Page 27 of 42 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 418
Like Tree407Likes

Thread: Sezonul 62 - Sunteţi gata?

  1. #261
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Mihai-Alexandru Tudosie View Post
    etapa 16 locul 4

    Locul 1 - 31 pct
    locul 2 - 29 pct
    locul 3 - 29 pct
    locul 4 - 29 pct
    locul 5 - 28 pct
    locul 6 - 25 pct
    locul 7 - 25 pct

    iar in Champions League sunt in sferturi dupa ce am trecut cu 7-0 la general
    trebuie sa ti intaresti echipa sa iei campionatul.. daca nu faci nimic nu ti dau sanse
    Bogdan Astefanei likes this.

  2. #262
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    la nivelul meu nu i asa agitatie , in campionatul meu suntem 3 care urmarim meciurile in rest ceilalti manageri nu s prezenti.

    cu unul dintre ei m am imprietenit de 2 sezoane jucam in accelasi campionat .. sper ca sezonul urmator sa nu mai cad cu el sa mai castige si el campionate .. l am batut mereu ..
    La mine cred ca ii cel mai activ campionat in care am fost , am vazut vre-o 7-8 din 13 rivali care urmaresc meciuri , unii chiar foarte des , chiar daca am un mic avans fata de locu 2 inca nu ma simt in siguranta

  3. #263
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    3-0 in cupa si mergem in runda urmatoare cu scorul final de 9-0!

    Se pare ca pana-n finala avem cale deschisa!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #264
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Azi inca un rezultat neasteptat in campionat 0-0 ! Atacantul meu Stratila ia nota 9 desi nu a facut mai nimic )
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #265
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Azi inca un rezultat neasteptat in campionat 0-0 ! Atacantul meu Stratila ia nota 9 desi nu a facut mai nimic )
    Mda am patit si eu asa, chiar mai rau, atacantul mi-a dat hattrick si a luat 8 iar alt jucator care nu a aparut deloc pe ecran a luat 9 si implicit omul meciului.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #266
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Mda, "interferenţe" de la croaţi ))

    Bogdan Astefanei likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #267
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Mda am patit si eu asa, chiar mai rau, atacantul mi-a dat hattrick si a luat 8 iar alt jucator care nu a aparut deloc pe ecran a luat 9 si implicit omul meciului.
    La mine asta cu jucatorii si notele e ceva normal. Poate sa dea si 4-5 ca tot ala care are un gol e omul meciului ! ))

    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Mda, "interferenţe" de la croaţi ))

    NU esti singurul cu asa ceva ! ) Am observat si eu aceste interferente ) Poate sunt extraterestri ! )))
    Bogdan Astefanei likes this.

  8. #268
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    La mine asta cu jucatorii si notele e ceva normal. Poate sa dea si 4-5 ca tot ala care are un gol e omul meciului ! ))



    NU esti singurul cu asa ceva ! ) Am observat si eu aceste interferente ) Poate sunt extraterestri ! )))
    Azi la o echipa "Sepin" sau asa ceva in loc sa zica numele lor au zis "FORESTIERII" am ramas mut )
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #269
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Azi la o echipa "Sepin" sau asa ceva in loc sa zica numele lor au zis "FORESTIERII" am ramas mut )
    Se trag din clanul "Padurarilor " ))

  10. #270
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Si eu am vazut un comentariu in alta limba la un meci de-a meu da credeam ca sa intamplat tare faza cu "FORESTIERII" )))

    Dupa cum ma si asteptam am avut un meci usor in sferturile Champions League , 5-0 in deplasare si sunt ca si calificat , in meciu de acasa imi voi proteja cativa jucatori in pericol de suspendare pentru semifinale unde voi intalni un vechi rival de curand prieten , voi avea nevoie de un miracol ca sa ma calific in finala
    Azi mi-am luat un nou mijlocas foarte bun 18 ani si aproape recunoscut , ca sa am o rezerva pentru mijloc

Page 27 of 42 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast