Addicted
    Aug 2015
    544
    Quote Originally Posted by Cristian Florentin View Post
    Florin eu m-am luat de iei si mi-am furat-o normal... vreo 3 sezoane nu am mai promovat. Acum de la inceputul sezonului iar nereguli. Liga campionilor - am doua echipe de nivel inferior cu jucatori de 1 STEA si 2 SLELE majoritatea si iau bataie de la unul cu 3-2 si celălalt cu jucator eliminat ma egalează in min.89. În campionat conduc ultimele 3 meciuri cu echipe mai slabe valoric si sunt egalat intre min. 85 - 90. Astazi postez aici, dupa meciul din campionat unde sunt egalat in min. 87, echipa oaspete cu jucator eliminat in prima repriza, posesia mea 82%. CE SĂ MAI ZICI.
    O lași așa că tot ca ei este....NU COTIZEZI STAI LA RÂND.

Menționez că posturi cu poze de cele reclamate rândul trecut au fost trimise și la suport Nordeus.
    Și a urmat 3 sezoane de nepromovare.

Toți spun că poți alege altceva... IRONIC le spun nu cotizez dar poate mai incurc pe altii care cotizează... să vedem dacă ei reclamă ce se întâmplă.
    te inteleg

joc de cca 5 ani diverse astfel de jocuri, de multe ori am fost dezamagit si am renuntat (chiar si aici am avut o pauza de cca 2 ani) dar pot sa te asigur (din experienta personala) ca nimeni (din conducerea acestui joc) nu are nici interes, nici motivatie sa faca magari.

In cazul tau a fost pur si simplu ghinion (verifica si la buget si vezi cu ce prime joci - poate sa fie si asta un motiv)

In general sunt multi parametri in calcul la acest joc care pot determina rezultate negative:

- setarile jocului (aici nu putem interveni)
    - tactica de joc
    - varsta jucatorilor
    - primele oferite
    - nivelul contractelor (am patit si eu meciuri ratate pe inceput de sezon pentru ca nu marisem contractele jucatorilor)

81
    Cam ciudat si cand cresti in nivel...pana in nivelul 10 am castigat 7 campionate iar acum de la 10 la 18 doar un campionat ..nu stiu ce sa zic...