Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
Like Tree5Likes

Thread: Bunu kim açıklayabilir?

Newbie

Bunu kim açıklayabilir?

Bunu kim açıklayabilir?-takim.jpgBunu kim açıklayabilir?-takimlar.jpg

Bunun bir açıklaması var mı ki? Adam level olarak benim altımda olmasına rağmen benim bile göremediğim (transfer seçeneklerinin tamamı) oyunculara sahip. Özel antrenör ile yapıyor desem min. 6.000 token gerek. Nasıl oluyor bu?

Rookie
    Ozel antrenör ile yapıyordur onlar video izleyerek binlerce token kazaniyorlar

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Apprentice
    yinemi vietnamlı.Artık bu oyunun adil olduğunu kimse söylemesin bence.

Rookie
    Nguyen ler başrolde ve her yerde benim bile nguyen arkadaşım var ya sizin

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    yinemi vietnamlı.Artık bu oyunun adil olduğunu kimse söylemesin bence.
    Sudan ucuz token bende de olsa böyle olurdum ama şuan bu menajere yakınım sanırım

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sudan ucuz token bende de olsa böyle olurdum ama şuan bu menajere yakınım sanırım
    Moderatör olarak bu yanıt yerine bu konuda bir sorun olduğunu ve adaletsizlik nedeniyle şikayetler aldığınızı yöneticilere iletmen daha sağlıklı olmaz mı?

Rookie
    Quote Originally Posted by Davut Arslan View Post
    Click image for larger version. 

Name:	takim.jpg 
Views:	73 
Size:	97.6 KB 
ID:	66652Click image for larger version. 

Name:	takimlar.jpg 
Views:	74 
Size:	83.6 KB 
ID:	66653

Bunun bir açıklaması var mı ki? Adam level olarak benim altımda olmasına rağmen benim bile göremediğim (transfer seçeneklerinin tamamı) oyunculara sahip. Özel antrenör ile yapıyor desem min. 6.000 token gerek. Nasıl oluyor bu?
    Bence birkaç sezon alt ligde kalın zaten birdaha oynayamazsınız.Anca böyle kurtulursunuz

Apprentice
    Quote Originally Posted by Davut Arslan View Post
    Moderatör olarak bu yanıt yerine bu konuda bir sorun olduğunu ve adaletsizlik nedeniyle şikayetler aldığınızı yöneticilere iletmen daha sağlıklı olmaz mı?
    Token fiyatları moderatörlük bişi değilki. Oyunun yöneticiliğini yapan üst merciler. oda kimse artık .

Rookie
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Token fiyatları moderatörlük bişi değilki. Oyunun yöneticiliğini yapan üst merciler. oda kimse artık .
    En azından bu kadar güçlü olan takımları birbirine yakın güçte olan takımlarla aynı serverlara atsınlar , öyle olmaz mı?

Apprentice
    Quote Originally Posted by Euthyrox View Post
    En azından bu kadar güçlü olan takımları birbirine yakın güçte olan takımlarla aynı serverlara atsınlar , öyle olmaz mı?
    Daha doğru düzgün eşleşme yapamıyorken bunu nasıl yapıcaklarki.Adamlar etknilik yapmayı bile beceremiyor.50 milyon indirme var oyunun 10 kişiye ödül vericeklermiş sosyal medya üzerinden illegal bir yarışma gibi bişi oda ingilizcen varsa . AÇ Top ELVEN
    Euthyrox likes this.

Page 1 of 4 123 ... LastLast