Page 12 of 24 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #111
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z negocjacjami? Nie ogarniam tego.Ile gwiazdek musi miec gracz albo lat by moc takiego sprzedac za tokeny.Jest na forum ang. opisane ale tak ze niemam pojecia co i jak.pomoze ktos?

  2. #112
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z negocjacjami? Nie ogarniam tego.Ile gwiazdek musi miec gracz albo lat by moc takiego sprzedac za tokeny.Jest na forum ang. opisane ale tak ze niemam pojecia co i jak.pomoze ktos?i o co chodzi z ukrytymi opcjami gracza?kurcze fajna gra ale strasznie trudna

  3. #113
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    2
    Witaj. Siedzialem w platynie rok. Teraz utrzymujemy zawsze 1 zlotą gdyż im dluzej grasz w najwyższej tym masz mocniejszych rywali i ciezej sie utrzymac. Moim zdaniem lepiej miec co sezon 50 tokenow, niz co jakis czas spadac z platyny do zlotej i nie dostawac nic. (jezeli spadasz do nizszej to nie dostajesz nagrody, dają tylko za awans)

  4. #114
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    2
    Ostatnio zacząłem kupować zawodnikow, ktorzy mają różnice miedzy wzrostem a wagą o 5, np. 80kg i 185cm.
    Jest to maksymalna roznica jaka istnieje. Uwazam, ze lepiej sie rozwijaja, oczywiscie 18lat, bo innych nie kupuje od 3 lat Jakie sa Wasze spostrzezenia w tej kwestii? I pytanie, czasami nabije 30 reklam, a zdarza sie 55... to szczeście, czy po prostu jest to zalezne od samych reklamodawcow? Pozdrawiam. Menago 48lvl

  5. #115
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    7
    Jest jakiś opis tej gry, poradnik, pomoce ale w j. polskim ? Głównie chodzi mi o trenowanie zawodników pod zarobek. Nie ogarniam angielskiego.

  6. #116
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    Sebaturek ja tez szukalem. Raczej niema, polacy sa za ciency w TOPa by pisac poradniki

  7. #117
    Apprentice Anna Martyniec's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Poland
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by Zyletka View Post
    moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z negocjacjami? Nie ogarniam tego.Ile gwiazdek musi miec gracz albo lat by moc takiego sprzedac za tokeny.Jest na forum ang. opisane ale tak ze niemam pojecia co i jak.pomoze ktos?i o co chodzi z ukrytymi opcjami gracza?kurcze fajna gra ale strasznie trudna
    Jeśli chodzi o negocjacje, gracz nie ma decyzyjności w kwestii wyboru zawodników do listu negocjacyjnej. Ale od początku.
    Na listę zawodników biorących udział w negocjacjach trafiają zawodnicy o jakości 79% oraz 99%. To gra decyduje, czy i kiedy Twój zawodnik trafi na listę.
    Ty możesz jedynie trenować takiego zawodnika (najlepiej rezerwowego, żeby był gotowy do sprzedaży) aż osiągnie próg 79% / 99%.
    Jeśli Twój zawodnik osiągnął już ten poziom, ale nie trafił na listę negocjacji, zacznij mu rozwijać jakąś umiejętność specjalną - wtedy doświadczenie z treningu będzie lokowane w umiejętności, a nie ogólnym poziomie zawodnika.
    Jeśli zawodnik trafia na listę negocjacji, widzisz to na treningu - wtedy taki zawodnik wyświetla się na czerwono i nie może brać udziału w treningu.

    Z drugiej strony, jeśli chcesz dokonać zakupu poprzez negocjacje, pamiętaj, że większość graczy odrzuci Twoją ofertę, jeśli nie będzie zawierała tokenów dla nich.
    Przykładowo, jeśli przy jakimś zawodniku widzisz wartość (8 T), to ta wartość oznacza ilość tokenów, jaką oddajesz Nordeusowi (producentowi gry). Dopiero jeśli zwiększysz suwakiem ilość tokenów mających być użytych do transakcji, wtedy połowa tokenów z nadwyżki trafia do kieszeni sprzedającego.
    Bazując na naszym przykładzie:
    8 T = podstawa ceny, zabiera ją gra
    Jeśli zwiększysz suwak do 10 T, to gra zabierze 8 T, a gracz dostanie połowę z nadwyżki (2/2 = 1 T)
    Jeśli zwiększysz suwak do 12 T, to gra zabierze 8 T, a gracz dostanie połowę z nadwyżki (4/2 = 2 T)
    I tak dalej.

  8. #118
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    4
    Podaj mi nazwę związku. Obecnie mam 10lv i zespół 130%

  9. #119
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    4
    Chciałbym dołączyć do bardzo mocnego związku mam zespół 130%. Proszę o wysyłanie nazw zwiazku.

  10. #120
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    9

    Miejsce

    Quote Originally Posted by bamboleiro View Post
    Witaj. Siedzialem w platynie rok. Teraz utrzymujemy zawsze 1 zlotą gdyż im dluzej grasz w najwyższej tym masz mocniejszych rywali i ciezej sie utrzymac. Moim zdaniem lepiej miec co sezon 50 tokenow, niz co jakis czas spadac z platyny do zlotej i nie dostawac nic. (jezeli spadasz do nizszej to nie dostajesz nagrody, dają tylko za awans)
    Masz jedno miejsce w klubie wolne może?
    winyl likes this.

Page 12 of 24 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast