Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
Like Tree1Likes

Thread: ''Regularnost'' igrice i sami prosudite da li se namesta ili ne

  1. #11
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Samo ti meni reci koliko dugo igras,koji si level?
    Ili ne razumes da se ne radi o 1,2,3 cudna rezultata? Nego o 10+ namestenih,tvrdim namestenih rezultata jer se radi po istom principu!
    E vidis ja igru igram od kada je bilo 20+ igraca i prilicno dobro znam kako funkcionise i da taktika i ostale zablude koje imate vi koji dosta krace igrate ne vrede nista.
    I inace nas ima 28 timova koji igraju ligu 32,tako da tu nema puno timova za pratiti.
    Pa koji bi motiv imao to i mene bas zanima,al neki imaju,mozda zato sto ja ne mogu da cutim na ovakve rezultate...
    Uostalom ako znas neke igrace koji igraju 3+ godine pitaj ih da li vredi taktika
    Ako mi nadjes na nekom forumu situaciju da klub moje jacine na kraju bude 9i na tabeli u konkurenciji mnogo slabijih,upravu si...
    I da posto kazes da ja trazim krivicu u drugom,da ja mozda nisam kriv? Mozda sam kriv sto sam trenirao igrace pa sam jaci od ostalih?
    Ili ces mi reci da taktika ima veze i sa tim kad u sred utakmice padne server u 60om minutu pri rezultatu 4-2,a onda kad uspes posle da udjes vidis da je kraj 2-0?
    Samo vi i dalje zivite u zabludi
    Nisi napisao u pocetku to za server! Stvarno ne znam sta se desava, ali mi je opet sve to cudno. Prvo sto mi pada na pamet je da neko ko radi u Nordeusu igra isti ligu kao ti pa namesta za sebe (ili za njih). Ali u tom slucaju, ima boljih i laksih nacina da to urade nego da obaraju server, npr jednostavnije je da sebi daju gomilu tokena pa da istreniraju igrace, da samo promene algoritam i sebi dodele veci posed lopte... Ne znam. Pitaj ih pa objavi sta su ti odgovorili.
    I nemoj da se nerviras, i partizan je puko od samroka (ranije i od fljamurtarija, petah tikve...) pa nisu krivili servere

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Samo ti meni reci koliko dugo igras,koji si level?
    Ili ne razumes da se ne radi o 1,2,3 cudna rezultata? Nego o 10+ namestenih,tvrdim namestenih rezultata jer se radi po istom principu!
    E vidis ja igru igram od kada je bilo 20+ igraca i prilicno dobro znam kako funkcionise i da taktika i ostale zablude koje imate vi koji dosta krace igrate ne vrede nista.
    I inace nas ima 28 timova koji igraju ligu 32,tako da tu nema puno timova za pratiti.
    Pa koji bi motiv imao to i mene bas zanima,al neki imaju,mozda zato sto ja ne mogu da cutim na ovakve rezultate...
    Uostalom ako znas neke igrace koji igraju 3+ godine pitaj ih da li vredi taktika
    Ako mi nadjes na nekom forumu situaciju da klub moje jacine na kraju bude 9i na tabeli u konkurenciji mnogo slabijih,upravu si...
    I da posto kazes da ja trazim krivicu u drugom,da ja mozda nisam kriv? Mozda sam kriv sto sam trenirao igrace pa sam jaci od ostalih?
    Ili ces mi reci da taktika ima veze i sa tim kad u sred utakmice padne server u 60om minutu pri rezultatu 4-2,a onda kad uspes posle da udjes vidis da je kraj 2-0?
    Samo vi i dalje zivite u zabludi
    Nisi napisao u pocetku to za server! Stvarno ne znam sta se desava, ali mi je opet sve to cudno. Prvo sto mi pada na pamet je da neko ko radi u Nordeusu igra isti ligu kao ti pa namesta za sebe (ili za njih). Ali u tom slucaju, ima boljih i laksih nacina da to urade nego da obaraju server, npr jednostavnije je da sebi daju gomilu tokena pa da istreniraju igrace, da samo promene algoritam i sebi dodele veci posed lopte... Ne znam. Pitaj ih pa objavi sta su ti odgovorili.
    I nemoj da se nerviras, i partizan je puko od samroka (ranije i od fljamurtarija, petah tikve...) pa nisu krivili servere

