Page 21 of 24 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 201 to 210 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #201
    Newbie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Drożdżyk View Post
    Ile drużyn awansuje do wyższej ligi
    Top 8

    Czemu na rynku tranfserowym od obecnego albo i poprzedniego sezonu nie można już spotkać grajkow w wieku 18-19 i powyżej 95%?

  2. #202
    Newbie
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1
    Witam wszystkich.
    Jak to jest z wypożyczeniem ? mogę wypożyczyć grajka za 17 tokenów i jest napisane,że będę musiał go kupić później...jak mam to rozumieć? znów tokeny zapłacić czy tylko gotówkę co podana jest?
    Dzięki za odpowiedź

  3. #203
    Newbie
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    3
    Zapraszam do związku
    Poziom złoto 1 (gold 1)
    Tag #6IAYRX
    Nazwa OPP KP02
    Potrzebujemy jednego członka

  4. #204
    Newbie
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1
    Cześć.

    Jak to jest z tym supportem? Odpisują w ogóle? Robiłem oferty ze wszystkich 3 walli i za kazdym razem nie dostaję tokenów na konto, mimo, że oferty są ukończone. Ewidentnie coś jest nietak z połączeniem mojego konta z google play. Od supportu nie mogę od ponad tygodnia dostać pomocy. Ktoś coś?

  5. #205
    Newbie
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by asdf1x View Post
    Cześć.

    Jak to jest z tym supportem? Odpisują w ogóle? Robiłem oferty ze wszystkich 3 walli i za kazdym razem nie dostaję tokenów na konto, mimo, że oferty są ukończone. Ewidentnie coś jest nietak z połączeniem mojego konta z google play. Od supportu nie mogę od ponad tygodnia dostać pomocy. Ktoś coś?
    Miałem podobnie, najwyraźniej po prostu nie da się tak zdobyć tokenów. A np. z moim połączniem z konto z Google Play jest wszystko ok.

  6. #206
    Newbie
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    2
    Zna ktoś jakiś sposób na zdobycie osiągnięcia że twój piłkarz pluje na innego podczas meczu? Czy to jest losowe. Bo mam 11 lvl menadżera i nadal nie udało mi się go zdobyć.

  7. #207
    Newbie
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    2
    Cześć mam problem na każdym meczu u siebie mam frekwencję 0/0 a mam stadion na 1000 osób cenę biletu mam ustawioną na 3 proszę o pomoc

  8. #208
    Newbie
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by Flotaxiel View Post
    Cześć mam problem na każdym meczu u siebie mam frekwencję 0/0 a mam stadion na 1000 osób cenę biletu mam ustawioną na 3 proszę o pomoc
    Hej, jedyne co przychodzi mi do głowy to, że któraś z inwestycji na stadionie blokuje kibiców, a jak się skończy kibice wrócą, ale to tylko moje gdybanie

  9. #209
    Newbie
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    3
    Hej, mam ten sam problem. Zero kibiców, cena za bilet 1$ ?? Jak naprawić ten bug?

  10. #210
    Newbie
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    2
    Ktoś mi może wytłumaczyć jak działa oferta wypożyczenia?

Page 21 of 24 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast