Page 11 of 37 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 361
Like Tree727Likes

Thread: Sezona 50. - 09. februar - Kako vam ide?

  1. #101
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Haaaaaaa

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #102
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Jel neko hoce mozda da kupi Alfu Romeo 1998 god,1.8 TS registrovana do kraja Septembra

  3. #103
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Sljedeći protivnik u LŠ :

    NTNK likes this.

  4. #104
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    LS, 5:3 pobeda u gostima. Idemo Macva

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    NTNK, Aleksandar Ilok and hrgamrga like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #105
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Liga:



    LŠ:



    Teške utakmice. Idemo na pobede pa šta nam sistem da

  6. #106
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ovaj moj tim definitivno ima problema u utakmicama sa protivnicima slicne jacine. Danas smo u ligi prvaka dozivjeli jos jedan prolicno neugodan i tezak poraz od cak 3-0 i time si znatno umanjili sanse za prolaz dalje u ovom prestiznom natjecanju. Pokusat cemo da danasnji bolni poraz ublazimo pobjedom u prvenstvu protiv dosta neugodnog protivnika.




  7. #107
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Malo loše sriće ovaj put. Odigrao sam utakmicu u Ligi, usprkos što sam igrao protiv jednog od najgorih klubova, i što je njihova menađerica izabrala ilegalnu formaciju, odigrali smo 2:2. Usprkos osamdeset posto posjeda lopte, deset šuteva u ovir gola više od nje, pet ili šest više kornera, 3 ili četiri više slobodnih udaraca iz dobre pozicije... Kad te neće, neće. Ali ne žalim previše, ipak je ovo igra. Idemo večeras dobiti utakmicu Lige prvaka.

    Aleksandar Ilok and Shadow like this.

  8. #108
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Jos jedna uvjerljiva pobjeda u ligi, barem malo je ispran gorak okus nakon velikog poraza u Ligi prvaka. U prvenstvu imamo 100% ucinak i igramo prilicno dobro i iako je tek rana faza prvenstva, sutrasnji veliki derbi protiv starog znanca sa kojim u medjusobnim susretima nemamo dobar skor (iako skoro uvijek osvojim prvenstvo kad smo u istoj ligi) ce uvelike odrediti neke stvari..pobijedimo li, namecemo se kao veliki kandidati za titulu, iako je jos prerano o tome govoriti..
    Shadow and hrgamrga like this.

  9. #109
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by hrgamrga View Post
    Malo loše sriće ovaj put. Odigrao sam utakmicu u Ligi, usprkos što sam igrao protiv jednog od najgorih klubova, i što je njihova menađerica izabrala ilegalnu formaciju, odigrali smo 2:2. Usprkos osamdeset posto posjeda lopte, deset šuteva u ovir gola više od nje, pet ili šest više kornera, 3 ili četiri više slobodnih udaraca iz dobre pozicije... Kad te neće, neće. Ali ne žalim previše, ipak je ovo igra. Idemo večeras dobiti utakmicu Lige prvaka.
    Uff sto to zna biti frustrirajuce..ja sam pretprosle sezone skoro izgubio naslov jer sam izgubio od jednog kluba sa ilegalnom formacijom a bome i u drugom susretu sam ga jedva dobio, golom u 90. minuti.

    Ove sezone sam prva tri kola igrao sa protivnicima sa ilegalnim formacijama i strahovao sam da mi ne otkinu koji bod, no srecom sve je proslo dobro.
    hrgamrga likes this.

  10. #110
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ljestvica nakon prvih 5 kola



    Na drugom mjestu su takodjer moji stari znanci sa kojim imam dobra iskustva.
    Shadow and hrgamrga like this.

Page 11 of 37 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast