Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
Like Tree1Likes

Thread: ''Regularnost'' igrice i sami prosudite da li se namesta ili ne

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153

    ''Regularnost'' igrice i sami prosudite da li se namesta ili ne

    Uskoro opsirnije o ovome,ceka se kraj sezone i konacan plasman pa idu slike

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Vreme je da se pocne i da se pokaze kako namestaju! Evo kako izgleda kada neki ..... (da ne kazem sta) pocnu da namestaju i sa namerom unistavaju ekipe u koje je ulozeno po najmanje 400-500T i 400-500 zelenih
    Pogotovo je poznato kako su odredjene ekipe koje su prosle sezone imale ekipu slabiju od moje sada,osvojile sve,a ja sam 9.mesto,dok su neki koji prate 20% meceva,ne kupuju,nista ne ulazu daleko iznad mene.

    Ovde svako ko ima mozga moze da shvati da se radi o namestanju i da ovo ne moze biti slucajnost,cisto namerno unistavanje ekipe,jer naravno,napredak ce biti ocajan sledece sezone posto su igraci na 7 i 8 zvezdica

    A onda kada se obratite supportu,jednostavno ce vam reci da vasi igraci mozda tada nisu imali srecan dan (DA NISU MOZDA IMALI SRECE CELE GODINE?!) i da to igrica prikazuje rezultate kao i realan fudbal...
    Dobro pa sta smo mi,debili? Kada je Real,Barsa,Man Utd ili bilo koji najbolji tim zavrsio u donjem delu tabele ili kada je uopste bio ispod prva 4 mesta?

    Ili otkad igraci 166Q 4* i 185Q 8* mogu da se nose,pritom ekipa sa igracima 166Q nit prati nit namesta ekipu.

    I onda za kraj,sta reci o nekim ekipama iz drugih liga 31 koje ce proci,koje ne bi trebale centar da mi predju,kupovace igrace 179Q a ja cu imati 174Q...

    Rezultati su sta reci a ne zaplakati,koliko je to ocigledno i jadno namestanje,uz to u 80% slucajeva,protivnici ne prelaze centar,ne prate,a onda pred kraj ili preokrenu potpuno ili izjednace,ja naravno 10 sansi promasim,oni jedna sansa gol! Najslabije ekipe su mi uzele jedno 20ak bodova,jadno i bedno! Uz to moja ekipa je jaca verovatno i od polovine iz viseg ranga,cak i od nekih koje se tamo bore za prolaz...
    JEDNA JEDINA POBEDA U GOSTIMA!!!
    A ovo nije prva sezona da se ovo desava sa mojom ekipom,prosle sezone je bila slicna situacija samo sam zavrsio nekako na 6. mestu,a i tada najjaca ekipa,ranijih sezona cak i 12.mesto,ovo nije moja bruka vec njihova!
















    Last edited by Sre10; 08-22-2013 at 12:50 PM.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Jel ti to imas 2 kluba u ligi, posto se na tabeli vide 2 sa istim imenom?
    U vecini slucajeva vidim da oni tebe biju taktikom, a ne kvalitetom igraca na sta ti aludiras.
    A sto se tice tog kvaliteta, igra je namerno uravnotezena jer se desava da dodju arapi, pljunu gomilu kesa i u prvoj sezoni imaju igrace legende, sa maximalno nabijenim atributima, stadionom i ostalim. Da liga ne bi izgubila smisao igranjem pocetnika sa takvima, namerno je napravljen neki balans.
    Sledeci put promeni taktiku u skladu sa onom koju igraju tvoji protivnici

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Jel ti to imas 2 kluba u ligi, posto se na tabeli vide 2 sa istim imenom?
    U vecini slucajeva vidim da oni tebe biju taktikom, a ne kvalitetom igraca na sta ti aludiras.
    A sto se tice tog kvaliteta, igra je namerno uravnotezena jer se desava da dodju arapi, pljunu gomilu kesa i u prvoj sezoni imaju igrace legende, sa maximalno nabijenim atributima, stadionom i ostalim. Da liga ne bi izgubila smisao igranjem pocetnika sa takvima, namerno je napravljen neki balans.
    Sledeci put promeni taktiku u skladu sa onom koju igraju tvoji protivnici
    Care koji si ti level? O kojoj ti taktici pricas kad ljudi igraju vecito istu taktiku,jel ti i taktika ona formacija bez odbrane pa je 1-1?
    I nisu moji timovi,nego su timovi koji nose isto ime u cast naseg pokojnog druga.

  5. #5
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    E ezio o cemu ti pricas nemas pojma i TISINA !!

  6. #6
    Newbie Марко Аврамовић's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    18
    Ne znam prijatelju, imaš dobru ekipu i 31 si nivo tako da ne bi trebalo da ti pričam za taktiku
    Mada i meni se dešavalo da gubit utakmice protiv timova u koje niko nije ušao 4 sezone.
    Balans neki nordeusov jbm li ga šta li je
    Mersed Kadić likes this.

    TEAM: FC RKOMA

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by Марко Аврамовић View Post
    Ne znam prijatelju, imaš dobru ekipu i 31 si nivo tako da ne bi trebalo da ti pričam za taktiku
    Mada i meni se dešavalo da gubit utakmice protiv timova u koje niko nije ušao 4 sezone.
    Balans neki nordeusov jbm li ga šta li je
    Nije problem izgubiti nekad,ali i sam vidis po slikama kakve su ostale ekipe... Uostalom sta da se prica kad je jasno koliko se namesta,dodje se do toga da npr tim koji je prosle sezone igrao ovaj rang sve osvoji,sa slabijom ekipom i jacom konkurencijom...
    Problem je sto mi namerno unistavaju ekipu,a za ovakvu ekipu je pogubno da ne prodje u visi rang,jer se unistava i napredak...
    Taktika je cista zabluda,dovoljno je da pogledas petu sliku gde je 1-1 sa timom koji igra bez odbrane...
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    @Vladislav
    Decko tako mozes da pricas sa mamom i tatom!!!

    @sre10
    Napisao sam ti ono sto sam procitao ne engleskom forumu, nisam izmislio niti imam neki razlog da ti pisem ko zna sta. Iste stvari imas i na drugim forumima. Samo trazi teme sa cudnim rezultatima.
    Inace, ovu igru igra 11 miliona ljudi, 5 miliona aktivnih dnevnih korisnika!!! Nije ovo liga od 20+ ljudi pa da je se prati kako ko igra i da se namesta. Razumem da ti trazis krivicu u nekom drugom, ali ne razumem koji bi motiv imao Nordeus da tako nesto uradi??? Pogotovo, ako sam te dobro razumeo, sto si ti ulagao i pare u kupovinu tokena!?

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    @Vladislav
    Decko tako mozes da pricas sa mamom i tatom!!!

    @sre10
    Napisao sam ti ono sto sam procitao ne engleskom forumu, nisam izmislio niti imam neki razlog da ti pisem ko zna sta. Iste stvari imas i na drugim forumima. Samo trazi teme sa cudnim rezultatima.
    Inace, ovu igru igra 11 miliona ljudi, 5 miliona aktivnih dnevnih korisnika!!! Nije ovo liga od 20+ ljudi pa da je se prati kako ko igra i da se namesta. Razumem da ti trazis krivicu u nekom drugom, ali ne razumem koji bi motiv imao Nordeus da tako nesto uradi??? Pogotovo, ako sam te dobro razumeo, sto si ti ulagao i pare u kupovinu tokena!?
    Samo ti meni reci koliko dugo igras,koji si level?
    Ili ne razumes da se ne radi o 1,2,3 cudna rezultata? Nego o 10+ namestenih,tvrdim namestenih rezultata jer se radi po istom principu!
    E vidis ja igru igram od kada je bilo 20+ igraca i prilicno dobro znam kako funkcionise i da taktika i ostale zablude koje imate vi koji dosta krace igrate ne vrede nista.
    I inace nas ima 28 timova koji igraju ligu 32,tako da tu nema puno timova za pratiti.
    Pa koji bi motiv imao to i mene bas zanima,al neki imaju,mozda zato sto ja ne mogu da cutim na ovakve rezultate...
    Uostalom ako znas neke igrace koji igraju 3+ godine pitaj ih da li vredi taktika
    Ako mi nadjes na nekom forumu situaciju da klub moje jacine na kraju bude 9i na tabeli u konkurenciji mnogo slabijih,upravu si...
    I da posto kazes da ja trazim krivicu u drugom,da ja mozda nisam kriv? Mozda sam kriv sto sam trenirao igrace pa sam jaci od ostalih?
    Ili ces mi reci da taktika ima veze i sa tim kad u sred utakmice padne server u 60om minutu pri rezultatu 4-2,a onda kad uspes posle da udjes vidis da je kraj 2-0?
    Samo vi i dalje zivite u zabludi
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    ... sad su poceli i da mi brisu postove

Page 1 of 3 123 LastLast