Page 126 of 140 FirstFirst ... 2676116124125126127128136 ... LastLast
Results 1,251 to 1,260 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1251
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Svi isključuju Partizan olako...ne budite iznenađeni..

    Danas u ligi poraz,nemam vremena da kačim slike ceo dan sam u frci ali sam ipak nekako stigao mačvi i Aci da gledam mečeve...0:1 izgubili od dosta lošijeg tima i pored dominacije,ali eto,sreća i KRETENI su kiksali pa smo i dalje prvi sa boljom gol razlikom. Sutra 2 derbija,finale lige šampiona u 13:05 i derbi za prvo mesto u 21:05 protiv KRETENA...svi se pozivaju na naš stadion da zajedno proslavimo nadamo se dvije titule,očekujemo vas u što većem broju.
    Macva FC and NTNK like this.

  2. #1252
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Poz, nema me do daljneg.. nema interneta doma.. pratite tekme koliko mozete, cujemo se
    Macva FC, Aleksandar Ilok and NTNK like this.
    NK Kosavin


  3. #1253
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u predposljednjem kolu smo pobjedili slabog protivnika robot botic visokih 8:1 te odlazimo kao 2 dalje u sljedecu sezonu i nas napadac arici je bio trostruki strelac u ovoj utakmici te mu je to 30 gol i bit ce najbolji strelac lige i cjele sezone



    statistike posjed 80:20 ucinak 62:17



    lista strijelaca najbolji igrac i napadac nas turak Eray Arici



    ljestvica predposljednje 25 kolo

    Last edited by flydragon; 05-30-2014 at 09:15 AM.
    Macva FC, Aleksandar Ilok and NTNK like this.

  4. #1254
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    @flydragon...
    Kakve su sanse da Marlboro kiksne poslednje kolo...

  5. #1255
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ravne nuli bi reko igra on protiv 12 na tabeli tog slabog spychosa

  6. #1256
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    cao ludi,evo nije me bilo dugo...

    pa prvo da kazem da sam velikiiiiiii baksuz...znate li vi sta za mene znaci osvojiti kup?e pa znaci MNOGOO!
    i sad po prvi put ja dodjem do finala,i imam jacu ekipu i spremam se za mec,ali povrjedjena su moja 2 najjaca igraca,skauta! i sad ja se pravim budala,znaci imam kofercica da ih oporavim,ali ja kao cekam taj dan finala da ih oporavim,da bi potrosio sto manje kofercica...i dodje 2 minute do pocetka utakmice i ja na telefonu pratim utakmicu (nisam mogao sa kompijutera) i ja skontam da nisam oporavio igrace....i sta cu sad igram bez 2 najbolja igraca i mnogoooooo se iznerviram.....znaci do 90 minuta bilo je 2:2 i igraju se produzeci...i on u 110 min zabije gol.... I NARAVNO OSVOJI FINALE ......

    znaci znate koliko sam se iznervirao,koliko mi je krivoooo....davam kazem igrao sam bez moja 2 skauta i bilo je 2:2i da sam igrao sa njima 99 posto bi pobjedio....znaci sigurno bi osvojio kup...njegovi igracu su slabijii....................................
    znaci ne znam sta da vam jos kazem,ima li potrebe...IMAO SAM SANSE OSVOJITI KUP ALI JA BAKSUZ..........

    znaci ne krivim ni Nordeus ni nikoga,nisu oni krivi vec ja .....ako sledece sezone ne bude dobrih rezultata (pod tim mislim Liga i Liga Sampiona ili Kup onda ne znam sta cu........

    NEMATE POJMA KOLIKO MI JE KRIVOOOOOOOOOOOOOOOO
    Macva FC and NTNK like this.
    FC Real United


  7. #1257
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Da čestitam ljudima koji su do sada osvojili kup,iliti ligu šampiona,i da poželim sebi sreću u finalu... nadam se pobedi pa da bacimo i jedan opširan izvještaj sa utakmice
    Macva FC and NTNK like this.

  8. #1258
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    cestitam FC Macva na osvojenom kupu iz sveg srca a i svim ostalim koji su osvojili trofeje...

    osim onog gore izvestaja gdjeste vidjei 2 mjesto u kupu,mi smo osvojili 1 u Ligi.......ali koliko mi je krivo zbog kupaaaaaaaaaaaaaa
    Macva FC and NTNK like this.
    FC Real United


  9. #1259
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    cao ludi,evo nije me bilo dugo...

    pa prvo da kazem da sam velikiiiiiii baksuz...znate li vi sta za mene znaci osvojiti kup?e pa znaci MNOGOO!
    i sad po prvi put ja dodjem do finala,i imam jacu ekipu i spremam se za mec,ali povrjedjena su moja 2 najjaca igraca,skauta! i sad ja se pravim budala,znaci imam kofercica da ih oporavim,ali ja kao cekam taj dan finala da ih oporavim,da bi potrosio sto manje kofercica...i dodje 2 minute do pocetka utakmice i ja na telefonu pratim utakmicu (nisam mogao sa kompijutera) i ja skontam da nisam oporavio igrace....i sta cu sad igram bez 2 najbolja igraca i mnogoooooo se iznerviram.....znaci do 90 minuta bilo je 2:2 i igraju se produzeci...i on u 110 min zabije gol.... I NARAVNO OSVOJI FINALE ......

    znaci znate koliko sam se iznervirao,koliko mi je krivoooo....davam kazem igrao sam bez moja 2 skauta i bilo je 2:2i da sam igrao sa njima 99 posto bi pobjedio....znaci sigurno bi osvojio kup...njegovi igracu su slabijii....................................
    znaci ne znam sta da vam jos kazem,ima li potrebe...IMAO SAM SANSE OSVOJITI KUP ALI JA BAKSUZ..........

    znaci ne krivim ni Nordeus ni nikoga,nisu oni krivi vec ja .....ako sledece sezone ne bude dobrih rezultata (pod tim mislim Liga i Liga Sampiona ili Kup onda ne znam sta cu........

    NEMATE POJMA KOLIKO MI JE KRIVOOOOOOOOOOOOOOOO
    Ima vremena, tek si na pocetku.Ja sam tek u 31 sezoni uzeo kup :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Mr BlackMan likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #1260
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Ima vremena, tek si na pocetku.Ja sam tek u 31 sezoni uzeo kup :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    hvala...mnogo mi to znaci.....ali ja sam bio tako blizu,ali nadam se u budcnosti na osvajanju kupa... a tebi cestitam na osvajanju kupa
    Macva FC likes this.
    FC Real United