Page 79 of 140 FirstFirst ... 2969777879808189129 ... LastLast
Results 781 to 790 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #781
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Baresi View Post
    Ne znam da li je pametnije da sada prestanem da igram dok se još nisam tako jako zagrijao za igru ili šta...
    Danas liga šampiona i ligi,ne zna se šta je gore...

    Liga šampiona,moj tim kvalitet 35.5,njegov tim 19.8...njemu najbolji igrač i jedini koji ima 4 zvezde kvalitet 31...igram kući,logovan sam posed lopte +15%..i šta se dešava,gubim 1:0,sve dok ne mijenjam formaciju iz 3-4-1-2 u 4-3-1-2 I nekako uspijevam da postignem vodeći gol i da dobijem 2:1,međutim do kraja moram protiv ovako loše ekipe da strijepim za prolaz.



    Ništa ne bi bilo čudno da osim poseda nisam imao apsolutno nigde dominaciju,i zapravo je sve vrijeme bilo izjednačeno,dok nisam 2 jaka igrača izbacio i ubacio 2 malo slabija...što bi značilo da što imaš gori tim postižeš bolje rezultate.



    Liga,jedan od rijetkih derbija,ja kvalitet 35.5 on 28.8 on igra sa nekakvom formacijom za koju niko nije čuo,ja po nekakvom osećaju da me neće ići mijenjam iz 3-4-1-2 u 4-3-1-2 on igra nešto čudno,razbacao igrače lijevo-desno..



    I naravno nisam bio tu,ali bili su tu Miloš Srbin,Ivanmil,moj drug,i Aca i plus domaći teren...po nekakvom sistemu sam imao +5% lopte...i on me bukvalno uništi,4:1,isti onaj tim koji sam u prvom dijelu sezone u gostima dobio 2:1 i koji mi ništa mogao nije sa mnogo gorim igračima nego što trenutno imam...





    Mogli su malo realnije da naprave,da sam izgubio jedan razlike ne bi mi bilo,ipak je on bio tu ja nisam,ajde...ali kući da me demolira 4:1 ne verujem...sačekaću kraj sezone da vidim kako i šta planiraju ovi iz nordeusa,pa ću razmisliti da li da ostanem ili ne.
    Dobro nam dosao u kanal, kako bi Milan rekao :-)

    Idemoooooo Macvaaaaa
    Volf likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #782
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Sutrasnja utakmica : Moj sastav -
    Njegov sastav :

    Prosecan kvalitet i vrednost ekipe :

    I jel ovo nije dosta za jednu pobedu sa ajde i 2 gola razlike? Pa vidljiv je kvalitet..
    Pa to sica, moze da te odvali lagano 5:0 .Poceli su opasno da nas miniraju, mnogo povreda, cudni rezultati ...

    Idemoooooo Macvaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #783
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Slao sam poruku supportu sada zbog toga.Ma mamicu im ja samo me nerviraju i pare uzimaju,
    Volf likes this.

  4. #784
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Slao sam poruku supportu sada zbog toga.Ma mamicu im ja samo me nerviraju i pare uzimaju,
    Tako ti je to sa njima

    Idemoooooo Macvaaaaa
    Volf likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #785
    Newbie Rossonero's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    veoma gusto
    Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?-izrezak.jpg
    Macva FC, Volf and Mr BlackMan like this.

  6. #786
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    E sada stvarno...ajde sve,i porazi,i povrede...ali pazite sledeću situaciju,jutros oko 5 h idem na spavanje,i ajde da pogledam TE da vidim jeli ima nešto na aukcijama...uđem,masa odličnih igrača,ponudim za 2,golmana 39q 26 godina,igra u nekom nordeusovom timu i napadač 19 godina 39q...i apsolutno sam siguran da sam ponudio i potrošio 2 tokena,budući da sam imao prije ponude 3 tokena,pisalo je da mi je ostao još jedan token,ali pazi stvar,ponudim i kažem neka bude kako bude,ili ću dobiti ili izgubiti..jutros se probudim i nisam doveo nijednog igrača,jedan token mi je vraćen,a jedan je zalutao u nekom vremenskom prostoru na neki neobjašnjiv način. Je li može to neko da mi obijasni ili da pišem supportu da im obijasnim par stvari

  7. #787
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Aj nek mi kupi neko Realov dres domaci plizz.Hahaha.Na rasprodaji,a ja nemam da kupim pihh.

  8. #788
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Baresi View Post
    E sada stvarno...ajde sve,i porazi,i povrede...ali pazite sledeću situaciju,jutros oko 5 h idem na spavanje,i ajde da pogledam TE da vidim jeli ima nešto na aukcijama...uđem,masa odličnih igrača,ponudim za 2,golmana 39q 26 godina,igra u nekom nordeusovom timu i napadač 19 godina 39q...i apsolutno sam siguran da sam ponudio i potrošio 2 tokena,budući da sam imao prije ponude 3 tokena,pisalo je da mi je ostao još jedan token,ali pazi stvar,ponudim i kažem neka bude kako bude,ili ću dobiti ili izgubiti..jutros se probudim i nisam doveo nijednog igrača,jedan token mi je vraćen,a jedan je zalutao u nekom vremenskom prostoru na neki neobjašnjiv način. Je li može to neko da mi obijasni ili da pišem supportu da im obijasnim par stvari
    Jesi li siguran da si bidovao oba igraca?A ovog jednog igraca je bidovao neko posle tebe i izgubio si ga

    Idemoooooo Macvaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #789
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Aj nek mi kupi neko Realov dres domaci plizz.Hahaha.Na rasprodaji,a ja nemam da kupim pihh.
    Kupi tokene preko qvaucera, to ti je najisplativije

    Idemoooooo Macvaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #790
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Trenutno nisam u dobroj finansiskoj situaciji,pa nebi bas da dajem pare na to..
    Macva FC likes this.