Page 27 of 75 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #261
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Teze od ocekivanog no 3 boda su tu i to je najvaznije, najgore je igrati ovakve utakmice gdje si veliki favorit, i sutra imam jednu takvu.



    Macva FC, Crni, hrgamrga and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #262
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Teze od ocekivanog no 3 boda su tu i to je najvaznije, najgore je igrati ovakve utakmice gdje si veliki favorit, i sutra imam jednu takvu.



    Cim ja navijam za tebe, moras da pobedis :-)
    Crni and Aleksandar Ilok like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #263
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo - cupavo



    Liga Sampiona - lagano



    KUP - cupavo


  4. #264
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Cim ja navijam za tebe, moras da pobedis :-)
    Tocno samo zao mi je sto nikako ne naletim na tvoju utakmicu da ti dam podrsku, danas si igrao oko 19.38 i u 11.38 bas 10, 15 minuta poslije nego sam ja morao da idem
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #265
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    pobjeda u ligi od 4:1 iako je moglo bit jos uvjerljivije igrali smo s pretposljednim na tablici i dovelo nas na 3 mjesto samo 1 bod zaostajemo za 1 jer je tlotr fc pobedio minimalno 1:0 yosex fc bit ce gusto



    ljestvica nakon 7 kola


  6. #266
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    U Kupu idemo dalje, nakon 1:0 doma, u gostima smo tukli 4:0.



    U Ligi prvaka smo malo zakomplicirali situaciju, opet smo remizirali. Svejedno sam siguran da Polet prolazi skupinu.



    Crni, Aleksandar Ilok and NTNK like this.

  7. #267
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    pobjeda u ligi minimalno 1:0 ali trebalo je bar bit 5 6 komada u mrezi server opet spava ujutro ali nema veze 3 boda su tu i evo promjene na tablici prvi smo jer su tlotr fc i yosex fc remizirali sa najslabijim momcadima



    ljestvica 1 na tabeli 8 kolo


  8. #268
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Totalna pusiona, imao sam osjecaj kao da se server urotio protiv mene Bezveze sam prosuo bodove protiv protivnika protiv kojeg to nisam smjeo. Ovako necu osvojiti ligu

    Eto sta se dogodi kad se protivnicke menadjerice urote protiv mene lijepo su mi vratile sto sam navijao protiv njih





    A sve je dobro krenulo, ujutro sam istrenirao 2 igraca za skauta pa sam ih prije utakmice imao 5toro, poveo sam i nista se nije cinilo da ce ovako zavrsiti.

    Jako me podsjeca sezona na proslu kad sam vodio dosta dugo, pa izgubio od konkurenta a onda je sve krenulo lose po mene, jos nisam mogao biti aktivan zadnjih par kola, imam nekih naznaka da ce i sad biti tako i stvarno sam uzasno razocaran ovim rezultatom. Jos imam dvije uvjetno lakse tekme i onda slijedi pakao gdje ce svaka utakmica biti veliki derbi.

    Ovo sam morao pobijediti, i dalje sam prvi zbog nesto bolje gol razlike ali sam izjednacen sa drugim a konkurenti su mi prisli na samo 3 boda. Sad mi se priblizio i najveci protivnik i najjaci tim lige na 9 bodova, znam da je to jos velika razlika ali on ima jako mocan tim i usao je u seriju pobjeda, a moram jos kod njega..

    A nista, sljedece dvije utakmice pobijediti, treca je jedan veliki derbi a onda derbi protiv drugoplasiranog, ne ostaje mi nista nego da ga razvalim uz vjerne navijace.

    Sezona 27, Level 27


  9. #269
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Jutros mi je Murinjo održao lekciju, pa sam usvojeno znanje primjenio večeras.




  10. #270
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvi poraz ove sezone...
    Branilac trofeja je ispao iz KUP-a

    Macva FC likes this.

Page 27 of 75 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast