Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie
    Merhaba Arkadaşlar. Ben Kredi Kartı İle Yükleme Yapaçagım ama error veriyor karttan çekmiyor ama token alamıyorum yardımçı olursanız sevinirim..

Newbie
    arkadaşlar boşuna dilinizi yormayın. koymuşlar buraya bi garibanı cevap ver diye, onun da ne bilgisi var ne de ilgilendiği. oyun tamamen para tuzağı. para harcayıp token alanın en ufak bi artısı olsa içim yanmıycak. adam oyuna aylardır girmemiş ve sahaya iki oyuncusu çıkıyo, ikiside orta saha. benim takım tam kadro olmasına rağmen kalecisi bile olmayan takımı yenemiyorum. 1-1 berabere kaldım. oyunun ne kadar saçma olduğunu siz de düşünün. özellikle dünya kadar para harcamadan önce...

Newbie
    2 arkadaşım suan 2. seviyeye geçtiler.transferlerde en yüksek kalite olması gereken 29 u birisi görüyor.digeri ise 21 e kadar görüyor.nedendir bilgisi olan ?

Newbie
    Kasadaki nakit miktarı 2.147.483.647 miktarını geçmiyor. Uzun zamandır hep gelir elde ettiğim halde aynı görünüyor

Rookie H1PP00's Avatar
    Merhabalar;
    Samed bey :Anlık olarak transver listeleri değişebilir bundan dolayı 29 u 2. arkadaşınızda görecektir
    Halit bey sınırımız 2bilyondur
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    ben coins aldım ama aldığım coins gelmedi ama hattan ücret kesildi

Newbie
    token aldım cep telefonumdan ama gelmedi 28 lira kesildi ama tokenim yok

Newbie
    Merhabalar,
    Ben U-21 ler ile alakalı bir sıkıntı yaşadım. Normalde bu kategoride 3 gün içinde gelecek 2 yeni oyuncum varsa ve yeni bir yükseltme yapmaya başlarsam 3. günün sonunda hem kategorinin seviyesi artıyor hemde 2 oyuncu alıyordum fakat en son yaptığım yükseltme tamamlanmasına rağmen 2 yeni oyuncum gelmedi ve 16 gün sonrasına attı. Ben mi yanlış biliyorum yoksa bir sorun mu var?
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Newbie
    arkadaşlar benim takımımda maç yapıyorum. ev sahibi olduğum bütün maçlarda seyircim yok. herhangi bir inşa da söz konusu değil ne yapmam gerekir??

Newbie
    Arkadaşlar facebook üzerinden video izleyerek token kazanmak istediğimde "url" hatası alıyorum.

Çözümü nedir ?

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast