Page 17 of 21 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Newbie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    o özel yeteneklerden hiç ekmek yiyemedim maalesef 1-2 lig şampiyonluğu gördüm hepsi o eskiden takımda özel yetenek denk gelirse olurdu gelmezse hiç tınlamazdım biraz tokenlerin bollaşması biraz görüntü olsun diye bir takıntı hali aldı ya özel yetenekli transfer yaptım ya da kendim yükledim sonuç hiçte beklediğim gibi değil.

benimde yedek kaleci teke tek durdurucu onu oynatıyordum sonra birde penaltı kurtatışçı aldım aralarında pek fark yok penaltı kurtarıcıyı 100 kalite yaptım ve devam ediyorum hepsi civata diğeri ise 95 kalite yedekte bekliyor .

bugün 6 maçlık galibiyet serisi ligde golsüz berbaerlikle sonuçlandı daha az kalite ve özel yeteneksiz defansif oynayan takıma gol dahi atamadık.

lig şampiyonluğu artık bitti.

haaa 5-3-2 oynadığınm dönemde DL-DC-DC-DC-DR----MC-MC-MC----ST-ST şeklinde oynuyordum ligde 26 da 26 yapmıştım şampiyonlar liginde 23 maçın 10 u kazanıldı 3 maç beraberre bitti kupada ise içerde 2-2 dışarda 1-1 ile deplasman gol avanatjı sbebiyle namağlup elnemiştim o sene hiç yenligi görmeden 2 kupa kazanmıştım.

bu yeni oynadığım DL-DC-DR---DMC--MC-MC---AML-AMR---ST-ST özel yetenkli sistem de civata çıktı özel yetnekli olmalarına rağmen ligden umdum kalmadı şampiyonlar liginde kazanmmam sağlanmaz ise seneye bir alternatif DCDR özel yetenksiz yaşlıda olsa farketmez oyuncu alıp transfere nokatyı koyup varolan kadro ile devam edeceğim kontarları dolunca satıp tekrar 5-3-2 ye döneceğim.

tek istisna 3 kupada da hedeflere yaklaşmam sağlanırsa o zaman takviye güçlendirme yapabilirim aksi takdirde vasat kadrolarla 1-2 sezon mücadele vermeyi düşünüyorum.
    yeni oynadığınız sistemin defansif yönü çok zayıf belki o yüzden istediğiniz sonuçları alamıyorsunuzdur. Bence 1 DC daha koyabilirsiniz. benim nacizane tavsiyem.

Newbie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Kaleci konusunda ufak bir tüyo vereyim % 100 işe yarayan bir kaleci tipidir. Yalnız bu sezonu yarıladık diğer sezon bekleyip almak daha mantıklı olabilir. Bu kaleci 2 sezon takımı rahat götürüyor. Bulması biraz zor olsa da.

30 yaş civarı veya üstü olacak.
    Teke tek durdurucu
    Ve en önemlisi her 2 ayağını da kullanabilir olacak.
    Gözlemci listesinden değilde görüşmelerden bakılırsa 10 tokeni geçmeden alınabilir.
    Tavsiye için teşekkürler. almayı deneyeceğim bakalım denk getirebilirsem.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by jakop_b View Post
    Dogru söylüyorsunuz artık cok fazla token harcanıyor ama dediğiniz yas aralığı içinde gercekten cok fazla token istenmiyor mu? 69 token gerçekten fazla.
    Tavsiyeleriniz cok ise yariyor istatistiklerim iyilesmeye devam ediyor.
    Bir de kaleci denk getirebilirsem tam olcak.
    Cok teşekkürler
    19 yaşında 79 tokenlik önerilerden bir tane al 6-7 sezon rahat olursun.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    19 yaşında 79 tokenlik önerilerden bir tane al 6-7 sezon rahat olursun.
    tamam önerilerin çıkmasını bekliyorum alacağım bir tane kaleci.
    Teşekkürler.

tamam önerilerin çıkmasını bekliyorum alacağım bir tane kaleci.
    Teşekkürler.
    Birde kondisyonların birikirse bir oyuncuna uygula en çok forvetine özellikle 7-8 yıldız yapmaya çalış başarı sağlarsın.

