Page 51 of 140 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 501 to 510 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #501
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Liga šampiona poslednje kolo sa boTom,lagano i ubedljivo iako nisam bio u mogućnosti da pratim meč.



    Mislim da u 2 sezone(odkad aktivno igram TE) nisam imao veći procenat realizacije šuta...

    Noćas u 02:14 jedan malo teži meč protiv aktivnog protivnika,nadam se da ga rešavam u svoju korist.



    Javljam se posle meča nadam se sa dobrim rezultatom i u dobrom raspoloženju
    Last edited by Baresi; 05-16-2014 at 01:16 PM. Reason: greška u pisanju,popravljeno :)

  2. #502
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Analiza na brzinu pa odoh da gledam Anu.Danas je odigran mec lige sampiona plasman jos pre meca obe ekipe su obezbedile plasman dalje.Igralo se da se vidi ko ce biti prvi,a ko drugi.Moj tim se pokazao u odlicnom svetlu i pokazao je sta zna,rutinska pobeda od 0:2.Mec nije bio los,hvala Aleksandru Ilok koji je navijao za mene.Ono sto je veoma bitno je da su dva igraca dobili jos jednu zvezdicu


    Tabela


    Naredni protivnik vrlo tezak evo njegovog sastava,bice mi mnogo potrebna vasa podrska.

  3. #503
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Liga Sampiona 6.kolo

    Derbi odigraj jutros...imali smo inicijativu ali uzalud...moji napadaci kao da imaju dve leve noge poslednjih dana...uzas
    Povreda po ko zna koja u nizu u poslednjih 10min meca



    Protivnik u 1/8 finala


  4. #504
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Liga Sampiona 6.kolo

    Derbi odigraj jutros...imali smo inicijativu ali uzalud...moji napadaci kao da imaju dve leve noge poslednjih dana...uzas
    Povreda po ko zna koja u nizu u poslednjih 10min meca



    Protivnik u 1/8 finala

    Jeli batice ovaj neki nepoznati protivnik u 1/8? Ja ga nisam pre vidjao

    Crvena Zvezda šampionnnnn
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #505
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvi put igram protiv njega...
    Igra igricu od 20.12.2010...hahahahahaha
    Volf, Vedran Staklenac and Crni like this.

  6. #506
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    14.Maj - '83.min



    15.Maj - '82.min



    16.Maj - '84.min


    Vedran Staklenac, Volf and Crni like this.

  7. #507
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Morala se i meni dogoditi jednom crna rupa ali bas takva..nisam se tome nadao.

    Po kvaliteti smo podjednaki, ja sam bio aktivan on ne, ja sam imao 14 navijaca on nijednog, posjed na mojoj strani, igraci napunjeni moralom i kondicijom, no izgubio sam sa velikih 4-0

    Zanimljivo, i prosle sezone, bas negdje u ovo doba (radilo se o 5 kolu lige prvaka) dozivjeli smo do tada, bas kao i sada, prvi poraz u sezoni i to velikih 5-1, ali smo nakon toga zaredali sa serijom pobjedama, nadamo se da ce i ovaj put biti ovako.

    Svakako moramo da dobro proanaliziramo ovu utakmicu jer nesto definitivno nismo postavili kako treba, a sad ne smijemo klonuti duhom jer nas cekaju vazne utakmice, veceras se borimo za prvo mjesto u skupinama lige prvaka, sutra igramo sa slabim protivnikom u ligi dok prvi i drugi igraju medjusobno pa i tu moramo smanjiti zaostatak, a sutra nas ceka i uzvrat kupa, koji ce biti povijesni ako se plasiramo dalje.

    Ovaj poraz nas je samo dodatno motivirao i sad jos vise zelimo osvojiti ovu ligu.





    Sezona 27, Level 27


  8. #508
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    poraz dode kad se najmanje nadas

  9. #509
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u ligi pobjeda doma protiv kucar liv fc pobjedili smo 3:1 i tako vratili 1 bod za vodecim marlborom sudac je njemu podelio 3 zuta i jedan crveni tj drugi zuti xd nama je podelio samo jedan u 80 min pocetak odlican vec u 5 min nas igrac brazovan postize za vodstvo od 1:0 onda na 2:0 u 23 min povisuje turak arici iz slobodnog udarca u neobranjivu mrezu potom 2 min kasnije gosti vracaju malu nadu u 26 min za 2:1 i onda njihov igrac u 75 min radi prekrsaj nad nasim i mi dobivamo novi slobodan udarac i naravno arici pogadja za konacnu pobjedu od 3:1 ljepim projektilom u same raslje ovo mu je bio 12 gol u ligi i djeli 1 mjesto sa jos jednim igracem marlbora kasnije igramo ligu sampiona sa gattitos fc takodjer doma u kojoj ne odlucuje nista ali pobjeda za kraj bi dobro dosla posto neidemo dalje



    statistike utakmice posjed 61:39 efikasnost suta 33:11



    ljestvica 11 kolo 1 bod samo zaostajemo za prvim ali i on ce kad tad past pa cemo ponovo preuzet vodece mjesto

    Baresi, Volf and Crni like this.

  10. #510
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 11.kolo

    Kakav derbi...
    Opasna formacija koju smo primenili i urodila je plodom...
    STOKE CITY je pokusavao raznoraznim formacijama ali uzalud
    NTNK United se vraca na 1. mesto na tabeli




Page 51 of 140 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast