Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree2Likes

Thread: Yeni transfer sistemi

Rookie

Yeni transfer sistemi

Merhaba ben 34. seviyedeyim ve yeni transfer sisteminde 6. seviye bile benim seviyeme teklif verebilirken bende neden daha yüksek seviye oyuncular çıkmıyor

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ecz_61 View Post
    Merhaba ben 34. seviyedeyim ve yeni transfer sisteminde 6. seviye bile benim seviyeme teklif verebilirken bende neden daha yüksek seviye oyuncular çıkmıyor
    Selamlar;

Bunla ilgili hata olduğunu düşünüyorsanız Destek Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konu hakkındaki son bilgilere buradan ulaşabilirsiniz : https://nordeus.helpshift.com/a/top-...ork&l=en&p=web

Newbie
    yeni sistem artı ve eksiler içeriyor..

1-her seviye transfere girdiği için topçu satmak özellikle yaşlı topçuları satmak daha kolay hale geliyor.

2-en büyük artı ise topçuyu almadığın zaman token kaybın yok bildiğimiz ihale usülü yıllardır olması gereken yani..

eksiler daha fazla gibi

1-özel yetenek ekranda yok topçunun üstüne tıklamak gerekiyor bu olmamış..

2-kimin topçusu olduğunu göremiyoruz..

3-istatistik yok topçu hakkında fikir edinemiyorsunuz..

4-her seviye transfere girdiği için maalesef transfer kesinlikle artık daha zor ben öyle tokenler şaçamam tarnsfer için 3-5 çok kaliteli özel yenetenekli ve gençse duruma göre 10 tokenle transfer bitecek şimdi her seviye giriyor ve 2-3 tokenlik adamlar 25-30 tokene satılıyor..

5-bugün özel yetenekli bir topçu kalitesi %90 sırf kendi seviyem görse bu topçuyu alan olmazdı 1 tokenle transfer kesinlikle biterdi benim öyle tek tokenle çok topçu almışlığım vardı fakat bu topçu 30 tokene gitti..

6-birde satışa çıkarttığım topçunun ihalesini göremiyorum kim alıyor belli olmadığı gibi ona kaç para vermiş olurlarsa olsunlar bana sabit bir ücret ödemesi yapılıyor 3 topçu sattım hepside 125 milyona satıldı dedi ve kaliteleri 92-99 arsı idi..

7-90 kalite özel yetenekli adam 30 tokene 175 e giderken benim topçularda özel yetenekli ve daha yüksek kalite olmasına rağmen 125 e gitmiş yani burda bir tuhaflık var..

ÖNERİM bu ihale usülü yani topçuyu alanın token ödemesi yaptığı şeklinde devam ederken fakat seviye farkları gözetilerek bu yapılmalı en kötü seviyeleri 1-5 6-10 11-15 gibi 5 seviye içinde sınırlamaları lazım benim seviye 42 mesela 40-45 arası seviyeler transfere girmeli şimdi 1 de var 15 de bu çok ama çok kötü...
    Last edited by Zeki Seyhan; 04-27-2017 at 11:06 AM.
    heraklit likes this.

Rookie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    yeni sistem artı ve eksiler içeriyor..

1-her seviye transfere girdiği için topçu satmak özellikle yaşlı topçuları satmak daha kolay hale geliyor.

2-en büyük artı ise topçuyu almadığın zaman token kaybın yok bildiğimiz ihale usülü yıllardır olması gereken yani..

eksiler daha fazla gibi

1-özel yetenek ekranda yok topçunun üstüne tıklamak gerekiyor bu olmamış..

2-kimin topçusu olduğunu göremiyoruz..

3-istatistik yok topçu hakkında fikir edinemiyorsunuz..

4-her seviye transfere girdiği için maalesef transfer kesinlikle artık daha zor ben öyle tokenler şaçamam tarnsfer için 3-5 çok kaliteli özel yenetenekli ve gençse duruma göre 10 tokenle transfer bitecek şimdi her seviye giriyor ve 2-3 tokenlik adamlar 25-30 tokene satılıyor..

5-bugün özel yetenekli bir topçu kalitesi %90 sırf kendi seviyem görse bu topçuyu alan olmazdı 1 tokenle transfer kesinlikle biterdi benim öyle tek tokenle çok topçu almışlığım vardı fakat bu topçu 30 tokene gitti..

6-birde satışa çıkarttığım topçunun ihalesini göremiyorum kim alıyor belli olmadığı gibi ona kaç para vermiş olurlarsa olsunlar bana sabit bir ücret ödemesi yapılıyor 3 topçu sattım hepside 125 milyona satıldı dedi ve kaliteleri 92-99 arsı idi..

7-90 kalite özel yetenekli adam 30 tokene 175 e giderken benim topçularda özel yetenekli ve daha yüksek kalite olmasına rağmen 125 e gitmiş yani burda bir tuhaflık var..

ÖNERİM bu ihale usülü yani topçuyu alanın token ödemesi yaptığı şeklinde devam ederken fakat seviye farkları gözetilerek bu yapılmalı en kötü seviyeleri 1-5 6-10 11-15 gibi 5 seviye içinde sınırlamaları lazım benim seviye 42 mesela 40-45 arası seviyeler transfere girmeli şimdi 1 de var 15 de bu çok ama çok kötü...
    Ben de çok merak ediyorum şu transfer sistemini. Tüm transferleri sezonun son iki günü ile sezonun ilk dört günü içerisinde yaptığımdan beklemedeyim. Ama yarın akşam başlayacağım satışlara.

Rookie
    Transferin satış kısmı ile ilgili ilk gözlemim şu: 4 oyuncuyu satışa çıkardım ve tamamına yakını kısa sürede piyasa fiyatına gitti. Satış yönünden değerlendirmem pozitif. Hem kısa sürede satıldılar hem de piyasa fiyatına... Daha ne olsun.
    Sezonun ilk dört gününde takriben 11-12 yedek oyuncu alacağım... Bakalım alış bölümü nasıl geçecek?...

Newbie
    geçen sezonun son gününde sırf token karşılığı satmak için aldığım oyuncular ve bu sezonun kadrosuna toplamda 37 token harcadım bunların 12 tanesi bu sezonun kadrosu için kaliteleri 85-95 arası 1 tanesi 30 yaşında diğerleri 18-23 arası ve hepsi özel yetenekli zaten kadro full özel yetenek aksi takdirde almıyorum alırsam bile 18-19 luk olanları alıp kendim özel yetenek yüklüyorum.

token karşılığı satmak için aldığım topçular yedek kadroda bekleyenler ve alt yapı topçularını ise 38 token karşılığnda sattım bakiye artı 1.5 B ve alınan ve satılna topçulara bakınca 1 token kardayım ve 12 tane topçuya sıfır token maliyeti ile kadroya katmış oldum.

bu transfer sistemine de zamanla alışırız büyük ihtimal ilk sezonda fena başlamdık tek eksik kaliteleri normalde 90-99 arası yapıyordum bu sene yoğunluktan ve token çılgınlığına girmeden biraz kaliteyi aşağıya çekerek işimi hallettim bakalım 3 kupada güzel başladı galibiyetlerle devam ediyorum şimdilik.

bu sene o kupaların en azından 1 i gelir diye düşünüyorum federasyonda ise ALTIN 1 i zorluyacağız.
    Last edited by Zeki Seyhan; 05-02-2017 at 01:07 PM.

Rookie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    geçen sezonun son gününde sırf token karşılığı satmak için aldığım oyuncular ve bu sezonun kadrosuna toplamda 37 token harcadım bunların 12 tanesi bu sezonun kadrosu için kaliteleri 85-95 arası 1 tanesi 30 yaşında diğerleri 18-23 arası ve hepsi özel yetenekli zaten kadro full özel yetenek aksi takdirde almıyorum alırsam bile 18-19 luk olanları alıp kendim özel yetenek yüklüyorum.

token karşılığı satmak için aldığım topçular yedek kadroda bekleyenler ve alt yapı topçularını ise 38 token karşılığnda sattım bakiye artı 1.5 B ve alınan ve satılna topçulara bakınca 1 token kardayım ve 12 tane topçuya sıfır token maliyeti ile kadroya katmış oldum.

bu transfer sistemine de zamanla alışırız büyük ihtimal ilk sezonda fena başlamdık tek eksik kaliteleri normalde 90-99 arası yapıyordum bu sene yoğunluktan ve token çılgınlığına girmeden biraz kaliteyi aşağıya çekerek işimi hallettim bakalım 3 kupada güzel başladı galibiyetlerle devam ediyorum şimdilik.

bu sene o kupaların en azından 1 i gelir diye düşünüyorum federasyonda ise ALTIN 1 i zorluyacağız.
    Ben şu zamana kadar bir oyuncu alabildim 28 yaşında ve 99 gücünde. Maliyet nedeniyle başkaca oyuncu da alamadım. 8-9 yedek oyuncuya ihtiyacım var. Ama yedek girdiğinde 95 altı oyuncu 120 lik takımın ortalamasını çok düşürecek. Bu nedenle transfer için beklemedeyim hala...

Newbie
    farketmez yav düşürsün ben strateji olarak sezonun son gününde alt seviye oyuncuları 58-59 78-79 genç ve özel yetenekli olanları tek token karşılığı alıp hem kaliteyi aşağıya çekiyorum hem de onları sezon başında token karşılığı görüşmelerden satıyorum bu en büyük zevkim bu oyunda diğeri ise federasyon maçları..

sezonun ilk günü bir kalktım tam 5 topçuya teklif gelmiş ve hepsi iyi tekliflerdi sattım sonra sırada bekleyenleri kontratları yenile sat yenile sat derken kadro daha yeni 25 kişilik normal halini aldı ve 2-3 gün sonra alt yapı topçuları gelecek bu sebeple 1-2 topçuyuda satışa çıkaracağım artık elimde token edecek toçu şimdilik kalmadı.

keÅŸke kadro 25 deÄŸilde 35 kiÅŸilik olsa.

Newbie
    Zeki, bu görüşmelerden adam satma mevzusunda iyi token kazandırıyor mu? Bir oyuncudan ne kadar kazanıyorsun ortalama?

Senin taktiği hiç denemedim, ama pek token kazandırır mı çekincelerim var açıkçası

Newbie
    Quote Originally Posted by followyourdreams View Post
    Zeki, bu görüşmelerden adam satma mevzusunda iyi token kazandırıyor mu? Bir oyuncudan ne kadar kazanıyorsun ortalama?

Senin taktiği hiç denemedim, ama pek token kazandırır mı çekincelerim var açıkçası
    valla o nasıl denk geldiğine bağlı ben sezon içinde alıp satmaya devam ettim şu an için 110 token artıdayım federasyon ve sponsorlardan gelen tokenleri dahil etmedim salt satışlardan 110 kadar token geliri sağladım..

Page 1 of 2 12 LastLast