Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
Like Tree5Likes

Thread: Fudbalski transferi :)

  1. #21
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Koliko ja znam za Luiza je zainteresovana Barselona i mislim da bi im to bio pravi potez
    nsretkovic likes this.

  2. #22
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Koliko je City prso šta će im on xD
    Nemoj tako, nije Isus za baciti
    Jos kad bi doveli Isca, kakva bi to sredina bila...Silva-Navas-Isco, ne zna se koji je bolji
    Jos Pellegrini ko trener..bice nesto od Sitija sledece sezone

  3. #23
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Koliko ja znam za Luiza je zainteresovana Barselona i mislim da bi im to bio pravi potez
    Da cuo sam to, ponudili su oko 50 miliona, hoce oni i Matu ali tesko da ce njega uzeti..
    Pa samo zamisli kakve timove bi Barsa, Siti i Bayern imali...auuuu
    Bas da vidim sta ce Gvardiola uciniti sa bajernom, da li ce biti trostruka kruna, dvostruka ili pak samo liga / kup, vidjecemo
    Barsa (moguca i dovedena pojacanja):
    Adler (mislim da se tako zove golman iz B. Mengledabah, obruko se mali protiv amerike nekidan ali jbg, ima talenta)
    Luiz, Ivanovic (Ponudili su oko 50m, po njima Bane vrijedi 10m a luiz 40, nigdje veze, Bane vrijedi bar 35m ) i mozda dvojac iz valensije, zaboravio sam im imena
    Mata
    Neymar (doveden)
    Cavani, cuo sam da je on priznao da bi volio igrati u Barsi ili Realu, mada ja iskreno mislim da bi on trebao da ode u Celzi, jer njima treba napadac ko nista.
    Iz Barse bi mogli otici:
    Fabregas, Sanchez, Villa, Pedro, T. Ancantra ili kako vec xD
    Celzi:
    Moguci odlasci: Ivanovic, Luiz, Torres (Rafa ga oce sebi u napoli )
    Moguci dolasci: jedan mladi holandjanin, ne znam gdje tacno igra ali kazu da ce doci, Lukaku (na pozajmici u WBA, 3 gola protiv junajteda su dovoljna za dokazivanje ), Cavani, Essien (decko voli murinja vise nego ja kad uzmem mladog pa jos uspjesnog igraca ), Varane, i jos mozda 1-2 iz reala sto nisu zadovoljni minutazom..
    Siti:
    Dolasci: navas, isco, vidal..to je bar sto se naculo u medijima
    Odlasci: tevez (hoce ga real, ne znam sto ako imaju Ronalda, di mariu itd), Kolarov (Valjda ga hoce Juve jer igrao je u Italiji prije pa ono, ima iskustva )
    Real:
    Dolasci: Tevez, Cavani, Bale, Isco, Suarez, i jos par igraca se naculo
    Odlasci: Varane, Essien, Modric, Di Maria, Higuain, Pepe (Njega i Di Mariu daju za Teveza sitiju)
    Bayern:
    Dolasci: Gotze, Lewandowski, Subotic i jos par igraca
    Odlasci: za sada se culo samo da Gomez bi mogao otici u Napoli, Robben mada ne znam sta je sa njim, Siti je njega htjeo ali tesko da ce otici nakon veoma uspjesne sezone
    To je to po meni sto se moglo nacuti u medijima

  4. #24
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Sto se napolija i gomeza tice danas u blicu

    Gomes umesto Kavanija
    Zamena za Edisona Kavanija u Napoliju bice reprezentativac Nemacke Mario Gomez, Napadac Bajerna je zelja novog trenera Rafaela Beniteza, a Napolitanci su spremi da za njega plate izmedju 20 i 25 miliona evra

  5. #25
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286


  6. #26
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Koliko ja znam za Luiza je zainteresovana Barselona i mislim da bi im to bio pravi potez
    Svakako, fali im taj zadnji vezni koji moze pomoci i u odbrani a ne ko Buskets kojeg skoro cele sezone ne primecujem u odbrani...

  7. #27
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Gamer_X View Post
    Adler (mislim da se tako zove golman iz B. Mengledabah, obruko se mali protiv amerike nekidan ali jbg, ima talenta)
    Mislim da nije Adler, valjda neki Ter Segen ili kako vec

  8. #28
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Ovako bi postava Celzija trebala da izgleda sledece sezone..vidjeli od mene da koriste nesto tipa AML-AMR :P

  9. #29
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286

  10. #30
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Videcemo .. mozemo samo da nagadjamo... ali je Bale 99% u Realu... iskreno Modric ne vredi 40 miliona koliko ga je Real platio... ja mislim da su oni u onu cenu uracunali i neki " avans " za Balea ili tipa nesto " da Real ima prednost kod sledece kupovine " a prica se i to da Higuain valjda treba u totenhem + pare = Bale.. e sad jbga... sve je rekla kazala znate kakvi su novinari... ali ne sumnjam da ce se velike kolicine novca " pucati " na raznorazna pojacanja. sto se Luiza tice ne znam gde sam procitao ali sam procitao smem se i zakleti... valjda u fazonu da ce Murinjo voditi Khediru,Essiena,Higuaina,Pepea,Di Mariu i Modrica... i u toj nekoj prici je i Luiz bio... moguce da sam ja nesto pobrkao loncice od prevelike zelje da se Real pojaca jednim kvalitetnim defanzivcem svetske klase

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast