Page 137 of 140 FirstFirst ... 3787127135136137138139 ... LastLast
Results 1,361 to 1,370 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1361
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by koma ludi View Post
    Da hoće
    hvala onda ce biti dobro,ionako nemam puno kesa...
    Macva FC likes this.
    FC Real United


  2. #1362
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Skilovi vam ostaju 100%.To radim svake sezone jer igracima koji mi ne trebaju nabijem specijalnu osobinu pa ih na pocetku nove stavim na TL il dam na pregovori i tako zaradjujem dosta para,a zna biti i T-na.Nemojte zajeb. Milana,samo ih ostavi covjece pa rasprodaj tako sutra,a ako mozes kom nauci specijalnost(koji ti je blizo 40 skila)...SRETNO SVIMA
    Mr BlackMan and Macva FC like this.

  3. #1363
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    Baresi,da li si ti sad zavrsio 4 nivo? ako jesi mozda budemo u istoj ligi sledece sezone tj ove koja pocinje sutra
    Jesam,ali mislim da nismo isti server ...tako da teško...skoro nemoguće
    Mr BlackMan and Macva FC like this.

  4. #1364
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    da li cete ovu temu sutra zatvoriti a otvoriti novu?
    Macva FC likes this.
    FC Real United


  5. #1365
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Tema se zatvara sutra u 12h...
    A u 00:00h otvaram novu...
    Mr BlackMan and Macva FC like this.

  6. #1366
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    Čestitam svima na osvojenim trofejima i svima vama puno uspeha u novoj sezoni

  7. #1367
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ova utakmica na kraju sezone nije bila za one slabije zivaca igrali smo u gostima protiv tomasz fc i naravno pobjedili 2:3 teskom mukom no na pocetku krenulo je sve naopako vec sto nije pocela utakmica domacin u 1 min zabija za vodstvo od 1:0 i onda jos jedna solo akcija domacina u 38 min povisuje na 2:0 i tako se odlazi na odmor u nastavku nastupamo mi domacin nije mogo vise od toga igra se 54 min korner za liverpool nas centralni igrac Schwarz ubacuje u sesnaesterac a tamo napadac dzhambazov zabije za 2:1 i kad se cinilo da ce utakmica tako zavrsit u 68 min radimo 3 izmjene i mjenjamo formaciju u 4-1-2-2-1 i isplatilo se za potpuni preokret u samo 4 min prvo u 81 min na asiststenciju burana colchero zabije za poravnanje rezultata na 2:2 i onda taj koban minut za domacina 85 min se igra slobodan udarac za liverpool arici izvodi slobodan udarac a tamo se nalazi nas obrambeni igrac poljak rybicki koji s ruba kaznenog prostora zabije jedan projektil u same raslje za konacnu pobjedu za kraj od 2:3 i oprostili se pobjedom za ovu sezonu koju zavrsavamo kao 2 na tabeli samo 2 boda iza marlbora uspjesna sezona za nas ma da smo ostali bez titule ali nema veze bit ce jos prilika u daljim sezonama i ostalim sezonama koje dolaze borit cemo se opet za 1 2 mjesta i naravno u ligi sampiona ali i kupu takodjer cemo se borit i nadam se da necemo ispast u grupi u ligi sampiona jer smo imali jake timove s 26 levela i samo jedanput pobjedili a ostalo 3 poraza eto tolko za ovu sezonu sad idemo dalje u sljedecu sezonu i zellim svim menaderima puno srece jos uspjesniju sljedecu sezonu sa puno trofeja i naravno cestitam svima onima koji su nesto osvojili u ovoj sezoni



    statistike utakmice posjed 43:57 ucinak 25:30



    ljestvica konacni poredak 26 kolo srebrno 2 mjesto


  8. #1368
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    ...Evo jadna zanimljivost,za ljubitelje statistike,analizirao sam jedan klub iz moje lige koji je,prosecno,na svakoj utakmici primao devet golova a ono sto je bas zanimljivo,nije zavrsio na zadnjem mestu,dobro bio je prezadnji,eto kako se mogu osvajati rekordi,pa makar i u negativnom smislu a ne biti najgori...
    Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  9. #1369
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Nebojsa Misic View Post
    ...Evo jadna zanimljivost,za ljubitelje statistike,analizirao sam jedan klub iz moje lige koji je,prosecno,na svakoj utakmici primao devet golova a ono sto je bas zanimljivo,nije zavrsio na zadnjem mestu,dobro bio je prezadnji,eto kako se mogu osvajati rekordi,pa makar i u negativnom smislu a ne biti najgori...
    pa kakav je tek onaj koji je zadnji
    Macva FC likes this.
    FC Real United


  10. #1370
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Simba care cestitam na naslovu
    NTNK, Macva FC and Baresi like this.
    Sezona 27, Level 27