Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
Like Tree15Likes

Thread: am o dilema !

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    4

    am o dilema !

    Incerc sa primesc si eu pachete de odihna ( vizualizand filmulete GRATUIT ! ) dar se pare ca imi da maxim 1 - 2 , am un prieten ii da 18 20 a ajuns si la 30 / zi ... care este motivul ? la fel si la moral .

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Florin Daniel View Post
    Incerc sa primesc si eu pachete de odihna ( vizualizand filmulete GRATUIT ! ) dar se pare ca imi da maxim 1 - 2 , am un prieten ii da 18 20 a ajuns si la 30 / zi ... care este motivul ? la fel si la moral .
    pentru jucatorii din Romania Nu exista disponibile astfel de filmulete. posibil sa existe in variante de mobil 1-2, dar in varianta de PC nu exista deloc.
    madflo19 likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    4
    cum sa nu existe , daca eu am dat si am primit si pe PC chiar 1 filmulet pe zi , iar prietenul meu e tot in Romania nu e din alta tara,
    poate sa ma lamureasca si pe mine cineva?

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Florin Daniel View Post
    cum sa nu existe , daca eu am dat si am primit si pe PC chiar 1 filmulet pe zi , iar prietenul meu e tot in Romania nu e din alta tara,
    poate sa ma lamureasca si pe mine cineva?
    banuiesc ca ai inceput acest joc destul de recent.

    cand esti la inceputul jocului exista cate un filmulet pe zi, acest filmulet va disparea insa in cca 30 zile (nu mai stiu exact) si apoi nu o sa mai existe oferte disponibile

    daca prietenul tau este tot din Romania inseamna ca foloseste ceva ilegal pentru a putea viziona asa multe filmulete (mai exact VPN), in acest caz este foarte posibil sa ii fie blocat contul.

    garantat iti spun, in Romania nu exista disponibile astfel de oferte video (cu exceptia celor de la inceperea jocului).

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Si eu la fel nu am vazut mai mult de 2-3-4 filmulete din Romania

  6. #6
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Probabil prietenul tau foloseste ceva ilegal

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    4
    Oameni buni ; nu foloseste nimic .. Jucam amandoi din acelasi timp .. Avem acelasi internet ( digi ) dar el are iphone iar eu samsung.. Nu inteleg dc oare

  8. #8
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Florin Daniel View Post
    Oameni buni ; nu foloseste nimic .. Jucam amandoi din acelasi timp .. Avem acelasi internet ( digi ) dar el are iphone iar eu samsung.. Nu inteleg dc oare
    este vorba de programele pe care le are descarcate in telefon.

    filmuletele nu au legatura cu internetul.

    repet: pentru Romania NU sunt disponibile filmulete pentru utilizatorii de PC si din cate stiu la cei care utilizeaza aplicatia mobile au foarte putine filmulete (2-3).

    18 - 20 - 30 filmulete sunt disponibile pentru utilizatorii din alte tari: Turcia, Anglia, etc.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    6
    Am o mare problema.E a doua oara cand se intampla.Am fost promovat de pe locul 8.De ce?Vreau sa spun ca intentionat am terminat mai jos de locurile promovabile pt. a putea dezvolta jucatorii.Nu mi se pare corect.Cum pot rezolva problema?Nu vreau sa bag bani in fiecare luna sa iau jucatori mai dezvoltati.Mi se pare japca.Voi renunta daca nu se rezolva.De asta am jucatori tineri relativ, pt. a putea sa ii dezvolt.Daca sunt promovat asa cu japca nu are rost sa mai continui

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Baciu Adrian View Post
    Am o mare problema.E a doua oara cand se intampla.Am fost promovat de pe locul 8.De ce?Vreau sa spun ca intentionat am terminat mai jos de locurile promovabile pt. a putea dezvolta jucatorii.Nu mi se pare corect.Cum pot rezolva problema?Nu vreau sa bag bani in fiecare luna sa iau jucatori mai dezvoltati.Mi se pare japca.Voi renunta daca nu se rezolva.De asta am jucatori tineri relativ, pt. a putea sa ii dezvolt.Daca sunt promovat asa cu japca nu are rost sa mai continui
    ce nivel esti?
    cand a fost prima data cand ai patit asta?

    sincer, eu cred ca esti la un nivel unde nu sunt foarte multi jucatori si atunci, daca nu au suficiente echipe pentru a forma un clasament complet este posibil sa ia si echipe de pe un loc mai jos decat primele 7.

    eu chiar nu te inteleg, daca tot vrei sa nu promovezi si daca tot esti patit, de ce te mai chinui sa ramai pe locul 8 (unde exista riscul sa patesti o promovare nedorita)?
    nu este mai simplu sa ramai pe ultimul sau penultimul loc?

    care este diferenta dintre locul 8 si locul 20 sau 26? oricum nu primesti bani decat pentru primele 7 locuri, deci in aceste conditii orice loc de la 8 in jos este la fel de bun

    eu iti recomand sa ramai pe ultimele locuri ale clasamentului pentru a nu avea surprize

Page 1 of 3 123 LastLast