Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
Like Tree7Likes

Thread: Top Eleven 2019

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Top Eleven 2019

Newbie
    Ya böyle birşey olabilir mi adamı ilk maçı kendi evimde 2-1 yeniyorum bugün tek kale maç yapıp 4-1 yenilip şampiyonlar liginden eleniyorum her maçımı da izliyorum hak mı bu şimdi Allah Aşkına ???

Quote Originally Posted by EnesBaskaya6040 View Post
    Ya böyle birşey olabilir mi adamı ilk maçı kendi evimde 2-1 yeniyorum bugün tek kale maç yapıp 4-1 yenilip şampiyonlar liginden eleniyorum her maçımı da izliyorum hak mı bu şimdi Allah Aşkına ???
    Aynı durumlar benim de başıma geliyor bu sezon özellikle karşı karşıya dışarıya atıyor forvet oyuncum.. Kupadan elendim Ligde 3.yüm kötü gidişat var. Geçen sezon kupa ve ligi alan takımken malesef oluyor. Özellikle izlediğim maçı kaybederken izlemediğim maçı kazanmış oluyorum. Bu konuyu bu ay raporumda dile getireceğim.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Aynı durumlar benim de başıma geliyor bu sezon özellikle karşı karşıya dışarıya atıyor forvet oyuncum.. Kupadan elendim Ligde 3.yüm kötü gidişat var. Geçen sezon kupa ve ligi alan takımken malesef oluyor. Özellikle izlediğim maçı kaybederken izlemediğim maçı kazanmış oluyorum. Bu konuyu bu ay raporumda dile getireceğim.
    Daha bugün başıma gelen bir olay aşağıda.
    Top Eleven 2019-top-eleven.jpg

Newbie
    Evet bunlar çok oluyor maalesef ama bence maçını sürükli izleyenle izlemeyenin bir farkı olmalı bütün maçlarımı izliyorum ben o kadar emek veriyorum boşuna gidiyor bir an önce raporlarsanız sevinirim..İlginiz için teşekkürler...

Quote Originally Posted by jakop_b View Post
    Daha bugün başıma gelen bir olay aşağıda.
    Click image for larger version. 

Name:	top eleven.jpg 
Views:	33 
Size:	102.3 KB 
ID:	119616
    Antrenman-kondisyon-moral-galibiyet primi verilip-maç izlenmiş ve diziliş iyiyse yenmesi lazım normalde biri eksik ise o konuya deyineceklerdir muhtemelen sizde eksik var mı peki?
    jakop_b likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Antrenman-kondisyon-moral-galibiyet primi verilip-maç izlenmiş ve diziliş iyiyse yenmesi lazım normalde biri eksik ise o konuya deyineceklerdir muhtemelen sizde eksik var mı peki?
    Antrenman bonuslarımda sadece kondisyon %8, diğerleri %10; oyuncu kondisyonları %90'nın üzeri; oyuncu moralleri genelde süper, birkaç tane çok iyi mevcut; galibiyet pirimi en üst limitte; geçen lig maçında 12 gol bulduğum diziliş ve taktikle sahaya çıktım. Eksiğim olduğunu düşünmüyorum bu maç için. Bunların dışında olması gereken birşey varsa da ben bilmiyorum.

Apprentice Anarşi's Avatar
    Saydığınız özelliklerin maça etkisi (moral, Bonus Vb.) Maça etkisi maksimum %3, sisteminizi, rakip analizini, maç içi taktik stratejinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Özellikle maça başlangıç taktiği.

Apprentice Anarşi's Avatar
    Not; Genel Kalitenin maç sonucuna Etkisi %30-35 civarı bu yüzden rakibe göre taktik yapmanın, stratejinin önemini gösteriyor. Forvet oyuncusunun karşı karşıya aramamak vb. Şeyler animasyonun parçası, herkeste aynı bu, algoritma ile animasyonu karıştırmamak lazım. Maç sonucunu animasyon belirlemiyor, bazen golü göstermez animasyon vurdu gol oldu der geçer, bu da güzel bir örnek

Newbie
    Quote Originally Posted by Anarşi View Post
    Not; Genel Kalitenin maç sonucuna Etkisi %30-35 civarı bu yüzden rakibe göre taktik yapmanın, stratejinin önemini gösteriyor. Forvet oyuncusunun karşı karşıya aramamak vb. Şeyler animasyonun parçası, herkeste aynı bu, algoritma ile animasyonu karıştırmamak lazım. Maç sonucunu animasyon belirlemiyor, bazen golü göstermez animasyon vurdu gol oldu der geçer, bu da güzel bir örnek
    Bunların gayet farkındayım. Maçımı izledim, rakibi analiz ettim, günüde olmayan oyuncularımı değiştirdim ve oyuna gerekli taktiksel müdahaleyi de yaptım. İşte asıl bunların hepsini yaptığım halde rakibin maçını bile izlemeden hiçbir şey yapmadan beni yenmesinin; maç sonucuna etkisi %'si kaç o zaman diye sorayım?
    Ve sizin maça başlarken tavsiye ettiğiniz taktik nedir?

Page 1 of 4 123 ... LastLast