Page 68 of 140 FirstFirst ... 1858666768697078118 ... LastLast
Results 671 to 680 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #671
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    ZALOST,TUGA,NEPRAVDA! PA DA LI JE MOGUCE JEBEM TI BRE NORDEUS U PICKU RASPALU BRE STO BAS JA DA IZGUBIM OVAKO MAMU IM JEBEM U PICKU BRE! Imao sam sve u svojim rukama,bili su penali prvi sam gol dao i odmah odbranio,poradavao sam se,a onda se vidi na slici sta se desilo.JEBEM TI USRANU IGRICU ! NEMA STA OVDE VISE DA SE PRICA !


    Macva FC and Volf like this.

  2. #672
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    CEKAJ BRE,JEBEM TI PISLJIVI NORDEUS,ONI MENE JEBU? JA DAO 60 DIN I KUPIO PISLJIVA 3 TOKENA UMESTO DA POSALJEM NA 1003 ZA UGROZENE I SAD KAZU NE MOZE DRUGI TERMINI SEM OVIH A MENI NI JEDAN NE ODGOVORA,CAK NE MOZE NI 11:59 POSTO MI SE CASOVI ZAVRSAVAJU U 11:50.DAJ BRE JEBEM VAM MATER
    Volf and Macva FC like this.

  3. #673
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Haha, Bojane.. dzaba nam je psovat. Steta sto psujemo zbog njih, nisu vrijedni toga.

    Blizi se moja ostavka i prelaz u drugi klub koji ce mi omoguciti putovanja na vase utakmice i omoguciti vama besplatan ulaz na nase utakmice. S obzirom da nisam osvojio u sedam, tj. sad vec osam sezona ni kup ni ligu prvaka, primorani smo krenuti dalje. Pregovori su u toku, a nakon sto sredimo ugovor slijedi predstavljanje novog kluba i neke uspomene iz proslosti. Bice u izvjestaju i ovo danas sto je presudilo da odem. Srecom pa se nisam ni vezao za ovaj klub toliko koliko cu to nastojat u novom.
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.
    NK Kosavin


  4. #674
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Meni samo izbaca da preuzmem klub koji je lvl 1,a ja sam lvl 2,ali to necu uraditi zbog grba,haha.Jel ostaje grb u magacinu ako promenim klub?
    Volf and Macva FC like this.

  5. #675
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Meni samo izbaca da preuzmem klub koji je lvl 1,a ja sam lvl 2,ali to necu uraditi zbog grba,haha.Jel ostaje grb u magacinu ako promenim klub?
    Ne ostaje, ja inace imam spremna dva profila, oba 2 level, oba na istom serveru s vama.. samo izaberem jedan i rijeseno. A ti si isto 2 level ? Ajde potrudi se onda da prodjes ligu pa mozda budemo u istoj.
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.
    NK Kosavin


  6. #676
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Meni samo izbaca da preuzmem klub koji je lvl 1,a ja sam lvl 2,ali to necu uraditi zbog grba,haha.Jel ostaje grb u magacinu ako promenim klub?
    Ostaje

    ajmo forumasi
    BojanTE likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #677
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Meni samo izbaca da preuzmem klub koji je lvl 1,a ja sam lvl 2,ali to necu uraditi zbog grba,haha.Jel ostaje grb u magacinu ako promenim klub?
    Polonicu ti ja grb ako ti ne bude ostao

    ajmo forumasi
    BojanTE and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #678
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Eto, rijesen problem. Ali, pazi.. nekad dobijes skroz drugaciji klub nego sto si ga vidio prije nego sto si ga uzeo
    NK Kosavin


  9. #679
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Ma nema veze,nek ispadnem sutra i u kupu bar san 1. u ligi i to mi je i bio prioritet na pocetku.A voleo bih da budem u istoj ligi sa Volfom sledece sezone.
    Volf likes this.

  10. #680
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Trka za titulu se nastavlja :-)

    ajmo forumasi
    Volf, BojanTE, NTNK and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО