Page 14 of 19 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 189
Like Tree101Likes

Thread: Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?

  1. #131
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Veceras vazna utakmica u LS ocekujemo pobedu! Danas veoma teska utakmica ali izvukli smo pobedu

    Malopre smo doveli novo pojacanje nasem klubu defanzivca Predraga Zagorcica
    Nesto sto mi je zapalo za oko je sto mu je odbrana nagruvana i to posteno

  2. #132
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Sjajnooo...na putu smo da ponovimo uspeh iz 2. nivoa "26 0 0 " u ligi..




    Liga sampiona, dobra pobeda u gostima, nisam mogao da pratim, nadam se laganom polufinalu...tj laganom proslasku



  3. #133
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Mislio sam da se ovo nikada nece dogoditi, ali eto Prvi put su mi se pojavili videi za bustere u Srbiji! Mozda cemo konacno i mi moci da se bogatimo cesce tim potrebnim stvarcicama u igrici bar 10% kao Englezi pa da i mi imamo bolje ekipe itd, itd



    Inace video je vezan za neki Soni Xperia...samo mi se jedan sada pojavio ali ne znaci da se nece jos pojavljivati, nadam se da hoce
    Hoce ali po jedan dobijes za moral ili kondiciju tj za oporavak a novaca dobijes jako malo, i to svakih par dana, nema pravila, nekad prodje 7 dana nekad 3,4 dana... Barem je kod mene tako. Nije bas da ce nam to nesto puno pomoci..ok aj bar nesto se dobije ali slabo je to jako

    Btw nova pobjeda u ligi sa velikim rezultatom, dobio sam opet 9-0 a gol razlima mi je +56. I u ligi prvaka sam u gostima dobio prvu 2-1 te se nadam prolasku sto ce biti najveci uspjeh Slobodnog u ligi prvaka
    Last edited by Aleksandar Ilok; 09-12-2013 at 08:59 PM.

  4. #134
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Hoce ali po jedan dobijes za moral ili kondiciju tj za oporavak a novaca dobijes jako malo, i to svakih par dana, nema pravila, nekad prodje 7 dana nekad 3,4 dana... Barem je kod mene tako. Nije bas da ce nam to nesto puno pomoci..ok aj bar nesto se dobije ali slabo je to jako

    Btw nova pobjeda u ligi sa velikim rezultatom, dobio sam opet 9-0 a gol razlima mi je +56. I u ligi prvaka sam u gostima dobio prvu 2-1 te se nadam prolasku sto ce biti najveci uspjeh Slobodnog u ligi prvaka
    1 Video = 1 zeleni - 1 crveni - 1 plavi zavisi za sta gledas
    A za pare, 1 video = posebna suma koja je odredjena za odredjeni lvl. Sto si veci nivo, vise dobijas. Dok je kod nas 1 video u 5-6 dana englezi odgledaju preko 20-30 videa na dan..

  5. #135
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ovih dana Arsenal igra bolje za jedan gol





    Tabela:



    Dve važne pobede ako hoćemo u top 4

  6. #136
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : Prosto, do kraja moramo sve da pobedimo i da se nadamo da FC Anders najmanje 2x izgubi. Gotovo nemoguće, FC Anders toliko ima sreće da je to neverovatno, i danas kao i mnogo puta ove sezone pobedili su sa jednim golom razlike.



    Liga šampiona : Remi u gostima u prvoj tekmi četvrtfinala, verujem da ćemo pobediti kod kuće...



    Kup : Stigli do četvrtfinala što i nije tako loš uspeh...

    Last edited by Svajc; 09-13-2013 at 05:59 PM.
    Shadow and ezio.auditore like this.

  7. #137
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Zagorcic se odlicno pokazao u svojoj prvoj tekmi i bio je igrac utakmice sjajan pocetak
    Jedva smo nekako pobedili konacno stoper musli pogodio je iz slobodnjaka kad treba !


    Posto sam pobedio 4:1 u 1/4 nadajmo se da prolazim ali ako prodjem ceka me tezak protivnik imali ko ideju protiv njegove formacije ??
    Shadow likes this.

  8. #138
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Zagorcic se opet sjajno pokazao pored njega nijedna lopta nije prosla,naravno bio je igrac tekme.Malo me cudi vec zadnje 2 tekme u ligi pobedjujem minimalcom od 1:0 iako sam vidno bolji nadam se da cu veceras u LS se moji igraci pokazati bolje!

  9. #139
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    ILARIOUS SRAMITE SE ! GEJM JE VRH

    Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?-hrclol.jpgSezona 44: August 25.- Kako vam ide?-polalol.jpgSezona 44: August 25.- Kako vam ide?-endelol.jpgSezona 44: August 25.- Kako vam ide?-tablalol.jpg

    imam sigurno najbolju ekipu a tu sam gde sam sramota ... sta je f*problem ... moral nagruvan odmorni ... a da los sam takticar da da sry for disturb'n ya ppl ...

    stvarno NO F*COMMENT tim mu je miljama iza mog povredi mu se igrac u drugom minutu ne prati tekmu i on tako sa 10 igraca izvuce remi ... stvarno najblaze receno stidite se ... ovo je iskljucivo vasa sramota ...

  10. #140
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Jedna od najludjih utakmica koje sam odigrao na TE !

    7 golova vec na poluvremenu


    Steta ali na kraju sam ispao, trebao mi je jos 1 gol...

    Last edited by DakAfcB; 09-14-2013 at 05:33 PM.
    Shadow likes this.
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

Page 14 of 19 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast