Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #181
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    14 utakmica u nizu bez poraza. Idemooooooooo #SamoSloboda

    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-screenshot_1.png

  2. #182
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Bolje nije moglo... sad ili nikad do kraja


    lespa likes this.

  3. #183
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Bolje nije moglo... sad ili nikad do kraja


    Bice zanimljivo ove sezone Italijansko prvenstvo mala je to razlika....Sve u svemu nece biti ko prethodnih godina kad je Juve uzimao Kalco 10 kola pre kraja.Nebi ja ni Juve otpisivao ali su ocajni ove sezone....
    PepG and t11_fan like this.

  4. #184
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    14 utakmica u nizu bez poraza. Idemooooooooo #SamoSloboda

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.png 
Views:	49 
Size:	49.7 KB 
ID:	56144
    Koliko sam ispratio na rezultatima vasu ligu u poslednjih 2 nedelje dosli su prelazi na par meceva cini mi se da je tu bila i Sloboda...

  5. #185
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Koliko sam ispratio na rezultatima vasu ligu u poslednjih 2 nedelje dosli su prelazi na par meceva cini mi se da je tu bila i Sloboda...
    Bude prelaza tu i tamo, kao i u svakoj ligi, naleti nekad neki . Sloboda je napravila prelaz protiv Drine iz Zvornika. Gubili smo 1-0 i preokrenuli na kraju 2-1. Dali golove u 85 i 88 minuti. Teren je bio oranica. Nije se moglo nikako igrati, ali eto ipak smo se vratili doma sa 3 boda . #SamoSloboda

  6. #186
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Kako mi je drago sto su svi procitali Celsi i Murinja pitam se koliko ce ga jos trpeti Abramovic...A sto se.tice Wes Hema jos jednom se ispostavilo da protiv dobrih ekipa se napale,a protiv losih odigraju katastrofa...
    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-uploadfromtaptalk1446330170282.jpgFudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-uploadfromtaptalk1446330185627.jpg

  7. #187
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Žao mi što nisam gledao Liverpool, ali bitno da su slavili
    Koliko sam ja upućen, Mourinho će teško dobiti otkaz jer bi u tom slučaju Chelsea trebao isplatiti njemu veliku odštetu za prijevremeni raskid ugovora, navodno čak 50 milijuna € je u pitanju, ako je to istina. Koliki god broj bio u pitanju, iako Abramovič ima novca, vjerujem da mu nije želja baciti u vjetar nekoliko (desetaka) milijuna.
    Ex top eleven player


  8. #188
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Žao mi što nisam gledao Liverpool, ali bitno da su slavili
    Koliko sam ja upućen, Mourinho će teško dobiti otkaz jer bi u tom slučaju Chelsea trebao isplatiti njemu veliku odštetu za prijevremeni raskid ugovora, navodno čak 50 milijuna € je u pitanju, ako je to istina. Koliki god broj bio u pitanju, iako Abramovič ima novca, vjerujem da mu nije želja baciti u vjetar nekoliko (desetaka) milijuna.
    Neverujem da je toliko puno je 50 milioona............

  9. #189
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Jel Bozinov dosao u Partizan da daje golove ili da se puci na instagramu
    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-uploadfromtaptalk1446420864233.jpg

  10. #190
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Napred Olimpijakos!

    Ako sutra pobede FK Prćija i Bajern dobije Arsenal što je po meni očekivano eto Olimpijakosa u osmini finala!
    PepG likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast