Page 138 of 140 FirstFirst ... 3888128136137138139140 LastLast
Results 1,371 to 1,380 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1371
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    SImba...jeziva zavrsnica...
    Macva FC and Baresi like this.

  2. #1372
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Jucer dao gol u 90 minuti za naslov, danas samo ovjerio
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #1373
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    ...I to je zanimljivo,taj prezadnji bi,verovatno bio zadnji,da nije pobedio zadnjeg i tako osvojio neki bod,ali mu je gol razlika za medalju...
    Macva FC likes this.

  4. #1374
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    III,OVOJ SEZONI DOSAO JE KRAJ
    Moja druga sezona u vodjenju kluba Old Schoola je dosao kraj. Sezonu mozemo okarakterisati kao solidnu, vise uspesnu nego ne uspesnu.
    Da krenemo od lige.
    Krenula je sezona, mislio sam da ce se Old School i Man.Utd koji je osvajac lige boriti za titulu. Onda je dosao tim Srbija RolePlay i krenuo je da gazi. Ja sam se zapitao kako ih zaustaviti i dosao je mec sa njima kod kuce. Odrao sam ih 4:1 i izbio na prvo mesto. Oni su jos nekoliko kola kiksali i ja sam izbio jedno 10 kola pre kraja na celo sa 6 boda prednosti. On je onda krenuo da gazi kao i Man.Utd i Bayern Munchen, a ja sam krenuo da tonem. Pri kraju sezone ja sam od 1. spao na 5. mesto i molio sam se da upadnemo u Ligu Sampiona. Zadnja 3. kola smo imali lake protivnike. Prvo 2:1 protiv Universe FC, zatim 0:2 protiv Sodor FC. I onda je doslo zadnje kolo imao sam 1. bod vise od petoplasiranog, ali sam igrao sa najlosijom ekipom u ligi i vec se slavila Liga Sampiona. Treceplasirano je imao tezak mec protiv ekipe koja se borila za prelazak u sledecu ligu tezu od ove. Aston Villa koja je bila treceplasirana samo da ne pobedi i mi smo treci, ali ona je izgubila mi smo pobedili 4:0 i dosli do 3. mesta. Bayern Munchen ih je prestigao jer je imao bolju gol razliku koju je stekao neverovatnom pobedom od 11:2 u zadnjem kolu. A ekipa Srbija RolePlay je kiksnula i odigrala svega 0:0 protiv Max FC i tako omogucila Man.Utd. da osvoji ligu. Mi smo bili 3. u ligi i tako ponovili proslogodisnji uspeh.





    Liga Sampiona

    Grupa je izvucena lepa grupa sanse su bile velike za prolaz bio je jedan malo tezi tim Povratnici. Krenuli smo sa dve pobede, a onda su dosli oni i oni su pre tog kola imali dve pobede. Pobedili smo ih na nasem stadionu sa ubedljivih 3:0 i dva dana kasnije kod njih 0:2. To je znacilo da je obezbedjen prolaz u nokaut fazu. Onda sam ja mojom greskom preforsirao igrace na treningu i onda sam morao odmarati najbitnije i tako sam kiksnuo i remizirao u zadnja dva kola i Povratnici je bio iza mene 1 bod. Nokaut faza, tezak protivnik. Prvi mec,vodimo 0:1, 83' minut i primamo gol 1:1. Revans na mom stadionu 1:0 vodim, a na sredini drugog poluvremena izjednacenje 1:1 koliko je ostalo i do kraja regularnog toka. U produzecima je isto tako ostalo i cekali su se penali, a penali su igra na srecu. Nazalost tu igru nismo dobili i eliminsani smo.


    Kup

    Pretkolo, dvomec u kojem su svi ocekivali prolaz koji se i desio. U prvom mecu je bilo 0:1, a drugom 6:0 rutinski prolaz dalje.
    Kvalifikacije, protivnik FC Herenda prva utakmica teska kod kuce i razocaravajucih 0:0, drugi mec 1:5 opet rutisnka pobeda i prolaz dalje.
    Plej Of je usledio, protivnik Slavko Czv FC prvu utakmicu smo dobili u gostima rezultatom 0:3, a drugo izgubili 0:1 zbog igranja sa drugom postavom i odmaranje najbitnijih igraca.
    Osmina finala, protivnik Tasty FC tim koji smo morali dobiti, prvu utakmicu je obelezila goleada i moja pobeda od 4:5, dok smo u revansu bili ubedljivi i pobedili sa 4:1. Prolaz dalje je obezbedjen.
    Cetvrt finale, protivnik FK Vojvodina tim nivo nizi od mene, znali smo da nece biti lako. Nismo lepo proanalizirali tim protivnika i postavili smo sudeci po rezultatu losu postavu i izgubili 3:0. U drugom mecu nam je trebala bar isto toliko pobeda, vodili smo 2:0 i onda je usledio preokret i izgubili smo 2:3.
    Sledece sezone je imperativ barem polufinale.

    Text je pisan uz pregrst poteskoca sa internetom konekcijom.I zbog toga cete biti uskraceni slikama iz Lige Sampiona i slikom Kupa. :-(
    NTNK, Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  5. #1375
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Cestitke od sefa strcunog staba Old Schoola ekipi SImbi na osvojenoj tituli.Izvanjam se sto nisam mogao doci imao sam sastanak sa predsednikom mog kluba ( zajebavala me je internet konekcija :-( )
    NTNK, Macva FC and Baresi like this.

  6. #1376
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pa evo i kraja ove sezone. Ne naročito uspešne li eto po kvalitetu smo tu oko 5-og mesta. Slatka pobeda za kraj protiv bugarina koji nas je izbrisao iz liste prijatelja:





    PS:

    Skilovi se prenose u sledećoj sezoni:



    Ne prenose se samo kada prodate igrača kod sledećeg vlasnika.

  7. #1377
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Macva je vratila titulu u svoje klupske prostoriji a takodje izborila ucesce u LS za sledecu sezonu posle 1 pauze.Sta recibza ovu sezonu osim da je bila mnogo,mnogo dobra .Konacno smo osvojili kup, posle 2 finala i to ubedljivo 9:2.Uprava FK Macve je posle ove sezone odlucila da menadzeru Sinisi produzi ugovor na 1000000000... sezona :-)))))) Ljudi, cestitam svima koji su nesto osvojili a koji nisu, zelim vise srece u novoj sezoni.Posebno bih voleo da Aca uzme kup u sledecoj sezoni, kao i Milan.Idemo dalje u nove pobede...:-) P.S. Milane vidimo se ujutro na transver listi :-))

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #1378
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Kako ce biti kad ce moj kvalitet prvog tima biti 174...
    To jedino ako ti ceo tim bude skaut.Od sutra nam je max 169 za kupovinu

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #1379
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Svaka cast Sinisa...idemooooo
    Macva FC likes this.

  10. #1380
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    To jedino ako ti ceo tim bude skaut.Od sutra nam je max 169 za kupovinu
    Pa bice ceo tim scout
    Macva FC likes this.