Page 30 of 37 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 291 to 300 of 361
Like Tree727Likes

Thread: Sezona 50. - 09. februar - Kako vam ide?

  1. #291
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Danas i iduća dva dana mi slijede važne utakmice. U Ligi igram protiv druge i treće ekipe na tabeli, prvo protiv treće u gostima, pa protiv druge doma. U Ligi prvaka večeras igram prvu utakmicu polufinala, koja bi trebala biti lakša od ligaške utakmice. Uglavnom, ovo je stanje na ligaškoj tabeli, bit će gusto.



    Četvrta i peta ekipa su također jake, po kvaliteti čak neznatno iznad ostalih klubova. Ali ih zato nije sreća toliko mazila. Sretan sam jer moji Švabo i Japanac samo pune.



    Ali Ishi i asistira.



    Za kraj, želim svima puno sriće u ključnom dijelu sezonu. Break a leg.

  2. #292
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091




    Sigurna pobjeda u ligi, koja nazalost nije nista promijenila sto se tice ljestvice jer ni konkurenti nisu kiksali..

    Veceras igram prvu u polufinalu LP pa tko moze neka dodje da me podrzi.

    Shadow, Macva FC, Crni and 1 others like this.

  3. #293
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Srećno Aleksandre
    Mi smo kiksnuli za sve pare:




  4. #294
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Ja sam jedva nekako na kraju dobio utakmicu protiv ekipe iz donjeg dijela tabele iako je kod protivnika bila ilegalna formacija.

    Nije lijepo radovati se tuđoj nesreći, ali jedan konkurent koji je imao isti broj bodova je kiksao, pa je sad ovakvo stanje na tabeli.

    A pošto je gol razlika jako bitna kod mene već nekoliko sezona za redom, juče se radilo na tom pitanju.



    Večeras kreće borba za finale LŠ. Srećno nam svima.

  5. #295
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Da sad ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje i treba mi pomoc.

    Naime od srijede pa do subote uvecer kad cu vjerovatno stici na posljednje kolo lige, igram jos 4 utakmice ukljucujuci i uzvratnu utakmicu polufinale lige prvaka, a mozda i finale jer ne znam kad se tocno igra.

    Situacija u ligi mi nije bajna no bas u srijedu kad idem na put, igram gostujucu protiv prvog na tabeli, pa ako sutra netko od nas ne kiksne to mi je prilika da se priblizim na 3 boda razlike, a 2. i 3. jos igraju medjusoban mec i uglavnom do kraja ce imati dosta nezgodnih meceva, tako da imam mali tracak nade...jbga tesko ce biti jer mogu se dogoditi nepredvidjene stvari, moze mi se netko ozljedit, ili dobit crveni i na to ne mogu utjecati, ali moram probati..

    Dakle postavit cu vam sad formacije likova sa kojima igram, zanima me koju bi mi formaciju i postavke preporucili da stavim za sve te protivnike.

    U ekipi su mi ST, DC, MC, GK i DMC skauti pa bi bilo dobro da su u ekipi. Da li da igram uski dijamant?

    Ovaj je prvi na tablici i kod njega gostujem.


    Ovo ce biti uzvrat lige prvaka na mome terenu


    I dva protivnika u ligi, prva kuci, druga protiv jako neugodnog protivnika protiv kojeg cu se mozda boriti i za ligu prvaka u gostima.



  6. #296
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ako imas krilne igrace postavi "V" formaciju. U toj situaciji samo ako ST dobije crveni bice ilegalna formacija, a iskoristices sve te dobre igrace u timu. Podesi i auto-izmene i mislim da nece biti prevelike razlike sto ne pratis meceve...
    Aleksandar Ilok and hrgamrga like this.

  7. #297
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Vrijedna pobjeda u prvoj utakmici Lige prvaka i to u gostima. Ipak moglo je biti i uvjerljivije, posto smo imali penal kojeg je moj MC promasio. Ovo je vec 4. neiskoristeni penal ove sezone, a takodjer od 51.minute smo igrali sa igracem vise. Ipak ostalo je 0-1 i nadam se prolasku u finale.

    Crni, NTNK, Ivan Jordovic and 1 others like this.

  8. #298
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ako imas krilne igrace postavi "V" formaciju. U toj situaciji samo ako ST dobije crveni bice ilegalna formacija, a iskoristices sve te dobre igrace u timu. Podesi i auto-izmene i mislim da nece biti prevelike razlike sto ne pratis meceve...
    Imam igrace za sve pozicije.

    Dakle predlazes mi 4-5-1 V STIL ?



    Sta bi ti stavio u postavke?

  9. #299
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Idemooooo...pobeda za istorijsko finale KUP-a...
    NTNK United prvi put u finalu...


  10. #300
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    EVO ME NA FORUMU OPET (BELI ZMAJ SAM SE ZVAO) PREUZEO SAM NOVI KLUB NLAM FC I sad s njim igram
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

Page 30 of 37 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast