Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #41
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da Kostu..zasto forsira Ivanovica mi je jos veca misterija, covjek je odigrao kriminalno i vec neko vrijeme ne igra dobro
    jedino što mi pada na pamet je pošto umesto Terija igra Zuma i ako umesto Ivanovića stavi onog crnca koji je tek došao, zadnja linija bi bila slaba po meni. A i Kejhil mi nešto ne uliva poverenje. ali da Ivanović igra loše to stoji.
    Aleksandar Ilok likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #42
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Engleski fudbal sve dublje i dublje tone,jedini klub koji mi je drag u Engleskoj je Arsenal ali kao sto vidite i sami raspada se Venger ko da je podneo zakletvu da ce do kraja zivota ostati u Arsenalu.Sto se tice Celsija toliko mi je drago sto pucaju provukli su se protiv Njukasla.Da su dobili malo tezu grupu u LS verovatno je nebi prosli ovako ce na pederski nacin proci tacnije provici sa 2 pozicije,a u Premijer ligi im negine grcevita borba za opstanak.Murinja su svi provalili pa cak i ovi sto dolaze iz nizih liga............
    Kod Engleske lige je presudna jedna stvar...marketing, zato ti primjerice utakmica nekih tvrdih i "lijevih klubova" vise ljudi gleda neko recimo utakmicu Malaga-Getafe.

    Travnjaci su savrseni, stadioni puni i prelijepi i jedna jako bitna stvar...navijaci su drugacijeg mentaliteta od primjerice u Spanjolskoj, navijaci sudjeluju u igri, manje se pjeva nego u drugim ligama.

    Normalno, činjenica da ulazak u Premiership nosi više para od osvajanja Lige prvaka, pa time i mogućnost transfera po 15-20 milijuna eura ko iz šale( dok Elche i Getafe jedva spajaju kraj s krajem) je isto vrlo važna-normalno, to pak ima veze i sa činjenicom da se u Engleskoj tv prava dijele daleko pravednije. Engleski nogomet je već dosta dugo u padu, ali nogomet danas ionako nisu samo tih 22 igrača na terenu već mnogo više, zato će Premiership i dalje biti najgledanija ili eventualno druga najgledanija liga svijeta.

    Vrlo slično je zapravo sa Škotima. Oni su još više u padu, čak utoliko da bez problema mogu tvrditi da je HNL kvalitetnija liga (što i koef. lige dokazuje), ali će Škotska liga uvijek biti gledljivija kad i kod njih imaš tu englesku atmosferu, dok u HNL-u imaš od atmosfere "igraj Spliteeee" atmosferu.
    lespa and t11_fan like this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #43
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    AJMOOOOOOO

    Nebo se plavi, bijeli se Bandićgrad
    Maksimir prazan, a Liga Prvaka
    ZDRAVKOO ZDRAVKOO ZDRAVKOO ZDRAVKOO
    Iz naših grla sve je jači ZOOOOOV

    GNK JE PRAVI GNK JE PRAVIII
    BAAAAANKOOOOMAAAAAT

    Stolice prazne, sjaje se u mraku
    Zdravku u čast, u slavu luđakuu
    ZDRAVKO ZDRAVKO ZDRAVKO ZDRAVKO
    Iz naših grla sve je jači ZOOOV

    GNK JE PRAVIII GNK JE PRAVVIII
    BANKOOMAAAAAAAAAAAAT

    GNK tutut GNK tututu GNK tutut
    munchen likes this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #44
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Jel ja ovo sannjam ili neki nas tim ovako startovao u poslednjih 20 god u evropskim takmicenjima.
    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-screenshot_216.png
    lespa likes this.

  5. #45
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    nisam skoro gledao čudniju tekmu. u pitanju je Totenhem - Siti. prvo poluvreme Siti dominira, vodi 1:0, Totenhema nema nigde. kraj tekme 4:1 za Totenhem.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #46
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Nakon ove pobjede Partizana sam u fazonu: "Zvezda slobodno može da uzme titulu, ako ih nije sramota". #SamoSlolboda

  7. #47
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Nakon ove pobjede Partizana sam u fazonu: "Zvezda slobodno može da uzme titulu, ako ih nije sramota". #SamoSlolboda
    Apsolutno si upravu.Svaka budala vidi sta se radi u ovoj drzavi(bez vredjanja pravih navijaca Zvezde).Ako pogledas po Europi prosle godine na nekim vestima sam procitao koji klubovi u Europi dolaze najvise iz 1-2 ili 2-1,prvi su bili neki Irci pa zabari sa 5-6 cudnih prelaza.Sad pogledaja rezultate Zvezde do sad ima 5-6 sumljivih rezultata(4 prelaza).Uspeli su da uniste KK Prtizan ali fudbalski klub nemogu jer ima stabilan budzet svake godine igraju bar Ligu Europe dok u kosarci stanje je obrnuto gde klub koji igra Euroligu nedobija ni dinara,pa cak odrnuto treba da daju da bi je igrali!Toliko od mene.jos jednom bez uvrede navijaca Zvezde na ovom forum ali ovu je sve istina.
    munchen likes this.

  8. #48
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Nadam se da će sarajevski derbi da završi x, ili da seljo dobije, da ostanemo na prvom mjestu . #SamoSloboda

    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-11225082_1061019203911061_7075937563185334952_n.jpg

  9. #49
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    nisam skoro gledao čudniju tekmu. u pitanju je Totenhem - Siti. prvo poluvreme Siti dominira, vodi 1:0, Totenhema nema nigde. kraj tekme 4:1 za Totenhem.
    Mislim da je današnja utakmica Manchester City - Newcastle Utd. još luđa
    Na poluvremenu odem na LiveScore Soccer : Live Soccer Scores by LiveScore.com, pogledam rezultate, piše 1-1, Aguero pogodio u 42' za izjednačenje. Mislim si, kud je pogodio, j€bo sebe, taman sam se nadao da će ih N'caslte skinut (ne volim ManCity) Nakon nekog vremena prošla pauza, pogledam ponovo, 64' 6-1 WTF Na kraju ostalo 6-1, ukupno 5 golova Aguera. Žao mi samo što West Ham nije skinio Sunderlanda, imali su zadnjih pola sata igrača više, mogli su ih dobit. Mourinho je vjerojatno pred otkazom, iako nisam pročitao da pišu o tome. Sumnjam da će ga Abramovič trpit još dugo. Pljuvali su i brzo se riješili AVB-a (koji je imao bolje rezultate od ovog), pitanje je koliko kredita Mou ima.
    Ex top eleven player


  10. #50
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ma ima kredita ali šta Tadić uradi Banetu horor

Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast