Page 83 of 140 FirstFirst ... 3373818283848593133 ... LastLast
Results 821 to 830 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #821
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    pobjeda u ligi od samo 2:0 protiv slabe ekipe zx6r fc 7 na tablici i to jedva sta ovaj nordeus radi to nije normalno neka puste da pobjedimo sa sto vise golova ove slabe ekipe a ne da se mucimo ovako inace ovo je bila 99 pobjeda u karijeri sutra igramo u gostima protiv slabog sundaya di cekamo jubilarnu 100-tu pobjedu u nasoj karijeri trka za prvaka traje i dalje do derbija s marlborom iduci tjedan 1 bod samo zaostajemo.



    statistike posjed 57:43 ucinak 22:0 to je slabo trebalo bit golijada i preko 50 ucinak ali glavno da pobjeđujemo makar i ovako



    ljestvica 18 kolo

    Volf and Macva FC like this.

  2. #822
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Molim vas sve koji mzete da dodjete u 20:56 i pruzite mi podrsku,derbi lige.Hvala
    NTNK and Volf like this.

  3. #823
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Sad je i konacno.
    Preuzeo sam Chelsea F.C. i zahvaljujem se vlasniku kluba Gruji Volfu.
    Evo da malo upoznate stanje u klubu.

    POSTAVA


    UCINAK NAJBOLJIH IGRACA KLUBA U LIGI



    STATISTIKA KLUBA OVE SEZONE


    POVIJEST KLUBA


    TROFEJI


    Dobar klub, ocekujemo puno. Placen prijevoz i ulaz na vase utakmice. Velika nada, Ilija Vrsaljko. Lovimo cetvrto mjesto. Aktivan server, puno aktivniji za razliku od ovih na kojim sam do sada igrao. Idemo se sad okusati, koliko sam STVARNO dobar menadžer. Sretno svima vama, od sad se gledamo na tekmama. Bude li potrebe da mi dodjete pomoci navijanjem, bit' cete obavijesteni na vrijeme. Također se nemojte ustrucavati i javite vi meni kada je vama potrebna podrska. Nadam se dobroj i dugoj suradnji, velikom iskustvu.

    A evo i prvi izvjestaj.

    PRVENSTVO 18. KOLO

    Chelsea F.C. 5-1 Babaroga



    Odlicna prva utakmica. Ispunjena ocekivanja, Ilija Vrsaljko i dalje nastavlja s velikim igrama. Polazem sve nade u njega i da nas vodi do LP ove sezone. Također i Alen Prgomet mu je uz rame. Mladi su, trude se, treniraju i disciplinirani su. A ono najvaznije, zajedno funkcijoniraju odlicno zajedno.

    TABLICA


    Kao sto rekoh, aktivna server, aktivna liga. Ocekujem veliku borbu za cetvrto mjesto. Ne zelim si postavljati neke vece standarde odmah. Također nadam se da cemo Bojan i ja slijedece sezone zavrsiti u istoj ligi i boriti se za prvo mjesto. Bas sam se nasega kolege sjetio nakon preuzimanja kluba. Aco, care, eto.. prati me ovdje, pratit' cu i ja tebe i zelim ti svu srecu i da osvojis puno trofeja, Milane, Sinisa, Grof Iwan, Zinaid, Haris, Vedran, nadam se da cemo se druziti jos dugo i pratiti jedni druge. Pocela je nova era moga posla kao menadžera i tek sad krece onaj pravi ispit. Treba prvo položiti razliku predmeta, a slijedece sezone ocekujemo nesto vise.

    IDEMO FORMASI!
    NK Kosavin


  4. #824
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Ispricavam se zbog svih gramatickih pogresaka i ispricavam se sto sam neke zaboravio spomenuti, sta cu kad nas je ko Rusa
    NK Kosavin


  5. #825
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Ma daaaaaaaaaaaaaj.Sta je ovo breeeeeeee.Ne mogu 1 utakmicu dobiti u 3. kola,jednu glupu utakmicu.Sta da radim nego da se nerviram dam gol u 76. radujem se primim gol u 77. ma daj. -.- Sutra opet nije lak protivnik,jos gostovanje. -.- Igram u 21:10 necu imati mnogo vas da naviate za mene jer ce te najverovatnije svi gledati Real Atletico.


    Tabela - srednje zalosna


    Ko moze nek dodje sutra u 21:10 molim vas da zabelezim jednu pobedu
    Volf, NTNK and Macva FC like this.

  6. #826
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Navijat cu ja sigurno.

    Nego cak 4 igraca su mi ozljedjena, sto je najgore ozljedjena su mi oba dva DMC, imam jos jednog ali taj igra na poziciji DC i ako ga stavim na DMC onda ce mi u obrani igrati dva sa 4 zvijezde..aj mozda u ligi sutra prodje, ali u uzvratu lige prvaka sutra te u kupu, sumnjam...a slijedi i rasplet lige i teske utakmice. Ozljedjen mi je jos i AMC te jedan MC koji je taman poceo da ulazi u veliku formu. Cisto me strah da mi se jos neki jako vazan igrac ne ozlijedi.

    Crvenih nemam puno, tako da eto jbga..morat cu si vjerovatno uzeti bustere, blago meni a svaki token skupljam za neki zvanicni dres.
    BojanTE, Volf and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #827
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Navijat cu ja sigurno.

    Nego cak 4 igraca su mi ozljedjena, sto je najgore ozljedjena su mi oba dva DMC, imam jos jednog ali taj igra na poziciji DC i ako ga stavim na DMC onda ce mi u obrani igrati dva sa 4 zvijezde..aj mozda u ligi sutra prodje, ali u uzvratu lige prvaka sutra te u kupu, sumnjam...a slijedi i rasplet lige i teske utakmice. Ozljedjen mi je jos i AMC te jedan MC koji je taman poceo da ulazi u veliku formu. Cisto me strah da mi se jos neki jako vazan igrac ne ozlijedi.

    Crvenih nemam puno, tako da eto jbga..morat cu si vjerovatno uzeti bustere, blago meni a svaki token skupljam za neki zvanicni dres.
    Napali su i mene s ozljedama..

    Pitanje.. ponudim li na pregovorima tokene i u slucaju da netko ponudi iza mene i uzme mi igraca, oce li meni ostati tokeni ili ce mi ih uzeti ?
    Macva FC likes this.
    NK Kosavin


  8. #828
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Hmm..nikad mi se to nije dogodilo pa ne mogu sa sigurnoscu reci ali mislim da ti se vracaju tokeni.
    Macva FC and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #829
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Napali su i mene s ozljedama..

    Pitanje.. ponudim li na pregovorima tokene i u slucaju da netko ponudi iza mene i uzme mi igraca, oce li meni ostati tokeni ili ce mi ih uzeti ?
    Vracaju, tako bi trebalo da bude

    Idemoooooo Macvaaaaa
    NTNK and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #830
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    FINALE LIGE ŠAMPIONA

    Za svaki postignuti gol na utakmici 1T gratis
    Budite online i pratite kod će trajati 5min i ćao zdravo...

    Macva FC, Volf, Baresi and 2 others like this.