Page 120 of 140 FirstFirst ... 2070110118119120121122130 ... LastLast
Results 1,191 to 1,200 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1191
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153


    E ovako,posto ce svakako post biti obrisan,mole se moderatori da ga prenesu nekome iz supporta,posto ne znam tacno koji me je to bolesnik blokirao,rado cu mu se javiti da mu dam pravi razlog da ima da navede...

    A da,druga stvar koju sam hteo da im porucim,ali nazalost ne mogu posto sam tek sad primetio da sam ja suspendovan haha boli istina o igrici koja im se uvek kaze jbg...

    "Poserem vam se i na igricu i na vasu realnost i na vase realne parametre i na sav debilizam koji se dobija kroz vase odgovore kada vam se kaze istina o rezultatima i toj ''realnosti'' jer jedino u toj realnosti igrac (napadac) kada dobije 8* on ne postoji,jedino u toj realnosti 10-15Q jaci tim ne moze da pobedi neaktivne i jedino u toj realnosti igraci od 8* mogu da igraju kao igraci od 3* "

    Ako im ne bude jasno zasto,nek pogledaju polufinala kupa i lige sampiona,4 meca sa protivnikom otprilike istog kvaliteta,sva 4 preslikana meca i ubedljiva poraza kao da mi je tim od 3* samim tim nije mi problem nikad da ispadnem od nekog slicnog kvaliteta,ali da to izgleda kao da moji imaju 20Q manje u proseku i da me neki iskompleksirani debil iz nordeusa koji se bavi rezultatima zajebava na taj nacin,ne ide...

    A da,spomenuo sam napadaca da je nestao kad je postao 8*,do tad je dao 20ak golova,a posle toga mozda 3-4...
    A sta tek reci za ovog,na 7 meceva je imao 4 data gola,a vidi se i sad koliko ima,debilizmu nikad kraja...

    Last edited by Sre10; 05-28-2014 at 08:25 PM.
    Zinaid Klicic likes this.

  2. #1192
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Matori,ne znam sta da ti kazem...sad sam pogledao meceve i istina je sto pricas...
    Imate slican kvalitet tima ali od 4 meca nisi trebao sva 4 izgubiti...sto jes,jes...

    A za SUPPORT cu se raspitati pa ti javljam...

  3. #1193
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Ma nije nikad frka da izgubim,i da sam izgubio ovoliko sva 4,a da je stanje na terenu bilo realno,da su sanse tu negde,da moji promasuju,nego u 4 meca nisam imao 4 sanse,a pred mojim golom sanse i sanse,kako je bilo sto se tice sansi,sem ovog zadnjeg meca,trebalo je po 5 razlike da bude,igra otprilike kao da igraju 220Q vs 200Q ,pa ko koga zajebava...
    Zinaid Klicic likes this.

  4. #1194
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Znam...imao sam i ja takvih situacija,ni sut ka golu covece,a tim sve scout i par world class...
    Zinaid Klicic likes this.

  5. #1195
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Sramota bre i da kazem da imam u zadnjih 7 meceva skor 1-1-5 gol razlika 5-17 i to sam danas pobedio u ligi

    Zinaid Klicic likes this.

  6. #1196
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Znam,video sam sve...nerealno...

  7. #1197
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    pobjeda jutros u gostima pobjedili smo kucar liv fc 0:1 i tako ostajemo 2 na tabeli 2 boda iza marlbora ostali smo bez titule ali nema veze zadovoljit cemo se i 2 mjestom srebrnim opet srebrni pjat bitno da smo vec i ranije osigurali ligu sampiona nadam se bar da ce sljedece sezone bit jos bolja i da cemo se opet borit za 1 mjesto i osvojit konacno a i u ligi sampiona cemo nesto pokusat napravit da prodjemo grupu i da odemo dalje ali vidjet cemo ovo je bila sezona mnogo dobra za nas i cilj je bio naravno borit se za 1 2 mjesta i ligu sampiona a taj cilj smo i ostvarili idemo u ligu sampiona ko i svake sezone.imamo za odradit jos 2 kola to su lagane utakmice slabi protivnici ali dobro je sta nismo odigrali nijedan remi ove sezone sto je takodjer odlicno samo nek se tako nastavi



    statistike posjed lopte 48:52 ucinak 0:20 bila je teska utakmica no 3 boda smo uspjeli ugrabit



    ljestvica 24 kolo 2 kola prije kraja mi smo osvojili srebrno 2 mjesto

    Volf likes this.

  8. #1198
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Ko je slabih zivaca i ima srcanih mana bolje da ne igra ovo...



    I bar nesto sto je sigurno...


    I sto brine,do finala sve pobjede,100% ucinak e sad sta bude-bude
    NTNK, Volf and Shadow like this.

  9. #1199
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Na prvi pogled razlika je velika...



    Ali gledajuci timove,2 najjaca su zasluzeno u finalu



  10. #1200
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Srecno svima koji su uspeli da se plasiraju u finala LŠ i Kupa...
    Zinaid Klicic, Volf and Shadow like this.