Page 17 of 24 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #161
    Newbie
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    4
    Mar3k900 prosze o kontakt mam 3 aktywnych Polaków do związku.

  2. #162
    Newbie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    poszukujemy jeszcze jednego aktywnego gracza do związku THE KINGS Top11 , 2liga brązowa i drugi sezon związku, zapraszamy

  3. #163
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by InfiniteLove View Post
    Witajcie. Proszę o wyjaśnienie raz a dobrze. Jeśli w LIDZE 2 drużyny kończą z tą samą ilością puntów to co pierwsze decyduje o pozycji? Bezpośrednie czy Różnica Bramek? Jak jest w tej grze?
    Kolego, w pierwszej kolejności pkt później bramki
    Pozdrawiam

  4. #164
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    9
    To się buguje dość często

  5. #165
    Newbie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    już mamy komplet jak coś.

  6. #166
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    1

    Post Trenowanie

    Mam pytanie ! Czy czym więcej mam zawodników którzy trenują tym szybciej rośnie mój poziom trenowania ?

  7. #167
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by mikel1878 View Post
    Mam pytanie ! Czy czym więcej mam zawodników którzy trenują tym szybciej rośnie mój poziom trenowania ?
    Tak wyglada z raportu treningu, ze jak zaznaczysz wszystkich, to trening jest efektywniejszy, ale jak jest w rzeczywistości to zapytaj doswiadczonych graczy, bo ja jestem pstry koziolek w tej materii.

  8. #168
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    4
    Tak im wiecej zawodnikow trenuje tym wieksza premia ale zeby osiagnac dobra premie musisz ulozyc dobry plan treningowy. Aby uzyskac wogole jakakolwiek premie musi trenowac kilku zawodnikow, do obrony minimum 4 obroncow do ataku 4 napastników albo ofensywnych pomocnikow do posiadania 4 pomocnikow a do kondycji 8 pilkarzy obojetnie z jakiej pozycji

  9. #169
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    6
    Szukam 2 ogarnietych ludzi do klubu 3zlota

  10. #170
    Newbie
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    22
    Hejka. Moze mi ktos powiedziec czy nie awansujac do wyzszej ligi(np zakonczyc lige na koncowych miejscach ) moi gracze stracą gwiazdki? Ta lige zakonczylem na 1 miejscu, niewazne juz sa nastepne mecze bo mam zapas pktow i moge juz wszystko przegrywac. Zastanawiam sie czy w nowej lidze grac pasywnie i nie awansowac,tylko niewiem czy moi gracze i tak straca gwiazdki.

Page 17 of 24 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast