Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
Like Tree3Likes

Thread: Problema

  1. #11
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    eu joc 3-1-3-1-2 si imi merge bine de 2 sezoane

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Incerc acum 3-1-4-2 sa vad cum joc,oricum ma spart sezonul asta jocul,ma bat la locul 7 sa pot sa avansez la next lvl...si sincer nu cred ca il prind.

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Despre asta vorbesc,se vede in poza.
    + bonus posesie dar degeaba.

    Ma spart sezonul asta aveam 40-50 de pachete albastre de moral si nu mai am deloc,cum pierd un meci cum le scade la toti moralul,m-am chinuit sa le tin moralul la superb mereu si nu mai am deloc acum.

    La sezonul 8 sunt jucatori la licitatii maxim 59,am cativa jucatori pe flancuri calitate 60,ML-MR-DC-DR,+ 2 atacanti calitate 59,un DMC calitate 59 si in aparare joaca mai bine jucatorii cu 55-56 calitate,aia cu 59 iau note 4-5 la fiecare meci si pierd in draci,la fel si cu portarul calitate 58 nota 4 la fiecare meci si cel putin 2 goluri primesc pe meci.
    Am pus acum portar calitate 55 si vad ca ia note putin mai bune,adica 6-7 maxim.

    Ce pot sa mai zic ?Sunt resemnat,astept sezonul urmator,ma bat la locurile 6-7 sa avansez la next lvl,dar oricum e urat ce se intampla.

    M--E Nordeus ca iti bati joc de noi,cred ca ai frigiderul plin.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Problema-1.jpg  

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    E posibil asa ceva ?)
    Cea mai buna calitate medie din liga.
    Hai nu am pretentii la locul 1 pt ca nu am castigat mereu,inteleg ca trebuie sa mai si pierzi dar chiar asa in halul asta ?Adica daca se faceau la jocul asta si retrogradari imi faceam griji ca retrogradez..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Problema-1.jpg  

  5. #15
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    E posibil asa ceva ?)
    Cea mai buna calitate medie din liga.
    Hai nu am pretentii la locul 1 pt ca nu am castigat mereu,inteleg ca trebuie sa mai si pierzi dar chiar asa in halul asta ?Adica daca se faceau la jocul asta si retrogradari imi faceam griji ca retrogradez..
    Sincer mi se pare absurd deja.... problema e ca odata ce jucatorii joaca rau constant e greu sa-i mai repui pe picioare deoarece ei deja au luat anumite note proaste care influenteaza rezultatele viitoare...

    Este cam prea de tot, sfatul meu, incearca sa joci mai ofensiv pentru a inscrie mai des, cum a zis si ModRomania, nu exista counter-formation, mai ales cele spuse de useri, sa n-ai incredere in ele, nimeni nu poate sa calculeze exact daca o formatie e mai buna ca alta, etc.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Si daca ii schimb crezi ca se schimba ceva ?
    Pai lasama sa te anunt ca vreo 3-4 jucatori i-am schimbat in decursul campionatului si nimic.
    Si nu inteleg ?Eu eram cu absurditatile,ce ti se pare tie absurd ?)

    Si app,joc si ofensiv,adica cel putin 4-3-3 cred ca e destul de ofensiv...
    Last edited by LeonardStefan; 11-02-2014 at 07:30 PM.

  7. #17
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Aceeasi problema o am si eu, am schimbat cativa jucatori dar la fel, note proaste si nu joaca nimic tocmai de aceea am decis sa renunt la acest sezon. Aveam peste 60% posesie si luam bataie.

  8. #18
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Am facut o ultima schimbare sa zic asa,am luat alti jucatori aceeasi calitate sa vad cum merge treaba,daca se schimba ceva.Pe cei cu note proaste ii tin pe tusa,am schimbat cam jumate de echipa,am prapadit tokeni,buget aproape tot...totul ca sa reusesc sa prind macar locul 7 sezonul asta,dar sez viitor sunt praf...
    Vedem ce o fi...

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Permiteti-mi sa va zic ceva :

    BAG ____ IN EL DE JOC.

    De 10 etape nu pot sa castig,3 etape consecutive in care fac egal dupa ce conduc,ma egaleaza asta in minutul 90,iau rosu la meci,de accidentari nu mai zic.
    Nu e posibil asa ceva....
    IMI BAG ____ IN EL DE JOC.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Problema-1.jpg   Problema-2.jpg  
    Last edited by LeonardStefan; 11-04-2014 at 10:15 AM.

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Am o fustrare maxima,cred ca daca as avea un angajat sau pe cineva de la Nordeus langa mine i-as face laptopul guler.
    Asta e bataie de joc,stau ca prostu urmaresc meciuri zilnic sa am posesie,am sustinere,sunt online la jocurile mele,practic investesc timp in joc si nimic,nu pot sa fac 2 meciuri din 5,ma rog hai macar 1 meci din 5 sa castig,nu pot frate....conduc 1-0 sau 2-0 trebuie sa iau un rosu sau o accidentare si ma egaleaza ala,iau gol in min 90 si culmea,la mine minutul 90 tine destul,in alte partide nici nu arata sus minutul 90 si "Nu mai este timp,s-a terminat jocul",acum aveam prelungiri ca la Steaua cu Napoli in 2010...
    Budau Ciprian likes this.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast