Page 69 of 140 FirstFirst ... 1959676869707179119 ... LastLast
Results 681 to 690 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #681
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Danas pobeda od 12:0, malo smo se igrali sa protivnikom

    Idemoooooo Macvaaaaa
    Volf, BojanTE and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #682
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    SVE JE RECENO!

    "Šapnula je Drina Savi jednu priču o poplavi. - Riješila sam, Savo, sestro, da se vrati sve na mjesto. Izliću se iz korita, potopiću polja žita. Puteve ću potopiti i krovove sve prekriti. Da podsjetim srca mnoga, šta je bratstvo, šta je sloga. I granice izbrisaću, da izmirim Srpsku braću. Jer tek onda kad izgubi, brat će s bratom da se ljubi. Brat će brata da pomaže, brat će s bratom da se slaže. I saznaće srca mnoga za jednoga oca - Boga. Da se njemu oni mole i Hrvata, brata vole. Da poteku sa usana molitve za Muslimana. I da vole braću borce, Makedonce,Crnogorce. U molitvi svak' pomene braću našu, sve Slovene. Da se brat sa bratom druži, prijateljsku pomoć pruži. U nevolji da se sjete jedan drugom da dolete. To su, Savo, želje moje, da se vrati sve na svoje - Drina reče, pa poteče. Pričekaj me, Drino, vodo, poći ću i ja sa tobom. Potecimo mi zajedno, neka budu svi k'o jedno. Nek' nauče da se vole, Bogu ocu da se mole. Nek' se sjeti brat svog brata, da ne bude više rata."
    BojanTE, Baresi, NTNK and 1 others like this.
    NK Kosavin


  3. #683
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    NAŽALOST nas je ovo moralo spojit'..
    BojanTE likes this.
    NK Kosavin


  4. #684
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Moglo je to i na lepsi nacin
    Volf likes this.

  5. #685
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192


    Još malo radim na dovođenju pojačanja,još jedan vrlo mlad igrač,doveden za samo 3 tokena,mislio sam da će mi najmanje 15 trebati ali eto,što manje to bolje za mene ...

    A sinoć neverovatna situacija,borim se za bezveznog igrača,25 godina 27 kvalitet to je 3 zvezde na mom nivou,sa 2 igrača,izgubim 1 token,2,3...dojade mi i krenem na pobedu,i spiskam 11 tokena...:S
    Volf and BojanTE like this.

  6. #686
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ljudi,pozdrav...ovih danas sam malo manje aktivan,uglavnom izbacim dnevne rezultate...

    Krivo mi je sto vidim ovde izlive besa ali svima se to desava,nismo jedini...kad se najmanje nadamo eto ga kiks...

    Bezveze je da psujete i da vredjate igricu koji i dalje igrate a znate da ne mozete da je batalite tek tako,iz razloga sto ste ulozili kako vreme tako i vas novac u istu...

    Ruzno je videti takve textove na forumu...nije da sad zato sto sam moderator pa da vam.pridikujem nego ponasajte se malo covece...

    Krivo mi je sto nekad ne mogu da ispratim meceve osoba koje svakodnevno navijaju za NTNK United...

    Ne stizem...

    Sve najbolje,kasnije izvestaji...
    Macva FC, BojanTE, Volf and 1 others like this.

  7. #687
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Ma okej i ja ovde probam da ne psujem ali sam se danas bas onako iznervirao -.-' Vidis i sam situaciju,pu
    Macva FC and Volf like this.

  8. #688
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ljudi,pozdrav...ovih danas sam malo manje aktivan,uglavnom izbacim dnevne rezultate...

    Krivo mi je sto vidim ovde izlive besa ali svima se to desava,nismo jedini...kad se najmanje nadamo eto ga kiks...

    Bezveze je da psujete i da vredjate igricu koji i dalje igrate a znate da ne mozete da je batalite tek tako,iz razloga sto ste ulozili kako vreme tako i vas novac u istu...

    Ruzno je videti takve textove na forumu...nije da sad zato sto sam moderator pa da vam.pridikujem nego ponasajte se malo covece...

    Krivo mi je sto nekad ne mogu da ispratim meceve osoba koje svakodnevno navijaju za NTNK United...

    Ne stizem...

    Sve najbolje,kasnije izvestaji...
    Istina..desava se.
    Macva FC and BojanTE like this.
    NK Kosavin


  9. #689
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    /////
    Last edited by Volf; 05-20-2014 at 05:13 PM.
    NK Kosavin


  10. #690
    Newbie Haris Karac's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    26
    Danas pobjeda u 1/8 LP od 3:0 jer protivnik nije imao 11 igraca da odigra utakmicu što znači prolaz dalje u 1/4 finala, te pobjeda u ligi od 0:8 i sada smo na vrhu tabele sa 41 bod


    NTNK, Volf, Macva FC and 2 others like this.