Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45
Like Tree10Likes

Thread: Gol kralları hep benim takımdan çıkar.

Rookie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Teşekkürler bu sezon hedef gene nivea men ligi.
    Olmadı hedef tutmadı. Yarı finalde benden üst seviye takıma elendimve 3.lük kupasını aldım. Bu sezon en vasat sezonlarımdan biri oldu lig gene 2.lik, nivea men ligi 3. lük emmee gol kralı benden çıkar dedim dedim inanmadınız bakın şimdi ne oldu ?

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-18.sezon-gol-krall-.jpg

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Olmadı hedef tutmadı. Yarı finalde benden üst seviye takıma elendimve 3.lük kupasını aldım. Bu sezon en vasat sezonlarımdan biri oldu lig gene 2.lik, nivea men ligi 3. lük emmee gol kralı benden çıkar dedim dedim inanmadınız bakın şimdi ne oldu ?

Click image for larger version. 

Name:	18.sezon gol krallığı.jpg 
Views:	15 
Size:	68.7 KB 
ID:	90270
    Senden üçlü bekliyoruz Erhan.
    Godsend likes this.

Rookie
    Aldım üçlüyü çok önceden Son bir kaç sezondur hep üst level takımlarla eşleştiriliyorum onlara karşı pek şansım olmuyor. Sadece lig de şansım var onu da artık pek takip etmiyorum.

Rookie
    Ben bu sezon oncesi oyuncularimin cogunlugunu onceden sattim ve su an kendi seviyemdeki oyuncularla eslestim. +1 lerle eslesmekten gina geldi.

Rookie
    Quote Originally Posted by DenizNuker View Post
    Ben bu sezon oncesi oyuncularimin cogunlugunu onceden sattim ve su an kendi seviyemdeki oyuncularla eslestim. +1 lerle eslesmekten gina geldi.
    Valla sanırım ben bu sezon sonunda artık oyunu bırakıyorum. Son 8-9 sezondur hep + 1 lerle eşleşiyorum. Bunlar arasından kupa almak zaten çok zor. Bir ligde rahattım bu sefer de geçen sezon + 1 ler arasında tanking yapıp bilerek üst lige çıkmayan bütün takımlarla aynı lige düştüm. Şuan güç olarak 14 takım arasında en güçsüz benim diyebilirim. Gözlemci listesinden 11 oyuncu alsam gene yeterli gelmiyor. Bakalım ligden düşmezsek iyidir.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345