Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 55
Like Tree11Likes

Thread: TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by chingiz785 View Post
    Facebookda da arkadaşım olan kişilerin bazılarının maçlarını göremiyorum, onlarda benim maçlarımı aynı şekilde görmüyorlar. Eski sürümde ve ya bilgisayardan girdiyimde de aynı sorun hep vardı. Yeni güncellemede düzeleceyini düşünmüştüm açıkcası ama deyişen bişey yok. Bunla ilgili kimse yardımcı olabilir mi?
    Selamlar;

Maçlarını göremediğiniz arkadaşlarınızla aynı sunucuda değilsiniz o yüzden maçlarını göremiyorsunuz.Sunucular developerlar tarafından birleştirilmeye çalışılıyor bu sadece sizde olan birşey değil ama umuyoruz ki çoğu oyun sunucuları birleşince bu ortadan kalkacaktır.

Newbie
    Aynı yöntemi ben de uyguladım. İlerleme sıfır. İlk mesajımda beceri puanlarını verdiğim adam tüm maçlarda oynamasına, gol atmasına rağmen hala aynı noktada. Facebook üzerinden oynamaya çalıştım bu sefer de oyuna en baştan başlattı. Neyse ki facebook'dan uygulamayı kaldırınca eski takımıma geri döndürdü. Ayrıca bugün sürekli oyundan da atıyor. Ben bu konu çözülecek mi çözülmeyecek mi hala anlamadım. Açıkçası ambalaj güzel de, içi bomboş.

Newbie
    Quote Originally Posted by Yılmaz Karakoç View Post
    kortis bende senin gibi düşünmüştüm ve bu paylaşımını gördükten sonra üşenmeyip 17 oyuncumun beceri kısmını ekran resmi olarak kaydettim ve sırf bunu görmek için az önce yaptığım dostluk maçından sonra beceri karşılaştırması yaptım oyunculardan bikaçının ilerleme kaydettiğini gördüm ayrıca maçı androidden takip ettim bende sorun olmadı
    Aynı yöntemi ben de uyguladım. İlerleme sıfır. İlk mesajımda beceri puanlarını verdiğim adam tüm maçlarda oynamasına, gol atmasına rağmen hala aynı noktada. Facebook üzerinden oynamaya çalıştım bu sefer de oyuna en baştan başlattı. Neyse ki facebook'dan uygulamayı kaldırınca eski takımıma geri döndürdü. Ayrıca bugün sürekli oyundan da atıyor. Ben bu konu çözülecek mi çözülmeyecek mi hala anlamadım. Açıkçası ambalaj güzel de, içi bomboş.

Quote Originally Posted by Kortis View Post
    Oyun formatı aynı olsada ileri güncellemelerin daha çok ilerleyebileceği bir platformda tasarlandı ve güncellemelerle bu sorunlar ortadan tamamen kalkacak.

ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Oyun formatı aynı olsada ileri güncellemelerin daha çok ilerleyebileceği bir platformda tasarlandı ve güncellemelerle bu sorunlar ortadan tamamen kalkacak.

ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    dediğim gibi bende öyle bir sorun oluşmadı ve dün oyuncularımdan biri gözlemci konumuna yükseldi. eminim sorunun düzelir

dediğim gibi bende öyle bir sorun oluşmadı ve dün oyuncularımdan biri gözlemci konumuna yükseldi. eminim sorunun düzelir
    İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Yılmaz Karakoç likes this.

Newbie
    hocam dün maçım bitti ve oyuncu derecelerine bakarken bir şey gördüm ve sizle paylaşmak istedim oyuncumun hangi yönde gelişeceğini seçmiş olmama rağmen farklı yere gelişim puanı gidiyor yani kalecinin defans yönü gelişmesi için defans yazan yeri işaretledim 2015 topeleven de maç bitince derece atamasına bakarken kaleciye bitiricilik ilerlemesi eklendiğini gördüm nasıl oluyor anlamadım yani seçtiğim yönde ilerleme olması gerekmezmi?

hocam dün maçım bitti ve oyuncu derecelerine bakarken bir şey gördüm ve sizle paylaşmak istedim oyuncumun hangi yönde gelişeceğini seçmiş olmama rağmen farklı yere gelişim puanı gidiyor yani kalecinin defans yönü gelişmesi için defans yazan yeri işaretledim 2015 topeleven de maç bitince derece atamasına bakarken kaleciye bitiricilik ilerlemesi eklendiğini gördüm nasıl oluyor anlamadım yani seçtiğim yönde ilerleme olması gerekmezmi?

Selamlar;

Resim olarak bu oyuncunuzun beceri puanlarını buraya atabilir misiniz?

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Resim olarak bu oyuncunuzun beceri puanlarını buraya atabilir misiniz?
    TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !-screenshot_2015-02-15-13-10-16.jpg

oyuncu bu ve önceden st oyuncumun ekran resmini almıştım şimdi kıyaslama yaptım malesef onunda farklı yere beceri puanı atanmış buyrun bu ilk aldığım ekran resmi
    TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !-%C3%B6ncesi.jpg
    buda şuanki ekran resmi
    TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !-sonras%C4%B1.jpg
    Last edited by Yılmaz Karakoç; 02-15-2015 at 10:28 AM.

Selamlar;

Efendim Oyuncunuza seçtiğiniz beceri puan yeri fazlasıyla diğerlerine göre daha fazla toplam puanda olduğu için bu puanlar diğer yere atanmıştır yüksek ihtimalle ama siz bunun sorun olacağını düşünüyorsanız bunu destek ekibimize iletirseniz en net cevabı onlar verecektir.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast