Page 40 of 96 FirstFirst ... 3038394041425090 ... LastLast
Results 391 to 400 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #391
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Današnji dan otvorili smo na veoma teškom gostovanju kod iznimno kvalitetnog protivnika u prvoj utakmici 1/8 finala kupa. I došli smo do vrijedne pobjede od 2:0. Nakon naša dva pogotka u prvom poluvremenu, u nastavku je protivnik sve karte bacio u napad, ali naša obrana nije pokleknula te kući nosimo jako ljep rezultat za uzvrat.



    U ligi također gostovanje kod ekipe iz donjeg dijela tablice, gdje nam je nakon jučerašnjeg poraza pobjeda bila imperativ kako bi zadržali zaostatak za vodećim na tri boda uoči našeg sutrašnjeg međusobnog susreta. Od prvog sučevog zvižduka ekipa je jurnula po gol i vršila pritisak na protivničku obranu svih 90. minuta. Na kraju visoka pobjeda. Sada se ekipa okreće sutrašnjem derbiju sa prvoplasiranom ekipom u nadi da nakon sutrašnje utakmice preuzimamo vodstvo u ligi.


    Macva FC, NTNK, Volf and 2 others like this.

  2. #392
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Startovao sam sezonu sa 6 pobjeda, a onda je sve krenulo niz brdo. U ligi ima samo jedan jaci tim od mog ali dz. Danas sam dozivio vrhunac.
    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-top11.jpg
    Na kraju poraz od 2-1. Pa se pitam da li se kome ovo desavalo?
    Volf, Macva FC and Crni like this.

  3. #393
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Cekajuci prvenstveni mec 10.kola...
    Pobeda protiv Atletiko Plus B koji nam je protivnik u grupnoj fazi LŠ...

    Gushter, Volf, Macva FC and 1 others like this.

  4. #394
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Promena plana, pristigli tokeni :-) Jeli tako Slobodni
    Tko ti je taj, nema takvog vise tu I suti molim te, ne dodavaj mi sol na ranu, danima nema nista, ali bas bas nista..

    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Ma ja i pripremam ekipu za kup, najteze se osvaja
    Ma ja ne znam sta znaci pripremati se za kup, evo ove sezone igram kao nikada do sad, nadao sam se da barem udjem u cetvrtfinale ali eto izbacio me neki tamo neaktivni lik...strasno nesto, radje bi da ne osvojim ni ligu ni ligu prvaka ali da taj kup bude malo realniji. Kazu kao kup je najteze natjecanje i po njemu se vidi kakav si menadjer, ali to su gluposti zive, sta ja mogu kad mi prije par sezona server nastima da primim golove u 89. i 90. minuti i ispadnem.
    Macva FC, Volf, Gushter and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #395
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Ja sam trenutno u kupu mislim najjači. Po kvaliteti sam među boljima i mislim da mogu otić daleko...al težak je put.

    Inače sam iz Skopja ošo sa 7 golova...datih naravno.

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Vukobrat je dao, doveo sam ga danas ko slobodnog igrača, loša mu je kondicija al mora se popravit do sutra, do 11:28 jer je utakmica.

    I tablica:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg


    I sutra nam u goste dolazi Oktisi FC, derbi...1 mjesto je moje za bod, a ako ga pobjedim odo ja od njega na 4 boda. . YNWA!

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg
    NTNK, Gushter, Macva FC and 2 others like this.
    Liverpool F.C - prva sezona

  6. #396
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    evo i nove pobjede u ligi ovaj put tesko je stradao satun ksn fc koji je bio drugoplasirani na tabeli sad je 3 pobjedili smo 5:0 i ovom pobjedom smo se priblizili adidasu fc na samo 2 boda jer on odigro tek 1:1 sa ina sutra nas ceka opet dvije utakmice ali tek navecer prvo igramo sa baselom u gostima prvenstvo u 20:23 a onda kasnije ligu sampiona u 23 sata odlucujuca utakmica za prolaz dalje u osminu finala igra se doma na anfieldu



    statistike utakmice posjed lopte 64:36 ucinak udaraca 42:0



    ljestvica nakon 10 kola drugi smo samo 2 boda zaostajemo za adidas fc zbog remija danas koji je igro i primili samo 2 gola to je super i dalje smo bez poraza sto je divno

    Macva FC, Volf, NTNK and 3 others like this.

  7. #397
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Danas barem za mene očekivana pobeda. Ja sam u nekom usponu forme protivnik u padu:







    Ne pamtim kad je zadnji put jedan MC kod mene bio igrač utakmice, ali ovom je to uspelo i to u debitantskoj utakmici:



    Koštao je dosta 25T ali se nadam da će opravdati to. Doveo još dva igrača za po token:




  8. #398
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 10.kolo

    Ne tako lak protivnik kao sto izgleda...
    Pokazao je veoma ozbiljan otpor i bice neugodno gostovanje u drugom delu sezone...
    Sutra igramo protiv Fc.Vojvodina





  9. #399
    Newbie Rossonero's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Prvenstvo - 10. Kolo
    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-aa.jpg Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-izrezak.jpg
    Last edited by Rossonero; 04-17-2014 at 09:40 PM.
    Macva FC, NTNK and Crni like this.

  10. #400
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    prvaciiii
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 40 of 96 FirstFirst ... 3038394041425090 ... LastLast