Page 91 of 96 FirstFirst ... 41818990919293 ... LastLast
Results 901 to 910 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #901
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Konacna tabela:

    Liga sampiona dalje od cetvrtfinala nije se moglo.
    Kup osminafinala.
    Volf, Crni, Shadow and 4 others like this.

  2. #902
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Crni View Post
    Ne znam šta reći, ubijaju nekad. Bezveze je što ovako prođemo, imaš dobru ekipu, pratimo, ma sve i na kraju prc.
    Upravo to
    Crni, Shadow and Sasa Lazarevic like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #903
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    I evo konačne tabele



    Ovaj tim nije zaslužio prolaz dalje u ovoj ligi ali će biti valjda bolje u ponovljenoj sezoni



    I evo drug Zinaid nam se odužio za igrače koji su mu bili poslati i koji će tek biti njegovi sa jednim fantastičnim grbom,tako da sad ovako to izgleda za sledeću sezonu



    Bićemo verovatno zajedno u ligi ali kakve sam sreće opet ću biti sa većim lvl.
    Macva FC, Crni, Gushter and 3 others like this.

  4. #904
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Opet šta reći. Haos. Nadamo se boljem.

  5. #905
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Crni View Post
    Opet šta reći. Haos. Nadamo se boljem.
    Nego sta, ja sam vec poceo primpreme za novu sezonu.Ima da ih deljemooooo :-)
    Crni and Sasa Lazarevic like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #906
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #907
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sta reci, katastrofa.Posle odbranjene LS, sledece sezone necemo igrati.Osvojena LSKup, ispali u prvom kolu. Toliko od Macve za ovu sezonu a u sledu ulazimo sa novim grbom i novim dresovima a ekipa ce da bude mnogo jakaaaaaaa.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #908
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezime Sezone 11 - NK Dunav Ilok

    Tim na pocetku sezone



    Tim na pocetku sezone nam je jako los, doveli smo samo Kandilarova za 2 tokena a onda ucinili veliku nesmotrenost i potrosili 47 tokena na aukciji koju smo izgubili..doslovno nam je prijetila katastrofa jer kao sto vidite, mnogo igraca je tu falilo a mi nismo imali kako da dovedemo nove. Tko bi tada rekao da ce ovo biti jedna od najuspjesnijih sezona ikada..

    No u sezonu smo tako oslabljeni usli veoma dobro, doslovno smo razbili u prvome kolu veoma jak tim Borca i nagovjestili bolje dane. U sljedecih par dana je za 9 tokena dovedeno cak 5 novih igraca, imali smo nevjerovatnu srecu i time smo zatvorili konstrukciju tima.

    Tim na kraju sezone





    Kao sto vidite, sezonu smo ipak zavrsili sa 6 skauta i veoma dobro izbalansiranim timom, spremnim za najvece domete.

    U prvih pet strijela lige imamo cak 2 igraca, Pesica i iznenadjujuce..Cerana koji su ukupno dali 27 golova.



    I medju asistentima nam je Ceran koji je sa 7 asistencija na 4 mjestu.



    Kup



    Krenit cemo od kupa. Prve dvije prepreke smo prosli bez ikakvih problema.





    A onda je stiglo doigravanje..da napomenem da smo dosta jaci od rivala, imali smo veliku podrsku, posjed, bili aktivni za razliku od suparnika, stvarali brdo prilika no nismo izvukli vise od remija. Ipak nadali smo se da cemo pred svojim navijacima proci bez problema.

    U uzvratu ponovno smo imali jos vecu podrsku, posjed, bili aktivni dok je suparnik bio neaktivan, i nismo prosli dalje. No bilo je tu velike drame, gubili smo sa dva gola i uspjeli izjednaciti i imali smo dovoljno vremena da postignemo jos taj jedan gol, no nismo uspjeli, Djukanovic je u 90.minuti promasio 100% priliku i tako smo ispali iz kupa. Velika nepravda i ovdje je ocito random svoje ucinio, ovo je bilo jedno veliko razocarenje za nas.



    Liga prvaka



    Postignuti golovi -31
    Primljeni golovi-16


    Ovo je vec jedna ljepsa prica..u grupi smo bili na drugome mjestu sa 5 pobjeda i samo jednim porazom, i to kakvim..izgubili smo sa cak 5-1 od Crvene Zvezde sa kojom smo se na kraju susreli u finalu..

    No evo svih nasih utakmica u grupi










    A evo i put do naslova. Vec u osmini finala imali smo ogromnu dramu, gdje smo skoro izgubili vec dobivenu utakmicu..no to sad vec pisao ovdje pa da se ne ponavljam.



    Dakle u finalu smo igrali sa protivnikom koji nas je jedini do tad pobijedio u ovoj sezoni, i to sa velikih 5-1..no potpuna osveta stiga je u finalu gdje smo uz veliki broj navijaca i odlicno pogodjenom izmjenom uspjeli osvojiti Ligu prvaka. Uveli smo Petrovica koji je do tad na kontu imao samo dva gola, s tim da je jedan od njih dao kolo prije koji nam je i obezbijedio naslov u ligi, a sada nam je sa dva pogotka donio i Ligu prvaka.

    Prvenstvo



    Kakva li je samo ovo liga bila..ako mi je prosla bila najteza dosad, ova je jos teza bila, a samim time i najsladja. Dakle u ligi su svih 14 klubova bili aktivni..i svi su jaki, ovaj sto je zadnji je samo nesto malo slabiji od mene. Takodjer mogu reci da je ovo bila i OSVETNICKA LIGA za nas klub.

    Dakle od starih rivala su bili ATLANTA tim koji ima sve skaute, svj klase i legende u timu, Diana FC uvijek neugodan za nas, FC Chelsea sa kojim smo se prosle sezone do zadnjeg kola borili za naslov, Pajseri tim sa kojim smo i prosle sezone bili u ligi, nisu vrhunski ali tesko ih je pobijediti.

    Sto se osvetnickih misija tice tu su bili Borac, koji nas je prije 3 sezone pobijedio u finalu lige prvaka, Guber Srebrenica, menadjer koji nam je izbio 47 tokena za golmana ali kojeg smo samo tako izbusili i jos neki klubovi od kojih smo ispadali iz kupa ili Lige prvaka. Uglavnom osvetnicka misija je prosla odlicno, svima smo se osvetili a nekima unistili nadu za prolaz dalje u ligi.

    Vrlo brzo a na moje ogromno iznenadjenje, samo mi i ATLANTA smo ostali u utrci za naslov, s time da smo ih dva puta pobijedii a posebno draga nam je domaca utakmica gdje smo ih sa razvalili sa 3 gola prednosti i to sa igracem manje.

    Imao sam timove sa vise skauta, ali tim koji ovako dobro igra i ovako karakteran tim, jos nisam imao, ovo je najbolji tim koji sam dosad imao.

    Dakle okoncana je jedna veoma uspjesna sezona, sa dva trofeja. Skoro smo bili bez ijednog poraza, no u predzadnjem kolu smo stavili rezervni sastav (posto smo vec osvojili naslov) i pripremali se za finale kupa tako da su protivnici to iskoristili i nanijeli nam ukupno drugi poraz u cijeloj sezoni. Jedan u LP a drugi u Prvenstvu.





    I za kraj jedna lijepa vijest za sve navijace NK Dunava, uprava je odlucila da ce nas napadac Djukanovic i sljedece sezone nositi dres nasega kluba, uspijeli smo ga unaprijediti tako da ce i ove sezone igrati sa 4 zvijezdice sto ga ne sprijecava da cesto bude strijelac u odlucujucim mecevima i iznimno smo sretni sa ovim razvojem dogadjaja.

    Ambicije za sljedecu sezonu

    Ojacati tim i spremni krenuti u nove izazove..skupljanje za sluzbene dresove klubova ce jos malo pricekati..









    Last edited by Aleksandar Ilok; 05-03-2014 at 04:31 PM.
    Volf, Gushter, Macva FC and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #909
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Aco, uzivao sam citajuci ovo. Svaka pohvala.

    Macva, eto sad si kompletan i ne gine ti osvajanje barem 2 titule slijedecu sezonu. Sretno.
    NK Kosavin


  10. #910
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Ja, evo cekam odlucujucu utakmicu, jos malo, nekih 10-ak minuta do te velike utakmice. Ne osvojimo li nista, ova sezona ce biti jedna velika katastrofa.
    Crni and Sasa Lazarevic like this.
    NK Kosavin


Page 91 of 96 FirstFirst ... 41818990919293 ... LastLast