Newbie
    Birde kondisyonların birikirse bir oyuncuna uygula en çok forvetine özellikle 7-8 yıldız yapmaya çalış başarı sağlarsın.
    Forvet icin hangi antreman gerekli gelistirmek icin. Bir de kondisyon paketi kazanmak icin ne yapabiliriz.

Forvet icin hangi antreman gerekli gelistirmek icin. Bir de kondisyon paketi kazanmak icin ne yapabiliriz.
    Günlük video izleyip yapabilirsin.Hücuma yönelik olanları seç ve Facebook üzerinden bana ulaşabilirsin.

Newbie
    Günlük video izleyip yapabilirsin.Hücuma yönelik olanları seç ve Facebook üzerinden bana ulaşabilirsin.
    Tamam bi deneyeceğim bakalım ne kadar geliştirebilcem. Facebook dan istek gönderdim bu arada.
    Last edited by jakop_b; 05-17-2017 at 01:38 PM.

Rookie
    Emirlerde veya taktisel olarak hiç bir değişiklik yapmadığım halde her maçı farklı kazanan takımım 4 maçtır üst üste çok saçma şekillerde maçları kaybediyor. Genelde bu kadar çok maç üst üste kaybettiğim pek olmamıştı.

2 maç da daha ilk dakika da kilit defans oyuncum kırmızı kartı görüp 10 kişi kalıyoruz üstüne de birde penaltı veriliyor. Yani 2 maçı daha başlamadan kaybetmiş oldum. Durumdan şüphelendiğim için bugün bende arkadaş listemden bana göre güçsüz ve morali yarım, kondisyonu bayağı kötü bir takımla dostluk maçı yaptım ve maçı gene kaybettim.

Anladığım kadarıyla bu oyun belli bir süre takımınıza tabi ki sizden habersiz bonus gibi avantaj sağlayan bir şey veriyor sürekli maç kazanıp başarılı oluyorsunuz. Sonra bunun tam tersini yapıyor bütün maçları kaybetmenizi sağlayan bir sistem yapıyorlar amaç burda önce başarılı olan sizi sonradan maç kaybettirip hırs yaptırıp token satın aldırmak.

Aynı durum hep yeni sezona başlarken de bariz bir şekilde yapılıyor. Bir sezon önce 3 'lü kupayı almış bile olsa takımınız yeni sezonda token harcayıp yeni transfer yapmadığınız taktirde kesinlikle başarılı olamıyor.
    Last edited by Godsend; 05-23-2017 at 01:33 AM.

Takimdaki oyuncularin kalitesi her sezon basi ve zaman ilerledikçe dusmeler gosterebilmektedir. Boyle durumlarda takımına ekstra antremanlar yaptırarak durumu lehine çevirebilirsin.

Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Emirlerde veya taktisel olarak hiç bir değişiklik yapmadığım halde her maçı farklı kazanan takımım 4 maçtır üst üste çok saçma şekillerde maçları kaybediyor. Genelde bu kadar çok maç üst üste kaybettiğim pek olmamıştı.

2 maç da daha ilk dakika da kilit defans oyuncum kırmızı kartı görüp 10 kişi kalıyoruz üstüne de birde penaltı veriliyor. Yani 2 maçı daha başlamadan kaybetmiş oldum. Durumdan şüphelendiğim için bugün bende arkadaş listemden bana göre güçsüz ve morali yarım, kondisyonu bayağı kötü bir takımla dostluk maçı yaptım ve maçı gene kaybettim.

Anladığım kadarıyla bu oyun belli bir süre takımınıza tabi ki sizden habersiz bonus gibi avantaj sağlayan bir şey veriyor sürekli maç kazanıp başarılı oluyorsunuz. Sonra bunun tam tersini yapıyor bütün maçları kaybetmenizi sağlayan bir sistem yapıyorlar amaç burda önce başarılı olan sizi sonradan maç kaybettirip hırs yaptırıp token satın aldırmak.

Aynı durum hep yeni sezona başlarken de bariz bir şekilde yapılıyor. Bir sezon önce 3 'lü kupayı almış bile olsa takımınız yeni sezonda token harcayıp yeni transfer yapmadığınız taktirde kesinlikle başarılı olamıyor.

Page 17 of 21 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast