Page 132 of 200 FirstFirst ... 3282122130131132133134142182 ... LastLast
Results 1,311 to 1,320 of 1995
Like Tree99Likes

Thread: Season 36

  1. #1311
    Addicted Razz's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    State of Montana, USA
    Posts
    586
    Quote Originally Posted by DonPhoenix View Post
    Short translation for above post: "**** all token buyers." Sigh.
    LOL. He seem to be mildly upset- and some of it may even be related to T11.
    ~^~*~^~ My opinions are best when taken with a grain of salt. No iodine added. ~^~*~^~

  2. #1312
    Rookie VriheddMartin's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Gdynia,Poland
    Posts
    79
    Still looking good:
    Season 36-ligasobota.jpg
    Welcome to the semi-finals:
    Season 36-clq.jpg

    Marcin Skucha-Vrihedd United
    League Winner-6 times
    Champions League Winner-3 times
    Cup Winner-6 times
    Season 10,level 10.

  3. #1313
    Addicted Razz's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    State of Montana, USA
    Posts
    586
    Quote Originally Posted by reallaw View Post
    I'm doing way better than excepted before the saison started

    This is my table right now. Only my two real life friends can get dangerous for me



    110 goals!?!
    I dream!
    reallaw likes this.
    ~^~*~^~ My opinions are best when taken with a grain of salt. No iodine added. ~^~*~^~

  4. #1314
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Matori ajde malo iskuliraj,razumem te...svima se to desavalo i dalje igramo...jbg...znam kako ti je...moj tim je svake sezone najjaci u ligi i ligi sampiona pa jedva osvajam titule...koji ti je...popij jos jedno pivo,sutra je novi dan...
    ma brate iskuliracu ja nego sam bas tako prso da je to neverovatno prvi ima 45 ja 45 treci 44 boda cetvrti 43 i dobije me na mom terenu treci otpozadi ma nisam mogao da mu pridjem.jbg prvi je u mesecu ja nisam detetu kupio klopu ,mislim ima klopu ali sam dao za tokene i dobije me jevrej smrdljivi !!! kada kupujem igrace ima ih kao pacova milion imaju tokene...dobro nek nas dobijaju u igrci ,jel si cuo za nekog sportistu iz Izraela dobrog!__? nisi nisam ni ja jebao ih hapoel macabi tel aviv nek svi pocrkaju ! ziveli tebra srbija beograd crvena zvezda

  5. #1315
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    16
    no bro i just this...i am 8 level 6 trophi 2 champions leage and have amost exelent team 54,7 and today win me on my court some bitsc from israel 38 team!_ is that fear ! this is jedous game !
    Last edited by July Fourth; 02-02-2013 at 07:51 PM. Reason: Removed Bad Language/Anti-Political Comment.

  6. #1316
    VIP July Fourth's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15,386
    Quote Originally Posted by SrbijaBeogradCrvenaZvezda View Post
    ma brate iskuliracu ja nego sam bas tako prso da je to neverovatno prvi ima 45 ja 45 treci 44 boda cetvrti 43 i dobije me na mom terenu treci otpozadi ma nisam mogao da mu pridjem.jbg prvi je u mesecu ja nisam detetu kupio klopu ,mislim ima klopu ali sam dao za tokene i dobije me jevrej smrdljivi !!! kada kupujem igrace ima ih kao pacova milion imaju tokene...dobro nek nas dobijaju u igrci ,jel si cuo za nekog sportistu iz Izraela dobrog!__? nisi nisam ni ja jebao ih hapoel macabi tel aviv nek svi pocrkaju ! ziveli tebra srbija beograd crvena zvezda
    Please can you use English on the forum please.
    *Retired From Top Eleven*

  7. #1317
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by SrbijaBeogradCrvenaZvezda View Post
    ma brate iskuliracu ja nego sam bas tako prso da je to neverovatno prvi ima 45 ja 45 treci 44 boda cetvrti 43 i dobije me na mom terenu treci otpozadi ma nisam mogao da mu pridjem.jbg prvi je u mesecu ja nisam detetu kupio klopu ,mislim ima klopu ali sam dao za tokene i dobije me jevrej smrdljivi !!! kada kupujem igrace ima ih kao pacova milion imaju tokene...dobro nek nas dobijaju u igrci ,jel si cuo za nekog sportistu iz Izraela dobrog!__? nisi nisam ni ja jebao ih hapoel macabi tel aviv nek svi pocrkaju ! ziveli tebra srbija beograd Partizan
    Ma sve znam,desilo mi se 5 puta najmanje...ali igram i dalje sta da ti kazem drugo...

    Ziveli matori...

  8. #1318
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    16
    can u use serbian on this forum please?//

  9. #1319
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    16
    ma igracu i ja ko ih jebe cisto sam negde hteo da iskalim besssss da si mi ziv i zdrav brate

  10. #1320
    Dreamer Tornado88's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Manchester, England
    Posts
    329
    Won my second leg quarter final 1-0 ...3-3 on aggregate so I go through on away goals. Furthest I've been in the competition ..woohoo!!