Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
Like Tree3Likes

Thread: Problema

  1. #21
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    M-au rupt si pe mine cu accidentarile fiecare meci cate 1 acidentat ,azi mi sa accidentat si portaru acuma dau la licitatie sa cumpar altu ca nu am booster ,asta e nesimtire pe fata .Baga astia accidentari ca sa cumperi tokeni sa iti iei boostere ,Deja e nesimtire pe fata ma,lasati-o moarta meci de meci cate 1 accidentat.

    Problema-untitled-1.jpg


    Ieri am dat 10 token sa imi fac un jucator, deja ati rupt p.la.

  2. #22
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    A trebuit sa cumpar portar de 3 stele ,ca am meci cu locul 2 in campionat .

    Problema-untitled-1.jpg

  3. #23
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Ba frate tu castigi.

    Mie mi-au terminat moral boosters,aveam peste 50 la inceputul sezonului.
    Pachetele rosii pt accidentari la fel le am pe zero,hai sa zicem,trecand peste asta nu pot sa castig meciuri.
    Deci pur si simplu nu pot sa castig,si e primul meci dupa o perioada foarte mare in care marchez 2 goluri,desi joc ofensiv,am incercat o gramada de stiluri,formatii,nici nu mai stiu ce sa fac.

    Pur si simplu isi bate joc de tine in ultimul hal sa te faca sa bagi tokeni sa cumperi jucatori cu 1 nivel mai mare decat lvl tau sa poti sa iti bati adversarii.

    + ca la mine bonusul de posesie e degeaba,am +15% bonus posesie dar eu am 55% posesie pe meci,si urmaresc jocuri zilnic ca sa am si eu posesie buna.

    E jenant ce se intampla,e dezgustator,nu am cuvinte.

  4. #24
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Naspa sa fii la meci mereu si sa nu castigi nici un meci . Uite cu ce joc eu de 2 sezoane si imi merge bine.

    Problema-untitled-1.jpg

    SI pas la ofsaid e pus .

  5. #25
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Last edited by Budau Ciprian; 11-04-2014 at 04:19 PM.

  6. #26
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Da,acum depinde...
    Uite am castigat si eu un meci dupa vreo 7 etape,si fi atent,primul meci in care nu am primit gol dupa vreo 10-11 etape.
    Se vede media golurilor la mine in poza in paralel cu meciurile jucate,adica 30 goluri primite,in 15 meciuri.
    Gandestete cum e sa traiesti,sa stai la fiecare joc online,sa ai si sustinere,joci sistem 5-3-2 sau 4-1-3-2 deci defensiv,si iei 2 goluri pe meci....
    Si un loc 10 memorabil pt mine,este o realizare )
    Totusi,sper sa incep seria buna de meciuri acum,prind si o ruta buna acum..liga e echilibrata si multe echipe se incurca zilnic.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Problema-1.jpg  

  7. #27
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Părera mea e că dacă ai juca ofensiv ai avea mai multe șanse de câștig, dar unele setări ce ai făcut tu acolo nu-s chiar ideale.. Dar fiecare joacă cum vrea

Page 3 of 3 FirstFirst 123