Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 104
Like Tree20Likes

Thread: Koju formaciju trenutno koristite?

  1. #51
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3
    Koristim dosta formacija a najvise koristim 3 5 2 v daju dosta golova i odlicna je protiv formacije 3 5 2 flat 3 4 3 4 3 3 i 3 2 2 2 sa dml i dmr
    posjed lopte bude od 60 do 80 % nikad se ne zatvaram igram veoma napadacki pa sta bude

  2. #52
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Раније сам користио холандску ( 4-1-2-2-1), а сада углавном користим формацију формацију препоручену против противникове.

  3. #53
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    Pozz, razvaljujem sa 4-4-2 taktikom i mislim da je najbolja ali nisam siguran dali mi sve stima sa podesavanjima pa ako ima neki profic da mi kaze dali je ovo dvoje ok

    Koju formaciju trenutno koristite?-podesavanja.jpgKoju formaciju trenutno koristite?-4-4-2.jpg

  4. #54
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Ako "razvaljujes" sve redom ne vidim razlog da mijenjas ista ...
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  5. #55
    Rookie Иван Стаменковић's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Zarkovo, Serbia
    Posts
    51
    Уски дијамант, или в стил али мењам у зависности против које формације играм
    MY TEAM / МОЈ ТИМ РАДНИЧКИ НИШ







    ПЕСМА БЕЗ КОЈЕ СЕ НЕ ИГРА УТАКМИЦА

    http://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg


  6. #56
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    Ja koristim moju standardnu 3-1-2-2-2

  7. #57
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by SrbIN71 View Post
    За наредни меч против 4-4-2 играм "уски дијамант". Први пут је користим, видећу вечерас како ће да се покаже.

    Attachment 7930
    Kad god igram sa ovom formacijom, imam 20 posto posjeda lopte, kao da je nelegalna, a nije, ja to ne mogu da shvatim zasto mi se to dogadja

  8. #58
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1
    Moze li pomoc??? Trenutno sam 4 lvl, 8. na tabeli posle 10. kola i ne prestajem da gubim od slabijih ekipa pa ako imate neki savet za mene koju formaciju da igram.....

  9. #59
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Pozdrav svima, početnik sam u igrici. Uglavnom igram klasičnu formaciju 4-4-2. Danas ću prvi put odigrati 3-5-2, jer mislim da će protivnik igrati 4-5-1.

    Imam pitanje koje ne znam gdje (na koju temu) da postavim. Je li bolje staviti u igru prosječnog MC-a (11) sa specijalnom osobinom pucanja slobodnih udaraca umjesto prosječnog MC-a (13)? Mislim da ću pokušati s ovim prvim. Hvala unaprijed na odgovoru.
    Last edited by hrgamrga; 01-16-2014 at 03:57 PM.

  10. #60
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by hrgamrga View Post
    Pozdrav svima, početnik sam u igrici. Uglavnom igram klasičnu formaciju 4-4-2. Danas ću prvi put odigrati 3-5-2, jer mislim da će protivnik igrati 4-5-1.

    Imam pitanje koje ne znam gdje (na koju temu) da postavim. Je li bolje staviti u igru prosječnog MC-a (11) sa specijalnom osobinom pucanja slobodnih udaraca umjesto prosječnog MC-a (13)? Mislim da ću pokušati s ovim prvim. Hvala unaprijed na odgovoru.
    Ako biras izmedju njih dvojice ubaci onog sa boljom serijom ocena buduci da razlika u kvalitetu nije velika.
    Ja sam uvek za veci Q pre specijalnosti a prekide neka ti izvodi najkvalitetniji igrac a ako ima dobre ocene neka bude i kapiten.

Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast