Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 55 of 55
Like Tree11Likes

Thread: TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Efendim Oyuncunuza seçtiğiniz beceri puan yeri fazlasıyla diğerlerine göre daha fazla toplam puanda olduğu için bu puanlar diğer yere atanmıştır yüksek ihtimalle ama siz bunun sorun olacağını düşünüyorsanız bunu destek ekibimize iletirseniz en net cevabı onlar verecektir.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
    bence bir zararı yok sadece bunun oyundaki ufak tefek hatalardan olduğunu düşündüğüm için sizinle paylaşmak istedim asıl ben ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Newbie
    Gözlemcide neden artık 50 jetona futbolcu yok?69-64 gibi çok büyük miktar?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Remziye Bağış View Post
    Gözlemcide neden artık 50 jetona futbolcu yok?69-64 gibi çok büyük miktar?
    Selamlar;

Artık oyun yenilenmesiyle gözlemcideki futbolcuların yaş ve kalitesine bağlı jeton fiyatı belirlendi.Bu şekilde hem siz menejerlerin 39 jetona gözlemci ve özel yetenekli futbolcuya sahip olabilecek hemde kalitesi ve yaşına göre ayırt edilerek çok yaşlı futbolcularında 50 jeton yerine 39 gibi cüzi bir miktara sağlanmış oldu diyebilirim .69 jeton olanların kalitesi de %99 22 yaşında ve 7 yıldıza çok yakın bir futbolcu yani kalite yönüyle bu jetona değebilir efendim.
    Remziye Bağış likes this.

Newbie
    slm.
    facebook tan top eleven oynarken maç esnasında ses çıkmıo.yardımcı olabilir misiniz ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ömer Toprak View Post
    slm.
    facebook tan top eleven oynarken maç esnasında ses çıkmıo.yardımcı olabilir misiniz ?
    Selamlar ;

Oyunun sadece mobil üzerinde oynadığınızda ses sağlayıcısı bulunmaktadır.Facebook ve Topeleven.com'dan giriş yaptığınızda ses sağlayıcısı zaten bulunmamaktadır.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456