Page 76 of 140 FirstFirst ... 2666747576777886126 ... LastLast
Results 751 to 760 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #751
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Liga očekivano ubedljivo,sutra me čeka liga šampiona i redovno kolo lige

    Volf, Aleksandar Ilok and BojanTE like this.

  2. #752
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Računaj na to,ja igrača od 3 zvezde mogu da uzmem za 1 token,samo ponudi tvoji su ,oni kod tebe posle imaju 5 zvezda
    BojanTE and Volf like this.

  3. #753
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    e ljudi a kako mogu da postavim avatar tj kao profilnu sliku na forumu?
    Last edited by Mr BlackMan; 05-22-2014 at 07:56 AM.
    BojanTE likes this.

  4. #754
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ides tu gore u settings i tamo imas opcije
    Mr BlackMan, BojanTE and Macva FC like this.

  5. #755
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u ligi smo igrali protiv malo jaceg nego ovi slabasni klubovi 3 na tabeli u gostima protiv arieh fc i pobjedili 1:3 reultat je mogo bit i 3:3 no domaci su se ispromasivali pocelo je lose po nas domaci vode vec 1:0 i 14 min no u 23 min dobivamo korner i zabijemo za 1:1 strelac je bio nas napadac arici na dodavanje bugarina dzahambazova i to je to bilo u prvih 45 min u nastavku sasvim druga prica igra se 64 min slobodan udarac za nas igrac brazovan ubacuje a poljak rybicki je dobio ravno na glavu loptu i zabio vodstvo 1:2 domaci su imali jos nekoliko prilika no sve je to odlazilo preko gola a i nas golman je zaustavio sve udarce domacina i onda u 76 min dalekometnim projektilom s vise od 30 metara yimsa-ngar donosi konacnu pobjedu od 1:3 i nama nova 3 boda a ariehu 5 poraz u ligi i borba se dalje nastavlja za prvaka



    statistike utakmice 53:47 na domacu stranu no ucinak na nasu stranu 17:43 mislio nas je iznenadit no nije mu to poslo za rukom



    ljestvica 17 kolo

    Last edited by flydragon; 05-22-2014 at 10:07 AM.

  6. #756
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    E pa evo da se i ja izjasnim . Ovako je sto se tice Lige, za sad DOMINACIJA haha...imamo 15 bodova vise nego onog na drugoj poziciji

    A sto se tice ostalog, u ligi smo vec odavno izgubili ali zato kup...prosli smo u polufinale sto je najbolji rezultat ovog kluba u tom takmicenju...ali na zalost nismo imali srece bas jer smo dobili protivnika koji je veci nivo tako da nemamo bas sanse ali ne predajemo se ...

    inace moze neko reci kako da postavim ovde sliku na forum ALI KOJU VEC IMAM U RACUNARU...pokusavam sa ovom opcijom insert image, ali ne ide nesto...
    Macva FC, BojanTE, Volf and 1 others like this.

  7. #757
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Pozdrav drugar.Uploaduj sliku na i.imgur.com,onda kad se uploada ides desni klik pa 'Open link in new tab',pa onda iskopiras link i imas ovde opciju .Kliknes tu pa ides 'From url' tu ima da stavis link i dole nesto stiklirano,odstikliraj to i nalepi link i ides 'Ok'.Eto mislim da sam objasni,pozz.
    Mr BlackMan, Volf and Baresi like this.

  8. #758
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Pozdrav drugar.Uploaduj sliku na i.imgur.com,onda kad se uploada ides desni klik pa 'Open link in new tab',pa onda iskopiras link i imas ovde opciju .Kliknes tu pa ides 'From url' tu ima da stavis link i dole nesto stiklirano,odstikliraj to i nalepi link i ides 'Ok'.Eto mislim da sam objasni,pozz.
    Bravo Boki :-)

    Idemoooooo Macvaaaaa
    BojanTE likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #759
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Nesto nisi danas ubedljivo dobio tekmu Sinisa
    Macva FC likes this.

  10. #760
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Nesto nisi danas ubedljivo dobio tekmu Sinisa
    Lose su raspolozeni, bancili do kasno u noc.Nisu nista hteli da me slusaju, jbg:-)

    Idemoooooo Macvaaaaa
    BojanTE and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО