Page 94 of 96 FirstFirst ... 44849293949596 LastLast
Results 931 to 940 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #931
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Rodilo rodilo
    Kupujes, skidas ili nesto trece ?
    NK Kosavin


  2. #932
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    koji sistem jbt namesti da ja izgubim u zadnjem kolu 0:2 protiv adidas fc hebo taku igru trebali smo dobit ovo ali malo nam je pokvario proslavu titule 2 porazom nema veze glavno da je titula tu i konacno osvojeno prvenstvo nakon dugo vremena i nakon sto smo stalno bili 2 na tablici ali ovaj put je osvojena liga.rezime sezone bilo je tu svacega u prvenstvu imali smo cak 17 utakmica bez poraza i onda u 17 kolu nas pobjedi vicchio 0:1 i zada nam prvi poraz kasnije smo dobivali slabe protivnike i pobjeđivali velikom razlikom onda smo imali cak 5 utakmica bez pobjede i vec smo mislil da je nemoguce doc do 1 mjesta bili smo cak i jesenji prvaci u nastavku sezone su se igraci probudili i svaku utakmicu dobivali kako bi se priblizili vodecem na tablici nakon sta je satun preuzeo 1 mjesto zbog poraza tog sve u svemu odlicna sezona za pamcenje nadamo se jos boljoj sljedece sezone.sto se tice kupa tu smo izgubili u 1 kolu i to je to bilo onda smo se posvetili ligi sampiona gde smo kao 1 zavrsili u grupi i plasirali u osmini finala ali dalje od toga nije islo sledece sezone idemo jos malo dalje od toga



    statistike utakmice zadnjeg kola 58:42 sta reci bilo je prilika za izjednacit no lopta jednostavno nije htjela u gol bar remi je trebo zavrsit



    ljestvica zadnjeg kola konacni poredak prvaci lige ali ovaj poraz boli ko i svaki drugi ali nema veze osvojili smo je

    Macva FC, Crni, Shadow and 3 others like this.

  3. #933
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Čestitke.

  4. #934
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Zarađeno Wolf, a nekada davno i kupovao..

  5. #935
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    hvala crni
    Crni likes this.

  6. #936
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Uprava NK Dunav Ilok kao i ja osobno, cestitamo svima vama koji ste osvojili neku titulu ove sezone, posebno mi je drago za neke koji i ovdje pisu, svaka cast i da vam sljedeca sezona bude jos bolja.
    Volf, Crni, NTNK and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #937
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Opet smo jaci od engleskog dijela foruma i to za vise od 30 stranica
    Volf, Crni and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #938
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    15
    Why did not win every year the league title and Taras happens and someone else wins first place

  9. #939
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Ma Balkan je najjaci, da smo zajedno i da se postujemo i sve ravnopravno raspodijeljujemo kao mi ovdje, mi bi bili vrh vrhova u svemu, narocito u sportu. Ali od toga nece biti nista...
    Crni and Aleksandar Ilok like this.
    NK Kosavin


  10. #940
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Nego, ajmo sad podrzat Milana da bude 26-0-0
    Crni, NTNK and Aleksandar Ilok like this.
    NK Kosavin