Page 77 of 140 FirstFirst ... 2767757677787987127 ... LastLast
Results 761 to 770 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #761
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    I ja ne znam sta se sa ovima mojim desava,znaci uzas..Strahujem sada i za osvajanje lige danas zakazo 2. prijateljske sa 1 levelom neki prijatelji,prvo dobili 3:2 (nema veze primili u 83. i 87.),posle jedva 1:0.Ali nema veze mozda im trebala neka pobeda da krenu na bolje.
    Macva FC likes this.

  2. #762
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Macva FC, Volf, BojanTE and 1 others like this.

  3. #763
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Mangupi su to Boki :-)

    Idemoooooo Macvaaaaa
    Mr BlackMan, BojanTE and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #764
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    A evo i kup:
    Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?-10338273_1418601021748666_1810729556761024957_n.jpg
    Macva FC, Volf and NTNK like this.

  5. #765
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ista meta, isto odstojanje

    Idemoooooo Macvaaaaa
    NTNK, Volf and Mr BlackMan like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #766
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Uvjerljiva pobjeda ul ligi od 4-0, danas je bila idealna prilika da Murica koja je prva i Milan koji ima isti broj bodova kao ja kiksaju, no to se nije dogodilo nazalost pa smo i dalje na 2 mjestu. Sutra oni imaju lagane meceve a ja imam dosta tezak i tu ne smijem kiksati nikako.

    Dogodile su i dvije ozljede i to nikako nije dobro posto nemamo crvenih, a bez Garidda smo tko bez glave.







    U ligi prvaka poraz od 3-2, no kako sam gubio 3-0 i s obzirom da nisam vodio mec vec decko koji mi uskoci kad ja ne mogu, zadovoljan sam. Kuci je sve moguce, mada je ovaj izbacio i jaceg od mene, necemo se predati.



    Sezona 27, Level 27


  7. #767
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Posle ispadanje u ligi sampiona nakon penala,ova ekipa nije ista.Nista nam ne polazi za nogom,mnogo lakse protivnike mi ne dobijamo,cekali smo titulu,a sada se brinemo i za prvih 4.Sve je gusto ovo nije smelo da se desi,ali jednostvano ne razumem sta nije dobro ima posed ima sve i opet nema gola.Ja onda ubacim sa tri spica da igram nema posed,nema nista.Ma daj kad cu se vratiti u onu seriju pobeda.Kad cu ja biti level 4 pa da redjam redom pobede..


    Tabela - gusto je,spasava se ziva glava,da li cu uopste biti medju prva 4,o tituli se vise ne razmislja..


    POMOC ZASTO SAM USAO U LOS NIZ STA DA RADIM LJUDI,NISTA NE USPEVA
    NTNK, Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  8. #768
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Posle ispadanje u ligi sampiona nakon penala,ova ekipa nije ista.Nista nam ne polazi za nogom,mnogo lakse protivnike mi ne dobijamo,cekali smo titulu,a sada se brinemo i za prvih 4.Sve je gusto ovo nije smelo da se desi,ali jednostvano ne razumem sta nije dobro ima posed ima sve i opet nema gola.Ja onda ubacim sa tri spica da igram nema posed,nema nista.Ma daj kad cu se vratiti u onu seriju pobeda.Kad cu ja biti level 4 pa da redjam redom pobede..


    Tabela - gusto je,spasava se ziva glava,da li cu uopste biti medju prva 4,o tituli se vise ne razmislja..


    POMOC ZASTO SAM USAO U LOS NIZ STA DA RADIM LJUDI,NISTA NE USPEVA
    Hoce to tako :-)

    Idemoooooo Macvaaaaa
    BojanTE and Aleksandar Ilok like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #769
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Samo ti zezaj...

    IZDRZI DZAMBO <3
    NTNK and Macva FC like this.

  10. #770
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pa ne zeza, tako ti je to. Mijenjaj malo formacije, drzi im moral visoko, miksaj malo.
    BojanTE and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27