Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    pobjeda u ligi protiv turskog fc hacioglu 4:0 dovelo nas na drugo mjesto posto je kai fc pobjedio yosex fc 3:0 a za prvim zaostajemo 2 boda samo sutra bas igramo 3 derbi protiv yosex fc bit ce uzbudljivo naravno kasnije igramo lp u kojem odlucujemo sami o sebi dali idemo dalje ili ne

ljestvica 11 kolo gusta ce bit borba do samog kraja

Crni, Macva FC, Shadow and 3 others like this.

8. #318
    Addicted Crni's Avatar
    Aug 2013
    589
    3 utakmice za redom dobijam sa igračem manje,a jednu i sa 2 igrača manje. Evo recepta za mene. Zato nisam ni vadio ovog povrijeđenog.

2,091
    Danas se igrao derbi u ligi, treceplasirani koji samo 3 boda zaostaje za mnom me je docekao na svome terenu. Imao sam dosta navijaca, posjed na mojoj strani i u 40.minuti smo postigli vodeci pogodak. U 67.minuti protivnik ostaje bez igraca manje a mi smo imali dvije 100% prilike da ovaj mec privedemo sretnome kraju. No ovo je nogomet, zato ga toliko i volimo i sa igracem manje, hrpom navijaca, posjedom i odlicnom igrom, primamo pogodak i na kraju razocaravajuci remi...

Time smo izgubili prvu poziciju a 2. na tablici je pobijedio sa cak 13 naprema 0 i sad ima dva boda vise od mene kao i bolju gol razliku

A sutra upravo igram sa njim, tj njom, u slucaju poraza, pobjeci ce na 5 bodova prednosti a to nece biti dobro..uglavnom cekaju me paklene utakmice i ovo za sad ne izgleda bas najbolje.

Jbte imam 8 pobjeda i samo tri remija, i zaostajem za prvim dva boda a ostali mi pusu za vrat..samo dokaz u kako teskoj ligi igram.

U ligi prvaka pobjeda u gostima i prvo mjesto, nisam vjerovao da cu biti prvi uopce, strahovao sam i za prolaz no eto..draze bi mi bilo da sam danasnju izgubio a u ligi pobijedio no eto..