Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree11Likes

Thread: Primul sezon, pregatire sezonul 2 pentru castigare Liga, Cupa si UCL.

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    49
    Tocmai ce am incercat si eu antrenamentul folosit de tine insa imi creste in medie cu 20 % pentru fiecar categorie, desi in raport am 3 liniute la toate categoriile. Probabil din cauza ca acum am doar 15 jucatori si rezerve am 4 ST si un GK. O sa testez si maine dupa ce imi iau jucatorii pentru noul sezon.

    Am vandut pana la urma si atacantul de 19 ani si l-am pastrat pe cel cu Free Kick. Asa arata echipa acum pregatita pentru extragere in cupa:

    Primul sezon, pregatire sezonul 2 pentru castigare Liga, Cupa si UCL.-squad-final.jpg

    Sunt curios in ce nivel de cupa voi fi plasat. Line-up-ul are acum 88 % si probabil cu cei 3 de 3 stele din rezerve o sa fie pe la 75-80 %, deci ar trebui sa fie o cupa usoara.

    Sunt curios sa vad si daca jucatorii care se retrag la sfarsitul sezonului vor fi luati in cosiderare pentru cupa sau voi primi de la sistem automat pentru a ajunge la 14 jucatori.
    florian slaniceanu likes this.

  2. #12
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    pentru a castiga mai mult la antrenament trebuie sa ai jucatori multi si sa folosesti antrenurl special - acela care iti ofera bonus dublu.

    pentru antrenament special poti cumpara cu tokeni antrenamentul special - daca joci de pe PC sau daca joci de pe mobil atunci esti castigat - poti utiliza antrenamentul special cu ajutorul ofertelor gratuite.

    daca joci doar de pe PC poti sa descarci emulator de android pentru a putea beneficia de cele 30 de oferte gratuite zilnic.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    49
    Am tot citit ca ar fi video pentru 2x antrenament, dar ca nu prea mai merge. Eu n-am avut niciodata asa ceva. Daca vreau 2x, fie de pe PC, fie de pe mobil, trebuie sa platesc 20 token. Ofertele pe mobil in schimb le am pentru restul.
    florian slaniceanu likes this.

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by rault View Post
    Am tot citit ca ar fi video pentru 2x antrenament, dar ca nu prea mai merge. Eu n-am avut niciodata asa ceva. Daca vreau 2x, fie de pe PC, fie de pe mobil, trebuie sa platesc 20 token. Ofertele pe mobil in schimb le am pentru restul.
    Man intra si tu intr-o asociatie de romani,acolo este chat si puteti vorbi vrute si nevrute.Va fi cu siguranta careva cu experienta care sa te ajute cu sfaturi si ce mai ai nevoie.Eu ti-am trimis aici pe forum mesaj privat de vreo 2 zile ...din pacate nu am primit nici un raspuns.o zi buna
    florian slaniceanu likes this.

  5. #15
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by rault View Post
    Am tot citit ca ar fi video pentru 2x antrenament, dar ca nu prea mai merge. Eu n-am avut niciodata asa ceva. Daca vreau 2x, fie de pe PC, fie de pe mobil, trebuie sa platesc 20 token. Ofertele pe mobil in schimb le am pentru restul.
    deci: exista zilnic 30 de oferte gratuite (30 de video de cca 20-30 secunde) pentru bustere.

    aceste oferte le folosesti cum doresti tu: se pot folosii pentru antrenamente speciale si bustere.

    de exemplu eu folosesc 3 oferte pentru antrenament special, apoi 4-5 pentru bustere de moral si restul de 22-23 pentru bustere de odihna.

    aceste oferte sunt disponibile doar celor care joaca de pe mobil.

    Eu care folosesc doar PC am instalat un program numit emulator de android care ma ajuta sa pot folosi aceste oferte

Page 2 of 2 FirstFirst 12