Page 119 of 140 FirstFirst ... 1969109117118119120121129 ... LastLast
Results 1,181 to 1,190 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1181
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Aco čoveče,sad kad nisam umro,auuuu...
    Čupam kosu i ne verujem...sreća pa si ga umuvao nekako...
    Beži bre,ne smem da gledam tvoje utakmice,srčka ima da me strefi.. .
    Haha evo sad sam i ja dosao, nisam bio online a i nisam rekao svojim deckima sa kojim se medjusobno pomazemo da vode tekmu jer nisam znao da cu biti off, jbga kad te zena dohvati..

    Uglavnom vidim da sam poveo ali sam primio tri gola i bome do 83.minute sam bio out, sreca da je najbolji nas strijelac Fonseca zabio na asistenciju a koga drugoga nego Garrida kome je ovo vec 30 asistencija u sezoni a dao je i gol danas, ukupno 13ti.

    Inace prosle sezone ako se netko sjeca, imao sam preodlicnog AML/ML Cerana koji se iskazao asistencijama i pogotcima, Garrida smo uzeli samo da bi imali dostojnu zamjenu za Cerana, medjutim sada je to nezamljenjiv clan udarnih 11, ne mozemo zamisliti bez njega utakmicu, a uzeo sam ga sa 26 godina i za 1 token.





    Protivnika u finalu jos ne znamo, ali najvjerovatnije ce to biti nas najveci rival ATLANTA koji je svake sezone dosta jaci od nas, no zadnje dvije lige smo pokazali da znamo sa njima igrati ma koliko god oni bili jaki.

    A sada slijede pripreme za sutrasnji mec kojim mozemo osigurati naslov u prvenstvu.
    Volf and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #1182
    Rookie koma ludi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Zagreb,Hrvatska
    Posts
    59
    Evo u mene sezona čista propast
    Volf and Aleksandar Ilok like this.

  3. #1183
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Protiv prvoplasiranog primio gol u 90. minutu jao,jao sta radi nama ovaj Nordeus.Aj odo da ucim francuski stvarno nemam vremena za izvestaj
    Volf and Baresi like this.

  4. #1184
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Pobeda u ligi 2:0 ostajemo na vrhu tabele,smor mi kačiti slike,svakako nisam gledao meč,nekim čudom nije hteo T11 da mi učita,samo pie veza je istekla ili reload..i dalje bod prednosti u odnosu na KRETENE sa kojima igramo u petak,kada igramo i finale lige šampiona,od toga dana zavisi sve,da li dupla kruna ili ništa... tako da ko je u petak u mogućnosti neka dođe da nas podrži.
    Aleksandar Ilok and NTNK like this.

  5. #1185
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ovo necu da komentarisem ovo u samo par min 2 ozljede sramota i jos nastimaju da u derbiju sezone izmedju mog liverpoola i marlbora pobjedi marlboro 0:2 svaka rjec je suvisna ovde i meni 2 poraz daju jednostavno nemam rijeci a trebalo je da zavrsi bar remi ili moja pobjeda ali nijednom u kontranapad da idemo cisto namjesteno to nema ni u realnom fudbalu



    ko da sam neki slab klub pa na njegovu stranu statistike 38:62 ucinak 0:33



    ljestvica 23 kolo utakmica namjestena naravno pa smo stoga 2 na tabeli

    Baresi likes this.

  6. #1186
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    ovo necu da komentarisem ovo u samo par min 2 ozljede sramota i jos nastimaju da u derbiju sezone izmedju mog liverpoola i marlbora pobjedi marlboro 0:2 svaka rjec je suvisna ovde i meni 2 poraz daju jednostavno nemam rijeci a trebalo je da zavrsi bar remi ili moja pobjeda ali nijednom u kontranapad da idemo cisto namjesteno to nema ni u realnom fudbalu



    ko da sam neki slab klub pa na njegovu stranu statistike 38:62 ucinak 0:33



    ljestvica 23 kolo utakmica namjestena naravno pa smo stoga 2 na tabeli

    Dobrodošao u našu takozvanu 'rupu'

  7. #1187
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Flydragon može odnos kvaliteta?

  8. #1188
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    on je 142 jak a ja 140 samo sta su njegovi igraci vec postali skaut ali tu smo negde on je iskoristio svoje sanse i to je to


  9. #1189
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nema tu ničega nefer. Izdominirao te lik kratko i jasno. Ima mnogo nelogičnih rezultata ali ovo svakako nije. Da te je pobedio 5:0 e to je drugo

  10. #1190
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ne dira me to tolko previse nego to je nogomet nekad dobis nekad izgubis a ja oba puta izgubio od njega