Page 13 of 96 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 121 to 130 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #121
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by buljanac View Post
    Jel ima neko da je dobio one nagrade od Top Elevena,tj da je dobio dresove ili tokene ili sta vec kao nudili ako budete prvi u ligi? -.-
    Dobili su kinezi :-) Cisto sumnjam da iko dobio od nas
    Crni and Tomislav Cacija like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #122
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Dzaba sam ja osvojio 26-0-0
    Kad tamo neki Radoje iz Male Krsne dobije dres...

  3. #123
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    22
    e jesu slepci... bolje svima ko je osvojio prvo mesto da daju po 20 tokena,nego ovako...nego..
    Macva FC, Crni and Tomislav Cacija like this.

  4. #124
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Pa ako imas dokaz,vratice ti tokene mozda...
    Nema veze, nek daju Kinezima i Tajlandjanima ko sto kazes
    Macva FC, Crni, NTNK and 2 others like this.

  5. #125
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Za pocetak da vas sve pozovem na malo slavlje... povodom izgradnje novog stadiona



    A sad o ligi..da li sam zadovoljan ili nisam? Sta to tocno znaci? Normalno da volim osvajati trofeje, tko ne voli, dakle da sam dobio neku laganu ligu svakako bi bio zadovoljan jer bi trofej bio na vidiku kao kod NTNK recimo.. ali ako sam prosle sezone dobio tesku ligu, ove sezone sam dobio ultra giga mega tesku ligu

    Da, nisam micao prijatelje jer nisam htjeo, mozda to nije pametno jer mi tim nije bas kao prethodnih sezona jak, ali bit ce jako jako zanimljivo. Ima dvije zanimljivosti, svi protivnici su mi prijatelji a dobio sam u ligi i protivnika koji mi je neki dan uzeo igraca za 47 tokena, tu pricu znate vecina Tu je i ultra jaka Atlanta koja se prosle sezone nije proslavila bas ali vjerujem da ce se ove sezone oporaviti i svakako su prvi kandidat za naslov.

    Tu je i Chelsea sa kojim smo se prosle sezone borili do zadnjeg kola za naslov, a tu je i vrlo neugodna Diana koja je bila treca u ligi, tu su od prosle sezone i Pajseri koji su dosta jaka ekipa i nije ih lako dobiti, tu je i jedan Barba koji me prije dvije sezone izbacio iz cetvrtfinala lige prvaka a tu je i jako jak tim Borac koji me prije dvije sezone pobijedio u finalu lige prvaka.. i ostali jaki klubovi i aktivni menadjeri. Mama mia ne pise mi se dobro haha

    Ako sam prosle sezone rekao da imam nikad jacu ligu..prevario sam se, ovo mi je nikad jaca liga i tesko je pricati o ambicijama..onako na prvu, prva 4 mjesta i plasman u ligu prvaka zvuci jako dobro..no to sam rekao i prosle sezone pa sam je osvojio, no imao sam puno jaci tim i cak 9 skauta a ove sezone cu biti sretan ako ih budem imao 2,3...



    U kupu sam dobio prolaznog protivnika

    Sezona 27, Level 27


  6. #126
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Auu majko mila. Mislim da mi je ovo najjača liga do sada. Katastrofa. Aktivnost skoro 100 %. A nikad lošije nisam počeo sezonu u smislu pojačanja, po kog god da sam igrača krenuo braća su me ojadila za T, tako da će biti veselo.

  7. #127
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Ovako da se iskukamo Aco pa će nam biti lakše.
    Macva FC and Tomislav Cacija like this.

  8. #128
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ajmo momvci glavu gore, nema predaje :-) Da ih deljemo i ove sezone
    Crni, NTNK and Tomislav Cacija like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #129
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    evo mojih protivnika u ligi imamo 1 jednog iz bosne i jednu iz srbije ali nisu jaki kao ja svi su tu negdje a neki uopce nisu jaki dobili srednje jake protivnike ocekivanja su velika i naravno da osvojimo 1 mjesto prvu igramo u 20:33 sa jedni njemcem koji je slab 123 samo a 2 zvezde ima to ce bit golijada

    Macva FC, Crni, NTNK and 2 others like this.

  10. #130
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Super krenulo. Počne utakmica, pukne server, izbaci me, ja uđem preko telefona i vidim da je već izbacilo da sam izgubio, 2-3 min od početka utakmice. Tuga, jad i čemer.

Page 13 of 96 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast