Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 104
Like Tree20Likes

Thread: Koju formaciju trenutno koristite?

  1. #61
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ako biras izmedju njih dvojice ubaci onog sa boljom serijom ocena buduci da razlika u kvalitetu nije velika.
    Ja sam uvek za veci Q pre specijalnosti a prekide neka ti izvodi najkvalitetniji igrac a ako ima dobre ocene neka bude i kapiten.
    Prihvatio sam savjet, ubacio onog s većim ocjenama, dobio sam utakmicu. Najviše mi je pomogle tema Kako napasti protivničku formaciju, hvala autoru.

  2. #62
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Koja je najjaca taktika do sada, imal neko taktiku koju je koristio duze vrijeme i da je jako uspjesna, u zadnje vrijeme koristim razne taktike, al' niti jedna ne uspijeva, nema dobrih rezultata

  3. #63
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    4-3-3 ? kakva je ta taktika, koliko dobra ?

  4. #64
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Koja je najjaca taktika do sada, imal neko taktiku koju je koristio duze vrijeme i da je jako uspjesna, u zadnje vrijeme koristim razne taktike, al' niti jedna ne uspijeva, nema dobrih rezultata
    Uvek taktiku prilagodim igracima koje imam a pritom vodim racuna da najbolji igraci budu u sastavu. Takodje, vazno mi je da bude simentricna i fudbalska, tako volim.
    Sve ostalo je nebitno, veruj mi. Mogu i da pronadjem od kakvih formacija sam gubio, to mi je i pokazalo koliko su fomracije zaista bitne.
    Zakljucak je da je svaka formacija dobra sve dok je legalna.
    Last edited by Milan Dj.; 02-13-2014 at 07:20 PM.

  5. #65
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ja sam prve tri sezone u kojoj sam osvajao naslove, igrao stalno u jednoj te istoj formaciji, 3-2-3-2 tek kasnije sam poceo da formaciju prilagodjavam protivniku.

    No nazalost, kad tako igras, ne mogu ti svi najbolji igraci biti u sastavu. Takodjer gledam ocjene igracima, evo pripremam se za sutrasnji kup i jedan skaut ce mi biti na klupi jer jedan drugi igrac na njegovoj poziciji a koji ima 4 zvijezdice, ima puno bolje ocjene i jednostavno bolje igra.

  6. #66
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    U prvoj utakmici kupa igrao sam formaciju 4-4-2 i gledao sam mec i izgubio 2:0.U drugoj utakmici dobio sam 3:1 i prosao,a nisam gledao mec, a on jeste. Igrao sam formaciju 3(DC DC DC) , DMC , ML MC MR , AMC , ST ST . Jel dobra to formacija po vasem misljenju?

  7. #67
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Gostivar, Macedonia
    Posts
    7
    kako da savladam taktiku 4-1DM-3(ML MC MR)-1AMC-1CF ..... ako moze neko da mi pomogne nek mi pise ...hvala

  8. #68
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    15
    Trenutno furam ovo formaciju. Za sada se pokazala dosta dobro. Kada protivnik igra sa krilima onda rasirim odbranu. Napad kombinovano, presing na celom terenu, kratak pas. Sasvim je dovoljno igrati sa 4 defanzivna igraca.

  9. #69
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    http://s29.postimg.org/ygnn0649z/Untitled.jpg


    Ovde ni Tole ne pomaze
    Ovaj ce posteno da me odvali
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Koju formaciju trenutno koristite?-untitled.jpg  
    Last edited by Лука Стевановић; 04-22-2014 at 12:08 AM.

  10. #70
    Newbie Stefan Đurić's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    18
    Pozdrav svima, nov sam na forumu. Inace sam 11level.
    Uvek igram sa formacijom DL DC DC DR DMC MLcrveno MC MDcrveno AMC ST . Sto se tice taktike ovako napadacki, pas kratki, presing ceo teren, ostalo sve normalno. Prosle sezone sam zavrsio na 1 mestu sa 1 porazom i 3 neresena i najboljom gol razlikom u ligi. Zanima me sta mislite o formaciji i ako imate neke sugestije predlozite pa ako mi se svide primenjujem I jos jedno pitanje kako da ubacim slike? Pozz

Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast