Page 16 of 19 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 189
Like Tree101Likes

Thread: Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?

  1. #151
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Mi danas pregazili dve jake ekipe igrajući u formaciji 4-5-1 V stil, u ligi W.hclub sa 5:0 i u LŠ Abkv FC sa 3:0 ...

    Liga :



    Liga šampiona :


  2. #152
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Ja sam je uvek, ali bas uvek dobijao sa 3 siroko u odbrani onda dmc , ml mc mc mr amc & st probaj , srecno

    nisam imao DL-a pa odigrah sa 3 DC-a dobio 2:1 :I ... tenkjaman


    30-10-3-1 ili kako klinci varaju? | Tarzanija
    nsretkovic and ezio.auditore like this.

  3. #153
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Ispao sam iz kupa, ostaje mi samo titula u prvenstvu. U LŠ, moji rivali iz grupe koji su prošli dalje će se sastati u finalu. Jaka grupa.

    Dobro sam postavio utakmicu, znao sam da imam dobre šanse da dobijem iako sam za 5 Q slabiji, a kada su se njoj povredili DMC i AMC šanse su mi bile još bolje. Međutim, moj MC dobija drugi žuti na utakmici i primili smo gol iz slobodnjaka. To je bio kraj.




    I jedna zanimljivost, na početku utakmice, u prvom minutu imao sam Ukupno šuteva 1, a 2 u okvir gola Inače sam primetio da su u poslednje vreme učestali golovi na početku utakmice!


  4. #154
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ovo sa sutevima se cesto dogadja, nemoj da te cudi

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  5. #155
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Imam igraca koji ima 20 godina, standardni je prvotimac, moral mu je na max, ocene na utakmici su mu oko 7-8. U pocetku je davao mnogo golova, sad je malo usporio, ali ih i dalje daje. Tek danas je dobio 5*, 25Q. Problem je sto jako sporo napreduje. Posle utakmice dobija skill poena, kao izmene koje igraju po 25-30 min, na treninzima dobija kao oni igraci koji mi nikad nisu ni igrali. Ne znam u cemu je problem? A sad vidim i da mu je vrednost prilicno niska, svega 500K! Takav igrac bi trebalo da vredi bar 1M. Sa druge strane, drugi ST koji cesto ulazi kao izmena u drugom poluvremenu kad menjam taktiku, ima 21 god, sad ima 23Q i jako brzo napreduje. Na pocetku sezone, razlika izmedju njih dvoje je bila 4-5Q, a sad je samo 1. Jel ima neko ideju u cemu je problem i kako da ga resim??? Ako se ne resi, bicu primoran da sledece sezone dovedem novog ST, a ovaj prvi da bude izmena.


  6. #156
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Imam igraca koji ima 20 godina, standardni je prvotimac, moral mu je na max, ocene na utakmici su mu oko 7-8. U pocetku je davao mnogo golova, sad je malo usporio, ali ih i dalje daje. Tek danas je dobio 5*, 25Q. Problem je sto jako sporo napreduje. Posle utakmice dobija skill poena, kao izmene koje igraju po 25-30 min, na treninzima dobija kao oni igraci koji mi nikad nisu ni igrali. Ne znam u cemu je problem? A sad vidim i da mu je vrednost prilicno niska, svega 500K! Takav igrac bi trebalo da vredi bar 1M. Sa druge strane, drugi ST koji cesto ulazi kao izmena u drugom poluvremenu kad menjam taktiku, ima 21 god, sad ima 23Q i jako brzo napreduje. Na pocetku sezone, razlika izmedju njih dvoje je bila 4-5Q, a sad je samo 1. Jel ima neko ideju u cemu je problem i kako da ga resim??? Ako se ne resi, bicu primoran da sledece sezone dovedem novog ST, a ovaj prvi da bude izmena.

    igraci imaju razlicit takozvani ,,divelop rejt'' ne napreduju svi isto ...

  7. #157
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Imam igraca koji ima 20 godina, standardni je prvotimac, moral mu je na max, ocene na utakmici su mu oko 7-8. U pocetku je davao mnogo golova, sad je malo usporio, ali ih i dalje daje. Tek danas je dobio 5*, 25Q. Problem je sto jako sporo napreduje. Posle utakmice dobija skill poena, kao izmene koje igraju po 25-30 min, na treninzima dobija kao oni igraci koji mi nikad nisu ni igrali. Ne znam u cemu je problem? A sad vidim i da mu je vrednost prilicno niska, svega 500K! Takav igrac bi trebalo da vredi bar 1M. Sa druge strane, drugi ST koji cesto ulazi kao izmena u drugom poluvremenu kad menjam taktiku, ima 21 god, sad ima 23Q i jako brzo napreduje. Na pocetku sezone, razlika izmedju njih dvoje je bila 4-5Q, a sad je samo 1. Jel ima neko ideju u cemu je problem i kako da ga resim??? Ako se ne resi, bicu primoran da sledece sezone dovedem novog ST, a ovaj prvi da bude izmena.

    Vrednost mu je slaba, igrac za tvoj nivo treba da kosta 2M (onaj koji brzo napreduje) i vise, ne mozes da ocekujes od ovog od 500K da napreduje dobro A napredak nema veze sa igrom igraca, moze on da igra slabo ali da ima extra napredak i obrnuto.

  8. #158
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : Naravno...opet srećna pobeda za FC Anders...iako je W.hclub bio bolji i imao više šansi slavio je FC Anders sa 1:0 kao i mnogo puta ove sezone...


  9. #159
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Još tri biće čupavo

  10. #160
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?-chflol.jpg

    očekujem od ljudi koji su predvidjeni da se time bave da mi objasne sta ja koji k* radim za koji moj ja nagruvavam moral i pravim kvalitetan tim kad se desava to sto vidite na slici ... lik nit je doso da prati tekmu nista ... sramota ...

Page 16 of 19 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast