Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: Tokeni

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Mai e o metoda. Nu stiu daca ai auzit de freemyapps. Este atat pe android cat si pe iOS. Descarci aplicatii si le rulezi 30 de secunde si primesti puncte... la 3000 de puncte primesti 10 euro cu care o sa poti cumpara tokeni

    EDIT: http://m.freemyapps.com/share/url/e53392b8

    Intra aici de pe mobil si de acolo o sa te descurci. La inceput o sa ai o singura aplicatie pe care trebuie sa o descarci si sa o "testezi" aproximativ 30 de secunde. Dupa aceea o sa iti apara mai multe aplicatii care iti ofera mai multe puncte. Unele aplicatii iti dau si 300 de puncte, dar in general sunt intre 80 si 150. Daca intri pe linkul respectiv ti-as fi recunoscator pentru ca primesc si eu 200 de puncte.
    Last edited by Vlad Nicola; 08-02-2014 at 07:55 PM.

  2. #12
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Alecs Spd View Post
    Am facut deja asta )) am terminat toate ofertele ( oricum foarte slabe cate 1T ). De aceea am intrebat poate mai stiti si voi alte modalitati.
    Quote Originally Posted by Alecs Spd View Post
    Ms carbit dar am vreo 3 recomandari...am facut toate ofertele...dar poate stie cineva o alta oferta.
    Uite alecs despre asta e vorba: Un post e la 03:26 PM si urmatoru e la 03:28 PM,de la primul post care il faci nu mai ai voie decat dupa 24 de ore,doar daca posteaza cineva dupa tine atunci ai voie.Sper ca ai inteles acum si nu iti vreau raul,ci te-am atentionat ca pe viitor sa nu mai repeti greseala asta altfel vei fi sanctionat cu WARN. Daca iti vroiam raul iti facea raport pentru dublu post in mai putin de 24 ore si erai sanctionat. Sper ca o sa-mi multumesti ptr.asta . Revin la subiect,asa cum am mai zis la Drepturile TV este cel mai rentabil la cateva zile iti da 2 tokeni in loc de unu.
    Last edited by Mihai Si Ioana Stan; 08-02-2014 at 09:04 PM.

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    @Mihai acum am intteles.. Ms mult chiar nu stiam asta nu am facut-o intentionat. Exemplu: daca imi raspund 3-4 useri eu nu trebuie sa fac 3-4 posturi ci intr-un singur post sa le raspund la toti. Si daca imi raspunde un user am voie sa postez si dupa 10minute imi mai raspunde un alt user pot sa postez ca mi-a mai raspuns cineva. Eu asta am inteles. Spune-mi daca e asa cum am inteles eu. Ms. In legatura cu Tokenii la Drepturi TV am al doilea contract ca e cel mai bun. In legatura cu Recomandari am deja 2-3 prieteni. In legatura cu ofertele jocului le-am facut pe toate. Eu am intrebat doar daca mai sunt ai alte posibilitati, aplicatii pe care le downloadez si prin intermediul lor sa vad videouri si sa castig Tokeni...Exemplu: Tapjoy.

  4. #14
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Sunt o gramada de metode de a face tokeni,doar ca trebuie sa fii ingenios si cu multa rabdare ! Eu ii fac din oferte,sondaje,aplicatii,video-uri etc !
    Alexandru cum de faci tu din sondaje, videi- uri tokeni ? Eu de cate ori dau ba zice ca nu mai au oferte sau intrebari, cat despre aplicatii nu descarc ca imi zice ca sa le dau datele de la card sau nr meu de tel.plus alte date confidentiale.

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    Alexandru cum de faci tu din sondaje, videi- uri tokeni ? Eu de cate ori dau ba zice ca nu mai au oferte sau intrebari, cat despre aplicatii nu descarc ca imi zice ca sa le dau datele de la card sau nr meu de tel.plus alte date confidentiale.
    Video-uri nu sunt,doar din descarcat aplicatii.
    Downloadeaza aplicatia Tapjoy-alegi Top Eleven si descarci aplicatii. Treebuie doar sa le descarci si sa le rulezi si primesti 1T.

  6. #16
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    Alexandru cum de faci tu din sondaje, videi- uri tokeni ? Eu de cate ori dau ba zice ca nu mai au oferte sau intrebari, cat despre aplicatii nu descarc ca imi zice ca sa le dau datele de la card sau nr meu de tel.plus alte date confidentiale.
    Eu cand fac asta nu folosesc ip de ro ,folosesc ip strain !!

  7. #17
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Click pe win tokens si de acolo sigur gasesti ceva din care sa faci tokeni!

  8. #18
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Vlad Nicola View Post
    Mai e o metoda. Nu stiu daca ai auzit de freemyapps. Este atat pe android cat si pe iOS. Descarci aplicatii si le rulezi 30 de secunde si primesti puncte... la 3000 de puncte primesti 10 euro cu care o sa poti cumpara tokeni

    EDIT: http://m.freemyapps.com/share/url/e53392b8

    Intra aici de pe mobil si de acolo o sa te descurci. La inceput o sa ai o singura aplicatie pe care trebuie sa o descarci si sa o "testezi" aproximativ 30 de secunde. Dupa aceea o sa iti apara mai multe aplicatii care iti ofera mai multe puncte. Unele aplicatii iti dau si 300 de puncte, dar in general sunt intre 80 si 150. Daca intri pe linkul respectiv ti-as fi recunoscator pentru ca primesc si eu 200 de puncte.
    Nu este buna aplicatia,iti dezvaluie email,poate posta in numele tau pe facebook + are acces la internetu tau. Nu recomand sa descarcati!!!

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    Nu este buna aplicatia,iti dezvaluie email,poate posta in numele tau pe facebook + are acces la internetu tau. Nu recomand sa descarcati!!!
    Pe iphone nu dezvaluie nmc pentru ca nu ma loghez cu contul de fb... Pana acum am luat 40 de dolari, zilele trecute mi.am luat 80 de tokeni dupa ce am luat 10 dolari... Pe android chiar nu stiu cum se procedeaza, dar aplicatia are foarte multe reviewuri pozitive... Faptul ca posteaza in numele tau pe fb e normal dar poti da sa vezi doar tu, iar emailul nu conteaza... Si faptul ca primesti dolari practic pentru nimic cred ca e ok...

  10. #20
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Vlad Nicola View Post
    Pe iphone nu dezvaluie nmc pentru ca nu ma loghez cu contul de fb... Pana acum am luat 40 de dolari, zilele trecute mi.am luat 80 de tokeni dupa ce am luat 10 dolari... Pe android chiar nu stiu cum se procedeaza, dar aplicatia are foarte multe reviewuri pozitive... Faptul ca posteaza in numele tau pe fb e normal dar poti da sa vezi doar tu, iar emailul nu conteaza... Si faptul ca primesti dolari practic pentru nimic cred ca e ok...
    Eu dupa telefon 99% ma conectez pe forum cu contu de facebook,antivirusu meu ma anunta ori de cate ori e necesar,iti spun ca nu merita sa faci tokeni aiurea... Tu crezi ca merita ptr.niste tokeni sa iti dezvalui email,sa poata posta in numele tau pe facebook si sa aibe acces la internetu tau? O sa te trezesti intr-o zi ca nu mai ai email,facebook si ca o sa iti vina costuri suplimentare la internet!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast