Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
Like Tree11Likes

Thread: TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !

Rookie Kartal21's Avatar
    Sorunlarınızı bu linki kullanarak destek ekibine iletiniz: TopEleven Support ...

Ayrıca oyuna girişlerde sorun yaşıyorsanız oyunu silip tekrar yükleyin ve oyuna Facebook'la oynamak için 'Arkadaşınla Oyna' kısmına tıklayarak giriniz.

Rookie Kartal21's Avatar
    Sonraki güncellemelerde bir çok özellik eklenecek. Tüm oyuncularımızın önerileri teker teker kontrol ediliyor.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Bu konuyu ileteceğim geri dönüş yapacağım size
    Dostum sonuc alabildinizmi?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by frost35 View Post
    Transfer ekranında oyuncuların sağ ayakmı sol ayakmı kullandığını göremiyoruz Bu durumunda düzeltilmesi lazım. Ayrıca ios ta Gol kralı asist kralı ve en iyi derecelendirmeyi lig ekranında görebiliyorduk. Yeni güncellemede yok. Bununda tekrar eklenmesi lazım.
    Selamlar;

Bu eksikliği rapora ekleyip ileteceğim.

Newbie frost35's Avatar
    Antreman ekranında futbolcuların moral ve kondisyonları yüzdesel olarak gösterlmesi daha mantıklı olur bence. Ayrıca antreman puanlarını kendimiz atamalıyız otomatik olarak kime kaç puan gitti göremiyoruz

Quote Originally Posted by Kaya Kaya View Post
    Dostum sonuc alabildinizmi?
    Selamlar;

Id numaranızı bir bilgisayardan Facebook hesabınızı açtıktan sonra oyuna giriş yapamıyor olsanız bile apps.facebook.com/topeleven/ 'dan "Yardım" kısmına girip "Ağ kimliği ************" yazan yerden ulaşabiliyorsunuz.Giriş yapmasanız bile bu numaranızla destek yerimiz olan Nordeus Support bu yere kayıt olup hesabınızı inceletebilirsiniz.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-29-2015 at 06:59 AM.

Newbie
    Dostum hesabinla ilgili provlem olsa android ve pcdende giremem apple storeda yorumlardada ayni sorunu yazanlar olmus yazilimsal malesef..update gelene kadar farkli cihazlarda bakicaz artik

Quote Originally Posted by Kaya Kaya View Post
    Dostum hesabinla ilgili provlem olsa android ve pcdende giremem apple storeda yorumlardada ayni sorunu yazanlar olmus yazilimsal malesef..update gelene kadar farkli cihazlarda bakicaz artik
    Selamlar;

Anlıyorum sizi fakat bu dediğimi bilgisayara bağlı şekilde yapabilirsiniz.Diğer türlü hesabınız incelenemez ve sorunun tam olarak kaynağı belirlenemez.Elimde olsa,yetkim olsa emin olun siz dediğiniz de çözüm için elimden geleni yapardım.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Quote Originally Posted by frost35 View Post
    Antreman ekranında futbolcuların moral ve kondisyonları yüzdesel olarak gösterlmesi daha mantıklı olur bence. Ayrıca antreman puanlarını kendimiz atamalıyız otomatik olarak kime kaç puan gitti göremiyoruz
    Selamlar;

Developerlar üzerinde çalışıyor yakında daha çok özellik eklenecek bu sadece bir başlangıçtı.
    Yakında daha güzel özellikler eklenecek.
    Sonraki güncellemelerde tüm menejerler bunu fark edecek.

Newbie
    Tskler..dostum dedigini yapicam ama oyunu acmiyor bile bir ise yaricagini sanmiyorum cunku direk atiyor acilis ekrani filanda 1-2 saniye siyah ekran ve atma ..neyse tskler yinede

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast