Page 127 of 140 FirstFirst ... 2777117125126127128129137 ... LastLast
Results 1,261 to 1,270 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1261
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    hvala...mnogo mi to znaci.....ali ja sam bio tako blizu,ali nadam se u budcnosti na osvajanju kupa... a tebi cestitam na osvajanju kupa
    Hvala )Ja sam dva finala igrao pre ovog juce, treca sreca.Nisam jos dao klub?

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Mr BlackMan likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #1262
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Hvala )Ja sam dva finala igrao pre ovog juce, treca sreca.Nisam jos dao klub?

    Idemo Mačvaaaaaaa
    ma u pravu si....a sta pitasda nisi dao klub? mislis na onaj klub sto si rekao da ces mi dati,ili?
    FC Real United


  3. #1263
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    ma u pravu si....a sta pitasda nisi dao klub? mislis na onaj klub sto si rekao da ces mi dati,ili?
    Toooooo, nikako da stignem

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Mr BlackMan likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #1264
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Toooooo, nikako da stignem

    Idemo Mačvaaaaaaa
    ma dobro nije problem,jednom kad stignes javi se,najbolje da se cujemo preko fb...
    FC Real United


  5. #1265
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u gostima protiv zadnjeg na tebeli.







    No i Murica je pobijedila AC Milana pa je i dalje razmak dva boda samo, no mi sutra igramo domacu utakmicu protiv predzadnjeg na tablici i bod nam je dovoljan za novi, 3 naslov u nizu.
    Mr BlackMan likes this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #1266
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    I odigrano je i to čuveno finale,prvo u istoriji ovog tima,i to u ligi šampiona,u kojoj smo igrali kao domaćini,i bili na mukama sve do kraja,ali smo ipak uspeli da iz duela izađemo kao pobednici.

    Utakmica se igrala na neutralnom terenu,kao i svako finale,ali to nije spriječilo navijače da dođu u što većem broju i podrže svoje omiljene boje,naši navijači su došli u ogromnom broju u Budimpešti i napravili feštu kakvu ovaj grad sigurno neće skoro zaboraviti.

    Evo ovako je to izgledalo oko podneva kada su pristigli naši navijači i okupirali ceo grad,ostavljajući vrlo malo mesta za goste i njihove navijače.


    Par sati pre meča,već poznati po vandalizmu,navijači kluba SImba su počeli da prave nerede na ulicama i sukobili se sa policajcima,ubrzo su pala i privođenja,privedeno je 87 osoba,10 ih je povrijeđeno,treba napomenuti da je nastradao i jedan policajac,koji je ubrzo prebačen u hitnu,ubrzo nakon toga,sve se smirilo i red je bio da utakmica počne. Nerede možete videti na sledećim slikama:









    Dakle,kao što se vidi iz priloženog,bilo je svega i svačega,ali da pređemo na ono što je stvarno bitno,na utakmicu.

    Nakon svih dešavanja u toku prethodnog i današnjeg dana,u klubu SImba je bila uzavrela atmosfera,trener Ćatović se odlučio za sledeću formaciju: Na golu Ćetković,odbrana Timarac,Stamenković,Basualdo i Martinović,na sredini terena Madrigali,Csandl,Petrović i Cristiano,polušpic Rodrigez i u napadu Jevtić,na klupi su ostali Videkanić,Tiodorović i Atang.

    Gosti su se odlučili za formaciju 4-1-2-3,sa Defanzivnim veznim i dva centralna. U formaciji su igrali: Na golu Hussein,u odbrani Rahimić,Dumić,Salas i Caicedo,defanzivni vezni Kiš,na sredini Malić i Starčević i u napadu Arredondo,Kragović i Sukkasem.

    Meč smo počeli mirno i bez žurbe,kako smo uostalom odigrali i ceo meč,sa presingom na sopstvenoj polovini i Normalnim ili Napadačkim mentalitetom. Nažalost u prvom minutu jedan oštar start Salasa i povreda našeg najboljeg igrača po kvalitetu Jetića,što je ostavilo dubog trag i na našim igračima,koji su se nakon toga malo pogubili,ali su ubrzo nakon ulaska Videkanića povratili inicijativu.Prvo poluvreme je proteklo mirno,šanse su imali i jedni i drugi,ipak su na ovom meču domaćini,igrači tima SImba,imali malo izglednije šanse,ali bez onih stopostotnih i na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0.

    Drugo poluvrijeme kao da počinje pod uticajem prvog,vidi se slaba dominacija domaćih,ali bezuspešno,prvu stoprocentnu šansu imali su gosti,ali je Basualdo izbio loptu sa gol crte i prebacio je na protivničku polovinu. U 61. minutu ulazi u igru još jedan napadač Videkanić i SImba kreće malo ofanzivnije mijenjajući taktiku u 4-3-1-2,nedugo zatim stopostotna na drugoj strani ipak malo pored gola,zatim slobodnjak iz koga Rodrigez pogaća prečku. U 88. minutu,nakon što je trener gostiju upravo izašao iz svlačionice u kojoj je bio,iz nepoznatog razloga,sve do tog momenta,vrši dvostruku izmenu i mijenja formaciju u 4-1CM-2AMC-1 i on kreće u totalnu ofanzivu,u igru su ušli Antohi i Coppola a izašli Kiš i Starčević. To se ispostavilo kao jedini,i najlošiji potez trenera gostiju,i u 90. minutu sjajan pogodak Atanga na još sjajniju asistenciju Videkanića,odlična saradnja ovog napadačkog tandema,zas totalnu euforiju na tribinama gde su bili domaći navijači,trener kluba SImba se toliko zaneo,da je u tom zanosu utrčao na teren i slavio gol sa svojim igračima,nakon čega ga je sudija poslao na tribine,te su igrači zadnja 2 minuta morali da se snalaze sami,i sjajno su odbranili gol i zaslužili pobedu.

    Nakon gola i nakon što je sudija dao poslednji zvižduk,navijači kluba SImba su napravili još jedan potez koji će se dugo pamtiti,napravili su spektakularnu bakljadu na tribinama:



    A i u gradu:



    Sve u svemu,pobjeda u 90. minutu za prvi trofej ovog tima u istoriji. Evo i nekih detalja sa meča




    I zahvalnica navijačima:

    Mr BlackMan and Shadow like this.

  7. #1267
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Oni su maksmimalno spremni za finale



    Bilo bi lijepo obraniti proslogodisnji naslov u Ligi prvaka, no bit ce jako tesko, preko puta nam stoji jedna jako dobra momcad i po ocjenama barem jaca od nas.

    Igra se sa pocetkom u 16.09 pa tko moze neka dodje da navija.
    Baresi, NTNK and Mr BlackMan like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #1268
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Bravo Baresi
    Mr BlackMan likes this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #1269
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kako znate na kojem stadionu se igra finale, meni to nigdje ne pise
    Mr BlackMan likes this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #1270
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Bravo Baresi

    Hahahahah,hvala,rekao sam da ako se osvoji nešto bitno ove godine,biće izvještaja

    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Kako znate na kojem stadionu se igra finale, meni to nigdje ne pise
    Ne piše nigdje,nego mi je na slici sa navijačima bila Mađarska zastava pa sam samo lupio onako