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Server se ne tice mene vec prijatelja ciju sam utakmicu pratio,ali to je jos jedan dokaz..
    Sta da odgovore,normalno da ce se braniti i pravdati.
    Pa sta znaci posed? I eto meni su istrenirani,jaci sam od svih za klasu,jedan tim je samo priblizan meni. I sta vredi to protiv njihovog namestanja? 9.mesto.
    Pa jel trebam i slike poseda da kacim? Ali recimo da je uglavnom bio 60-40 55-45 ili 69-31 za mene
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  4. #14
    Newbie Марко Аврамовић's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    18
    Dovoljno igram T11 da skapiram da to što igrač nije na svojoj poziciji lošije igra. U prošloj utakmici sam slučajno umesto centarfora ubacio golmana koji je dao 2 gola.
    Najveću razliku čine kvalitet igrača i njegov moral ali i formacija ima mali učinak. Strelice i ostala sranja samo služe da bi igrica izgledala ljepše.
    Tvoji igrači nisu mnogo bolji od igrača tvojih protivnika i posed lopte ne utiče na rezultat i u to sam se uverio više puta, ali opet da su 2-3 utakmice u pitanju bila bi drugačija situacija.
    Treba uzeti u obzir da nordeus želi da što više ljudi kupuje tokene i kada se na to doda ovoliko utakmica sa čudnim rezultatom, bez ikakve sumnje nordeus nešto mulja...

    TEAM: FC RKOMA

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by Марко Аврамовић View Post
    Dovoljno igram T11 da skapiram da to što igrač nije na svojoj poziciji lošije igra. U prošloj utakmici sam slučajno umesto centarfora ubacio golmana koji je dao 2 gola.
    Najveću razliku čine kvalitet igrača i njegov moral ali i formacija ima mali učinak. Strelice i ostala sranja samo služe da bi igrica izgledala ljepše.
    Tvoji igrači nisu mnogo bolji od igrača tvojih protivnika i posed lopte ne utiče na rezultat i u to sam se uverio više puta, ali opet da su 2-3 utakmice u pitanju bila bi drugačija situacija.
    Treba uzeti u obzir da nordeus želi da što više ljudi kupuje tokene i kada se na to doda ovoliko utakmica sa čudnim rezultatom, bez ikakve sumnje nordeus nešto mulja...
    Ne znam koji si level,ali ako nisi medju najvisim,veruj mi tek ces shvatiti neke stvari ako ti bude ista situacija kao sa nama,pogotovo jer ima pojedinaca koji se guraju redovno i to svako normalan vidi,ali naravno da nece nikad niko od njih priznati
    Muljaju oni mnogo,samo sto ce se naravno pravdati kako je nemoguce namestiti. Pa nisam ja pao sa marsa,igram igricu od kada je napravljena...
    Jedino gresis da moji igraci nisu mnogo bolji od igraca mojih protivnika,jer od veceg dela protivnika jesu. Jedino jedan tim ima ekipu pribliznu mojoj. Prosek mojih prvih 11 je preko 180Q znaci iznad 7*.
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  6. #16
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Idemo dalje hahahahaha!



    Last edited by Sre10; 08-23-2013 at 10:58 AM.
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  7. #17
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Barem je nereseno

  8. #18
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    nemam slike zato sto mi vise nije ttrip da se tu s raznoraznima preganjam ... ali primera radi u sezoni iza nas zadnjih 5 tekmi 5 poraza iako sam bio u trci za titulu ... u ,,dechampionsu'' sam u finalu izgubio od lika koji ima puno slabiji tim od mene ... ne kidaj sebi zivce ... sta ce jedan mod ili admin da ti kaze pa naravno ,,takticki te nadigro'' , ,,naguvaj moral'' i sl. stvari ... inace u ovoj sezoni su se stvarno slabo razvili plejeri ni jedan mi nije dosao do skauta a uvek su mi 4-5 ,,dovatali'' ...

  9. #19
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Hahahahahah vazno da kad im se postavi pitanje na suportu da mi pojasne zasto sam zavrsio na 9.mestu i da mi pokazu kad je neko tako zavrsio u slicnoj konkurenciji,oni smatraju zahtev resenim i ne odgovore ahahahahah,bravo bravo majstori,uopste niste providni...
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  10. #20
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Ovo je bolesno sta radite!!! Besramnici!!! Nek sam golman pada pun kondicije,10 povreda za 3 dana!!! O rezultatu da ne govorim!!!




    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast